Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Nie mają szczęścia po prostu.
Mnie przeraża to, że nadchodzi sezon urlopowy, i ludziom nie w głowie adopcje, skoro szykują się do wyjazdów.[/QUOTE]

Dokładnie... ba! Ludziom teraz w głowie zwroty z adopcji. Zapraszam do Zojki, która kiedyś była wyrwana od Klamczyńskiego... a teraz zostaje zwrócona z ds...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dokładnie... ba! Ludziom teraz w głowie zwroty z adopcji. [/QUOTE]
a mnie sie zawsze wydawało, że wakacje i okres urlopowy to idealny czas na adopcje psa - dużo czasu, żeby sie z nowym domownikiem zapoznać, oswoić, pokazać wszystko, pochodzic na spacerki...
nigdy nie zrozumiem ludzi;

Link to comment
Share on other sites

Bo to jest najlepszy czas! W dodatku ciepło i w minutę można być na dworze, co nie jest bez znaczenia, gdy się nowego psiaka uczy czystości ;)
Najlepszy czas, ale tylko dla ludzi, którzy przemyśleli decyzję o adopcji, przygotowali się do niej i są poważni. Reszcie dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

No bardzo niepoważne, a gorszy dramat jest z Foczką. Na nią praktycznie nie mam już nic. Wpłaca regularnie tylko Agnieszka, Małgosia i to wszystko :( Dwie deklaracje. Nie wiem co się dzieje z wasabi, ale zalega mi juz z wpłatą za 3 miesiące, a 150 złotych to nie jest mała suma.

Link to comment
Share on other sites

i co? nie ma z nimi kompletnie żadnego kontaktu? nie odpowiadają na pw?
chodzi o wasabi81? (bo wasabi ostatnio byla na dogo w... 2007 roku);
ostatnio widziana wczoraj, czyli sie pojawia i widzi, że ma pw, więc może spróbuj do niej napisac...?
emilak - ostatni post z połowy sierpnia, czyli można na niej raczej położyc laskę
NataZG - ostatni wpis z marca...

jednak ludzie są niepoważni - napisałyby, że nie moga więcej wpłacać, nawet bez podawania przyczyn, to by człowiek chociaz nie czekał jak głupi...

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ag2709']kurczę, Spajk na minusie?? Niedobrze! Myslalam, ze jeszcze nie jest najgorzej, a tu taki klops. Za kilka dni wysle troche wiecej, żeby się odkuł chlopak..[/QUOTE]

Taka ironia losu. Jak Foczka na plusie, to Spajk na minusie ;)
Wstyd się przyznać, bo w domu czeka cały wór ubrań na bazarek, które dostaliśmy od majqi, tylko co przyjdzie weekend to mi coś wypada, i nie mam czasu zdjęć robić. Proszę mnie mocno kopnąć w 4 litery, celem mobilizacji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie zgadzam się, pomimo tego, że jest na minusie, kasa zostanie zwrócona, i proszę nie dyskutować. Jestem starsza!
Z KS maja pieniądze być przeznaczane na leczenie, na hotel, jak pies ma bardzo złą sytuację, ale nie na karmę. Bez przesadyzmu mi tu! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Nie zgadzam się, pomimo tego, że jest na minusie, kasa zostanie zwrócona, i proszę nie dyskutować. Jestem starsza!
Z KS maja pieniądze być przeznaczane na leczenie, na hotel, jak pies ma bardzo złą sytuację, ale nie na karmę. Bez przesadyzmu mi tu! ;)[/QUOTE]

Żartujesz sobie ze mnie??? Chyba własnie kasa jest bardziej potrzebna na karmę, niż na hotel. Ja zwrotu nie przyjmuję i tyle.

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Żartujesz sobie ze mnie??? Chyba własnie kasa jest bardziej potrzebna na karmę, niż na hotel. Ja zwrotu nie przyjmuję i tyle.

:)[/QUOTE]
Kasa jest potrzebna na wszystko i po to jest Skarbonka, żeby pomagać potrzebującym pieskom!
Mała_czarna - pomoc jest dla Spajka, a nie dla Ciebie i nie masz tu nic do gadania ;-)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...