Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

[quote name='DOMINIK']Było po prostu przepięknie. Cały dzień (tak podejrzewamy po stanie poduszek) przespał na łóżku. Nie zrobił nam żadnej niespodzianki :) :) Naprawdę aż trudno uwierzycć że większość swojego życia spędził na łańcuchu. Nie podejrzewałam że aż tak będzie dbał o czystość.
Jedynym małym grzeszkiem z jego strony było to że podgryzł małą podusie i powyciągał trochę ze środka rzeczy ale to wybaczamy bo później bardzo za to przepraszał :)[/QUOTE]
Hura!!!!!!!!!!!!! To cudownie :jumpie::jumpie::jumpie::cool2::cool2::cool2:
Pablus wrócił do cywilizacji i okazał się fantastycznym i grzecznym 100% boksiołkiem, ale się cieszę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będą z Pabla psy ;).

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200255-Oblany-wrzątkiem-przez-właściciela-Dziadzio-Śpiewak-szuka-swojego-domu./page2"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2002...go-domu./page2[/COLOR][/URL]

Nie chodzi o kasę, ale o pomoc w szukaniu domu... Pomóżcie proszę temu skrzywdzonemu psiakowi. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Pablusiu - wierzymy w Ciebie mocno :) jesteś wspaniałym, już DOMOWYM psem - a niedługo w pełni zdrowym!

a ja zaproszę szybciutko na bazarek... może się coś spodoba, może przyda, może chociaż podniesiecie lub prześlecie dalej... [url]http://www.dogomania.pl/threads/200401-Szelki-smycze-obro%C5%BCe-legowiska-amortyzatory-halti-cos-cudnego-dla-nas-na-Grey-Animals?p=16127993#post16127993[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie otrzymałam ostatnią wpłatę z bazarku,już zleciłam przelew dla boksia [B][COLOR=red]570zł:crazyeye::multi::multi::multi:

KAPSELKU[COLOR=black] PROSZĘ O POTWIERDZENIE,JAK PIENIĄŻKI DOJDĄ.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KUPUJĄCYM:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ło matko dziękujemy zaraz potwierdzę jak tylko dojdą. Bardzo dziękujemy Tatankas :calus::Rose: :iloveyou::iloveyou: :iloveyou:i wszystkim kupujacym :Rose::calus: za bazarek Hura!!!!
Tyle pieniązków :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[U]
[/U][URL="http://www.sosbokserom.com.pl/"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszych podopiecznych![/B]
[B]Fundacja SOS Bokserom, podobnie jak w ubiegłych latach, zbiera fundusze na ratowanie bokserów także w postaci 1% podatku PIT.
Ponieważ nie jesteśmy OPP, zbieramy 1% dzięki Stowarzyszeniu Przyjazna Szkoła. W związku z tym prosimy, [COLOR=#ff0000]BY NIE WPISYWAĆ nr KRS Fundacji SOS Bokserom, tylko wypełnić formularz podatkowy według poniższego wzoru.
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]
[IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/jedenprocentsos.gif[/IMG][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie wpłaty,które Kapselkowa potwierdziła zostały wpisane,te które jeszcze nie zostały potwierdzone,a o których wiem,że powinny być,to około 12 stycznia z bazarku Mysza2-223zł,oraz z bazarku Maruda666-około 120zł,no i mój,jeżeli jest więcej,to Kapselkowa musi potwierdzić od kogo i ile i kiedy doszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Wszystkie wpłaty,które Kapselkowa potwierdziła zostały wpisane,te które jeszcze nie zostały potwierdzone,a o których wiem,że powinny być,to około 12 stycznia z bazarku Mysza2-223zł,oraz z bazarku Maruda666-około 120zł,no i mój,jeżeli jest więcej,to Kapselkowa musi potwierdzić od kogo i ile i kiedy doszły.[/QUOTE]


nie ma tam chyba wpisanych tych 2 bazarkow z 12 stycznia, jak piszesz...

ciekawi mnie, jaki koszt bedzie calosci leczenia Pabla i ile uda sie uzbierac na dogo, bez wplat osob niezrzeszonych w organizacjach. jestem w szoku ogromem tej sumy, jaka sie udalo uzbierac, taka akcja!

Link to comment
Share on other sites

Już wpisałam kwoty z mojego i Mysza2 bazarku i jest 2200 prawie,do tego jeszcze z bazarku Maruda666,tylko nie wiem,jaka dokładna kwota.Wiem też ,że wpłacone zostały pieniądze od dziewczyn z [url]www.boksery.pun.pl[/url] od razu na konto dla Pablita.Jest już spłacona operacja,wizyta weterynaryjna,surowica.No ale dalej zbieramy,bo jeszcze rehabilitacja w planach,no i pewnie nie jedna wizyta go jeszcze czeka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Już wpisałam kwoty z mojego i Mysza2 bazarku i jest 2200 prawie,do tego jeszcze z bazarku Maruda666,tylko nie wiem,jaka dokładna kwota.Wiem też ,że wpłacone zostały pieniądze od dziewczyn z [url]www.boksery.pun.pl[/url] od razu na konto dla Pablita.Jest już spłacona operacja,wizyta weterynaryjna,surowica.No ale dalej zbieramy,bo jeszcze rehabilitacja w planach,no i pewnie nie jedna wizyta go jeszcze czeka.[/QUOTE]



to niepojete.......
ja nie moge... ale akcja..... kupa kasy...wooooow

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze takiej akcji to nie było. [B]Ada miała rację,[/B]:iloveyou::iloveyou::iloveyou: a ja byłam niedowiarkiem.
[B]Brawo!!! WSZYSTKIE CIOTECZKI SŁOWA UZNANIA NAJWIĘKSZE!!!! :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie wpłaciłam przed chwilą z bazarku 265,50 (więcej bo razem z Andegawenką zasponsorowałyśmy koszt wysyłek więc całość wpłat poszła na Pabla)
Proszę o informację jak wpłyną na konto
tylko to jest zamiast tych 223 które już prawie zaksięgowałyście nie dodatkowo:):)
Jeszcze nie wszystkie paczki doszły ale na pewno dojdą:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A ja właśnie wpłaciłam przed chwilą z bazarku 265,50 (więcej bo razem z Andegawenką zasponsorowałyśmy koszt wysyłek więc całość wpłat poszła na Pabla)
Proszę o informację jak wpłyną na konto
tylko to jest zamiast tych 223 które już prawie zaksięgowałyście nie dodatkowo:):)
Jeszcze nie wszystkie paczki doszły ale na pewno dojdą:):)[/QUOTE]
Mysiu :calus::Rose:Andegawenko :calus::Rose: Kochane cioteczki boksiowe i nie boksiowe bardzo dziękujemy w imieniu Pablity :loveu::bigcool::bigcool::bigcool::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Potwierdzę przelew jak najszybciej się da!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...