Jump to content
Dogomania

W typie Leonbergera koczuje na kopalni.Jest DT, Lenka dalej niewidoczna...


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda kazdego psa, ale Lenka do tego jest po prostu piękna.:loveu:
Niesamowite jest jak te bidy, jak juz trafią w bezpieczne miejsce odreagowują przez kilka dni stres i zmęczenie. Maly kociak którego znalazłam w Boze Narodzenie przespał z krótkimi przrwami dwa czy trzy dni chyba, aż zaczęłam się zastanawiac czy coś mu nie dolega. A potem jak zacząl brykac...to wszystkie zwierzaki poustawiał w domu.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem pewna że przychodzi jeść, dzisiaj o 9.00 sprawdzam i znowu wyjedzone

poza tym, zostawia na michach specyficzny zapach śliny dużego psa (mój kundelek się nie ślini, ale duże psy, molosy chyba całkiem sporo)

teraz wiem, dlaczego koty nie chcą jeść z tych misek

Link to comment
Share on other sites

oj sporo, sporo, wiem cos o tym , mam dwa kochane boksia, no i kundelka-ten sie nie slini:)
kota Felka tez posiadam-zjade więcej niż psy razem wziete, ale to chyba wynika z tego że przez rok sie błąkał i ciage chce sie najeść na zapas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Od razu mi się przypomniało jak chodziłam do przedszkola (w czasach zatęchłej komuny) i na obiad były kluski z truskawkami. Żeby sąsiad nie ukradł porcji, trzeba było... napluć sobie w talerz! :)[/QUOTE]

chyba tak to wygląda z Lenką,

daję świeżą puszkę kotom, Miśka się patrzy, wącha i nie tknie :) a niestety misek nie myję, tylko wyrzucam i daję na zmianę tacki styropianowe lub plastikowe jednorazowe talerzyki

Link to comment
Share on other sites

Duże psy się ślinią, a im większy tym bardziej ;) Te leonbergerowate także bo mają taki fąfle w pysku (mam takiego psa, wim;) )

Spokojnie, krok po kroku, Lenka znowu zaufa i podejdzie...
Jak Maurycy... tylko oby w lepszym stanie była kiedy w końcu stwierdzi, że sama nei da rady...

Link to comment
Share on other sites

Lenka się nie obrazi, jak zaproszę wszystkich do młodego owczarka FOXa, pilnie potrzebuje DT, ponieważ odgryzł sobie ogon w schronisku! :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206338-FOX-odgryzł-sobie-ogon-schronisko-Tychy-pilny-DT[/URL]!

[IMG]http://www.tychy.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/52651.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie! Zwierzaki madre są. Moje koty też jedna szyneczkę zjedzą a druga powąchają....:evil_lol:
Może na bazarek ktos ma ochote zajrzeć? Fajny dosyc. kupisz nie kupisz poogladac warto.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205981-GIGA-WIOSENNY-BAZAR-dla-Cielaka-i-Staruszk%C3%B3w-z-quot-koszyczka-quot-do-26.04[/url]

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że ona była w tej klatce i wyszła - po tym jak Julia ją pożyczyła do łapania swojej dzikuski i zobaczyła jak tak w 15 sekund wyzwala się z klatki...

wszystko wskazywało na to, że pies był w klatce, jedzenie rozwalone, klatka zamknięta, a psa nie ma

Link to comment
Share on other sites

rozliczam część jedzonka Lenki, dzisiaj zostanie dużo zostawione, a w weekend przyjdzie z dokładką pracownik, który mieszka na miejscu

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_0ZcWZoaRBi8/TbEheexNCQI/AAAAAAAADBI/fpgHLa8eEuY/s512/rachunek-5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']

wszystko wskazywało na to, że pies był w klatce, jedzenie rozwalone, klatka zamknięta, a psa nie ma[/QUOTE]

bierzesz pod uwagę szczury? Posyp podłogę klatki cienką warstwą mąki a przekonasz się czyje łapki się odbiją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Posyp podłogę klatki cienką warstwą mąki a przekonasz się czyje łapki się odbiją.[/QUOTE]

Ryzykowne... A jak się okaże, że np. pan strażnik się dożywia, bo mu żona kanapek nie robi do pracy, a Kaja gotuje tak smacznie?!?!?!... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...