Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fikusna_joanna']Pablo będzie miał operacje po nowym roku, bo osoba, która go miała do siebie zabrać po operacji przestała odbierać telefony. Po nowym roku Pablo trafi do domu stałego.[/QUOTE]
DS? Czyli po operacji tam pojedzie?

Link to comment
Share on other sites

Za Pawełka trzymam kciuki baaaardzo mocno! Musi być dobrze - inna opcja nie wchodzi w grę (podobnie jak u mojej Lili!)
Ech, jak my lubimy osoby, które przestają odbierać telefony, co Kapselku?...:mad:
Na imprezę się piszę (i do Komitetu Organizacyjnego też), ale pod warunkiem, że impreza się odbędzie przed 24 stycznia. Potem niestety jadę do sanatorium w Bieszczady i wrócę dopiero 14 lutego (albo i w maju, jak śniegi puszczą:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']DS? Czyli po operacji tam pojedzie?[/QUOTE]
Pewnie tak, chodzi o to żeby po operacji miał zapewnioną opiekę. Z tego co wiem, dom tymczasowy przestał odbierać telefony, a nie ma innego aby mu zapewnić opiekę zaraz po operacji i o to w tym wszystkim chodzi. Dlatego zapewne nastąpiła zmiana decyzji.
Nutusiu terminu tej imprezy jeszcze nie ma ustalonego. Będzie ustalany po nowym roku z Dyrektorem Domu Handlowego na Targówku.

Link to comment
Share on other sites

Czyli operacji dziś nie będzie?Kuffa jak tak można,po co w ogóle tacy ludzie się odzywają.Najpierw chętni do pomocy,a potem wielkie G....Tyle dobrego,że przed operacją się zorientowałyście,a nie po,bo co wtedy byłoby z maluszkiem.DS SUPER!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Czyli operacji dziś nie będzie?Kuffa jak tak można,po co w ogóle tacy ludzie się odzywają.Najpierw chętni do pomocy,a potem wielkie G....Tyle dobrego,że przed operacją się zorientowałyście,a nie po,bo co wtedy byłoby z maluszkiem.DS SUPER!!![/QUOTE]
Bawią się kosztem psa, :angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::mad: nieodpowiedzialni :-(:-(:-( Tak jak Nutusia mi powiedziała, trzeba by takie osoby z imienia i nazwiska wypisać :shake::shake::shake: tym bardziej co on już w życiu swoim przeszedł i jeszcze tak nim sobie igrać :shake::shake::shake:
Ja co prawda wiedziałam, że przestali odbierać telefony, ale miałam nadzieję że znajdzie sie jakimś cudem inny DT który podejmie się opieki Pablusia po operacji, ale niestety ...... Sa dwa domki tymczasowe, które wzięłyby Pablusia ale po 2 stycznia :shake:

Nie wiem nic o DS, wiem tylko, ze Państwo wydzwaniali bardzo często o niego. Jak coś sie dowiem zaraz napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Przeżyłam i ja taki głuchy telefon dzwoniłam i dzwoniła, a akcja się dobrze skończyła bo piesek pojechał do innego fantastycznego domu...[/QUOTE]

I tego się trzymajmy - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
Dzięki Państwu, którzy się rozmyślili co do adopcji jednej suni (i ściemniali okropecznie), sama pojechałam do Częstochowy po Dorcię, a przywiozłam i Dorcię i Lili! Też byłam bardzo zła, gdy się dowiedziałam, że plany się pokrzyżowały - to było to "złe", ale dla Lili wyszło na baaaaardzo dobrze. Z Pawełkiem będzie tak samo - już z pewnością czeka na niego najlepszy domek, choć może jeszcze ani Pawełek, ani nawet ów domek o tym nie wie :)

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się że domek z Warszawy z dwójką dzieci i ma mieć z nim spotkanie w najbliższym czasie. Gdyby nie sytuacja z Czitusem boksiem Germaine, który naprawde jest w ciężkim stanie, Germaine zaopiekowałaby się Pablem po operacji, a tak zdecydowała, ze operacja odbędzie się po Nowym Roku!

Link to comment
Share on other sites

kurcze, tak się denerwowałam, az mi samochód gasł ;p straszna szkoda, że nie ma tego jeszcze za sobą... nie odbieranie tel i wystawienie psiaka... brzydko. bardzo brzydko. tak się nie robi... ale pojawił sie plan DS - będzie dobrze, trzymamy kciukasy!

Anastazjo - GRATULACJE :D Jak ja Ci zazdroszczę... w sumie chciałabym to chętnie i ja bym już wpadła ;) ale nei spinamy się ;) dbaj o siebie, wszystko bedzie dobrze!!! :) serduszkowe uściski!

Kapselku - jak mogę jakos pomóc - to chętnie :) poza weekendem w drugim tyg stycznia jestem do dyspozycji :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ..wróciłam od mamy ...lece na wątek a tu takie wieści ..... poklęłam sobie w zaciszu domowym już na temat tych osób

[quote name='Kapsel']Domek przychodzi jutro do Joasi spotkać się z Naszym Pablusiem o godzinie 10.00 rano.[/QUOTE]

no to za jutrzejszą 10.00 :kciuki:

Anastazjo :Rose: gratki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...