Jump to content
Dogomania

1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]


Yorija

Recommended Posts

[quote name='adamo1974']juz ci wysyłam link [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1499585611[/URL][/QUOTE]

dziękuję, już lecę na allegro, ale najpierw tu "zacytuję" link, niech ktoś jeszcze go wykorzysta :)
bardzo się cieszę z dobrych wiadomości!:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mysle ze Tinka w jaki8s sposob Nasz zjednoczyla!Niech zostanie symbolem dla nas tego ze sa wsrod nas jeszcze ludzie o wielkim sercu,dla ktorych los takich istot jak Tinka jest nieobojetny.Mysle Adamo ze te emocje z czasem umilkna i kazdy z nas zajmie sie innymi sprawami ale do Ciebie Adamo prosba zebys ,jezeli mozesz zajela sie Tinka mimo ze,nie bedziesz juz miala az takiego wsparcia jak teraz.Wiedz ze kazdy z nas ratuje w jakis sposob jakas nastepna "Tinke"na tyle ile moze,jedni wielej jedni mniej ,ale kazdy w miare swoich mozliwosci.Tinka niech zostanie symbolem dla nas wszystkich i pamietajmy o niej!

Link to comment
Share on other sites

Dostalam zaproszenie od adamo1974 - dzięki wielkie, Ja ten wątek podczytuję już od samego początku, tylko niestety mogę tylko podczytywać, bo finansowo za bardzo nie dam rady wesprzeć malutkiej. Sama mam wciąż jakieś tymczasy a i mój tymczasik, który już został na zawsze u mnie cierpi na chorobę Cuschinga i jego leki i badania są strasznie drogie. Mogę tylko nieustająco trzymać kciuki za dzielną malutką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...