Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak...kolejne, które podmieniają psa i pokazują jako tego sierotkę... ładnie to tak? ;)
a powaznie mówiąc - widac, że on odżył :) nie tylko wizualnie...ma to w oczkach, co pani Renata Beger swego czasu :D Pablito wygląda rewelacyjnie!

konkurs na piosenkę o psach, konkurs na wierszyk dla dzieci... konkurs na rysunek swojego psa, ulubionej rasy czy wymarzonego... zrobienie z plasteliny psiaka... co potem, np można wystawic na allegro jako cegielkę... albo lepiej z modeliny - można ugotowac i wystawic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emhokr'] widac, że on odżył :) nie tylko wizualnie...ma to w oczkach, co pani Renata Beger swego czasu :D [/QUOTE]

He he ale porównanie :D Się uśmiałam :D
Pięknie dziękujemy za zdjątka :*
Pabcio rzeczywiście nie do poznania!!! A ta jego cudowna minka... Serce się cieszy na widok "uśmiechniętego", radosnego psa :D
Widać, że ma dobrą opiekę i miłość, której tak było mu brak.

Ps. zastanawiam się tylko co one robiły na tym ostatnim zdjęciu zanim je pstryknęłaś he he.

Ps. Mnie się bardzo podoba ten pomysł z robieniem zdjęć z pieskami fundacyjnymi! Albo sprzedawanie kalendarzy. Zresztą wszystkie pomysły dobre!

PS. Pablunio ciotunia jest z tobą, kochanie, myślami. Operacja się uda!!! No przecież musi!!! :***

Link to comment
Share on other sites

Bax nic złego nie robił, tylko był szczeniakiem. Rufus parę razy na niego warknął a że w Bonicie obudził się silny instynkt macierzyński to teraz Rufusa nie znosi. Jesteśmy w kontakcie z behawiorystką, zobaczymy co z tego wyjdzie. Z początku na Pabla też próbowała się rzucać ale jakoś ułożyli sobie stosunki. Z Rufusem gorzej, bo ewidentnie chce go zagryźć. Jak mu się ze dwa razy wczepiła to myślałam, że po faflach Rufusa.

Co do fotki to boksioły szalały, jak to one, głupki takie:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, termin tego weekendu będzie ustalony na początku stycznia, więc może to byc środek stycznia lub koniec.
Która z cioteczek byłaby chętna do uczestnictwa? :modla::modla::modla::modla:
Aduś, Ninka, Kora, Marta, przyjedziecie? :roll::roll::roll::roll:
Elu, Jolu, Wy juz cioteczki boksiowe, przyjedziecie? :placz::placz::placz:Nie pytam się cioteczek z Warszawy i okolic, bo mam nadzieję, ze przyjdą na Festyn :cool3::cool3::cool3:
Która z cioteczek boksiowych byłaby chętna wstąpić do Komitetu Organizacyjnego?

Wszystkie pomysły zostaną na pewno wykorzystane. Są fantastyczne!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

No niestety ja nie mam szans,dosyć,że za drogo by mnie wyszła taka wyprawa,bo by mnie mąż nie puścił samej,a całą zgrają to masakra.Około 7 godzin w samochodzie w jedną stronę z dzieciakiem ,który ma chorobę lokomocyjną.Jeszcze mi przyszło do zapłaty za ubezpieczenie samochodu 1000zł w tym miesiącu.Może za kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dziewczyny, termin tego weekendu będzie ustalony na początku stycznia, więc może to byc środek stycznia lub koniec.
Która z cioteczek byłaby chętna do uczestnictwa? :modla::modla::modla::modla:
Aduś, Ninka, Kora, Marta, przyjedziecie? :roll::roll::roll::roll:
Elu, Jolu, Wy juz cioteczki boksiowe, przyjedziecie? :placz::placz::placz:Nie pytam się cioteczek z Warszawy i okolic, bo mam nadzieję, ze przyjdą na Festyn :cool3::cool3::cool3:
[/QUOTE]

Dlaczego ja mieszkam na takim zadupiu....................:icon_roc::icon_roc::icon_roc:
I taka impreza mnie ominie.........:angryy:

Ja już siedzę i trenuję palce na jutrzejsze trzymanie kciukasów............ Pabluś będzie dobrze, a te zdjęcia........ ja nie mam takiego arsenału słów na to, jaki on PRZEPIĘKNY!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale wiadomości, gratulacje Anastazja :loveu::loveu::loveu::loveu:
Będzie wszystko ok, zobaczysz, trudne dobrego początki.
Trzymam kciukasy za Pabla jutro.
Kapselku, bardzo bym chciała wpaść (na imprezę, nie tak jak Anastazja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) ale nie mam szans.
A tak byłoby fajnie boksiowe ciotki pooglądać.
A pabluś nie do poznania, a to przecież niecały miesiąc i jaka zmiana. Pięknościowy przystojniak. (I takiego na łańcuchu:(:()

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Dołączam się do gratulacji Anastazjo. Dbaj o siebie :).[/QUOTE]

Ja tez się dołączam do gratulacji Anastazji.
Beatko :calus: mam nadzieję, że nie zawiedziesz na bosiowym weekendzie, toż Ty juz NAsza Cioteczka Boksiowa jesteś!!!

Operacja Pablusia juz jutro, aż się boję, biedactwo, boję się że go będzie bardzo bolało. Przesyłam moc ciepłych myśli!!!:kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ja tez się dołączam do gratulacji Anastazji.
Beatko :calus: mam nadzieję, że nie zawiedziesz na bosiowym weekendzie, toż Ty juz NAsza Cioteczka Boksiowa jesteś!!!

Operacja Pablusia juz jutro, aż się boję, biedactwo, boję się że go będzie bardzo bolało. Przesyłam moc ciepłych myśli!!!:kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:[/QUOTE]

Alinko, wszystko zależy od terminu. W weekndy styczniowe gram ligę brydżową. Jeśli to nie będzie kolidowało.... to czuję się zaproszona. Dzięki :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja2009']Wiec tak dzis rzeczoznawca byl i pow, że szkoda całkowita... ;( A wiecie co ? jestem w 6tyg ciąży!(nic nie wiedziałam ;( ) Maluch biedy przez przeswietlenia zabije dupka!![/QUOTE]

gratulacje !!! dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...