Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Kasiu.
Morda zrobiła sie bardzo fajnym psem, z niecierpliwością czeka na nasze spacerki. Gdy tylko pojawię się z linka w ręce - już gotowa czeka z kóleczkiem w pycholku.Biegając z aporcikiem - wyrażnie mnie zaczepia , prowokuje do wspólnej zabawy (kiedyś tylko biegała na lince. teraz podbiega do mnie, trąca kóleczkiem , lub rozpędza sie biegnąc na mnie i w ostatniek chwili wymija - widać, że wyrażnie dąży do kontaktu ze mną w trakcie tej zabawy . Mordka wykonuje ładnie podstawowe komendy "siad"
" leżec" "łapa" "zostań-czekaj". Mimo iż cała drży by pobiec za aporcikiem , który jest w mojej ręce - potrafi wytrzymac w pozycji "siad - zostań" czy "leżeć - zostań" do momentu aż ją przywołam "do mnie". Jestem pewna , ze jeśli ktoś będzie miał czas i chęci na taka zabawę - pracę z Mordka , będzie miał super psiaka. Musi to być jednak osoba konsekwentna , stanowcza - Morda wtedy łatwo zaakceptuje w niej przewodnika i nie będzie "kombinowała by być szefem " . Myśle, że warto ponowić ogłoszenia Mordki w prasie czy TV , ale potrzebna jest też dokładna "weryfikacja" kandydata . Dobrze by było , gdyby potencjalny przyszły włascicel chciał przyjechać wcześniej kilkakrotnie do hotelu, wspólnie "pod moim okiem " nawiązać kontakt z Mordą , poznać ją trochę . Ona naprawdę zasługuje na super domek , gdzie w końcu bedzie szczęśliwa .............

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że to nawet konieczne, żeby nowy właściel najpierw zapoznał się z Mordą, żeby nie było już zwrotu... Fajna ta Morda jest, z charakteru podobna do Deniska troszke. Zawsze w waszych opowieściach widze podobieństwo:) Np: [I]rozpędza sie biegnąc na mnie i w ostatniek chwili wymija - [/I]Denis też tak robi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Faro, jak będziesz miała czas to napisz, czy Mordka dalej jest tym "trudnym psem" którego poznałam parę miesiecy temu?
Wiem że z nią pracowałaś, jak tam efekty?
Może właśnie to odstrasza potencjalnych nowych właścicieli... Jeżeli Mordka już taka nie jest, to może trzeba pozmieniać opisy, allegro itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aktualizowałam podsumowanie finansów na stronie 1. Dług w hotelu wynosi prawie 2000zl. Proszę osoby, które wpłacały, rzućcie okiem, czy wszystkei wpłaty zawarłam w podsumowaniu.

Jeśli ktoś chciałby się dołożyć, bardzo proszę :) nawet 15 zł za dzień suczki w hotelu.

Długo już biedaczka czeka. Może jednak szczęście się do niej uśmiechnie?

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie Panie, nie jest wesoło. P. Tomek już CODZIENNIE zamęcza nas Mordą; że nie płacone, że nikt się nie interesuje, że nie ma żadnych ogłoszeń. Wczoraj powiedział, że "powiezie ją do Krakowa i przywiąże do klamki" (Tropa - Kasi). Łacznie z tekstem; "wy nie macie co myśleć, tylko niech ją p. Kasia zabiera". Wogóle jakieś zaległości finasowe wszyscy mają i p. Tomek wściekły chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam szczerze, że nei wiem czego p. Tomek tak ostatnio się "uwziął" na Mordkę; wczoraj poweidzial Luizie: Prosze zadzwonić do p. Kasi i powiedzieć, że do końca przyszłego tygodnia ma Mordę zabrać". Luiza zaniemówiła i nic nie powiedziała na takie dictum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...