Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faro pisze ze :
[QUOTE].....Koleżanka Trop - Ania (ta , która miała sie zastanowic w/s koniczynek!) była tą inicjatorką, ale jej zaangażowanie w pomoc Mordzie szybko sie skończyło.....[/QUOTE]

Ja nie moge zrozumiec jak mozna postepowac jak Trop.
Byla inicjatorka ratowania psa to niech bierze cala odpowiedzialnosc za niego. Chyba byla swiadoma tego ze hotel nie jest za darmo .
A teraz po 10 miesiacach pisze ze nie ma doswiadczenia ani w zbieraniu pieniedzy ani w adopcjach psow ???? A przedtem nie wiedziala tego ?
To co myslala ???? Ze inni wszystko za nia zrobia i zaplaca ??? Naiwna czy cwaniara ?

Link to comment
Share on other sites

ho, ho jaką mamy ogladalność.... Od wczoraj prawie 1000 wejść wiecej.

Mam dzwonić wieczorem do Faro, chyba rozsądniej byłoby jednak podyskutowac na forum. Juz widzę te myszki masowo klikające w wątek "mix bokserka itd..." Może ktoś przy okazji zauważyłby Mordę - słodkiego, uśmiechnietego, niezdarnego psiaka, który po wykonaniu każdej komendy podnosi łepek i czeka na pochwały.

Link to comment
Share on other sites

Morda szuka domu, podnoszę !

PS. Nie będę się wypowiadać za koleżankę Anię. Jeśli o mnie chodzi, to miałam założyć tylko wątek na internecie. Na więcej się nie deklarowałam. Zrobiłam dużo więcej, a teraz baty dostaję.Dzięki wielkie. Trzeba się było trzymać internetu. I gwoli ścisłości, od początku roku na konto Pana Tomka przelewałam pieniądze 3 razy (w sumie 375zł).

Na dług hotelowy zbieram tu:
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74627[/url]

Im szybciej uzbieram, tym prędzej będą może kolejne pieniądze na bieżące utrzymanie :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie bieżące utrzymanie zapewnione.

Proponuje nie obrzucać sie wzajmenie błotem tylko szukać wspólnymi siłami domu dla Mordy.

Nie zadzwoniłam do Faro, bo rozmawiałam z Nelą i rozładowała mi się słuchawka więc newsów dla łowców sensacji raczej nie będzie :cool1:

[COLOR=red][B]BARDZO DZIĘKUJĘ FOKSI I DŻEKUSIOWI[/B][/COLOR] ZA SPACER Z MORDĄ I SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Link to comment
Share on other sites

yhm racja że tekst krótki, tylko z tymi zdjęciuami to nei wiem bo ja np poprzedni plakat przerabialam na czarno biały bo nie mialam możliwości drukowania kolorowych, patia będziesz teraz przy kompie dłużej?bo dałabym ci gg do chłopaka i byś mu powiedziała co i jak ma napisać i które zdjęcia bo ja muszę do pracy wychodzić a na czasie nam zalezy nie?na dzisiaj plakat by już był

Link to comment
Share on other sites

w pierwszym poście tego wątku są linki do ogłoszeń Mordy na innych stronach internetowych. Zobaczcie jakie tam teksty powstawiałam. (dłuższe/krótsze) w zależności od możliwości formularza.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]Dziekuję Fochistko!:Rose: [/COLOR][/SIZE][/B]

Może to ogłoszenie?

[URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/20...kazdego-1.html[/URL]

Zastanawiam się tylko, czy tytuł "pies nie dla każdego" nie będzie odstraszał. Może lepiej go zmienić Poza tym, tak jak pisałaś, może podkreślić jej zalety - wesoły pies z własnym zdaniem ;)

Sama zdecyduj i zmień jak chcesz. A my bedziemy rozklejać :multi:

Link to comment
Share on other sites

Opis Mordy skopiowany z ogłoszeń Kasi Trop.

Opis suczki:
- rasa: mieszaniec boksera
- wiek: 5 lat
- wielkość: jak bokser
- zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona
- sterylizacja: tak
- stosunek do psów, kotów: nieagresywna do innych psów, nie przepada za sukami, wychowana w domu z kotem (w nowym domu, z nieznanym dla psa kotem/kotami, asymilacja musi przebiegać stopniowo przy uważnej obserwacji i pod kontrolą domowników)
- cechy charakteru: towarzyska, żywiołowa, uwielbia ruch, lubi dominować, przyjaźnie nastawiona do obcych,
- wskazania: dom z ogrodem lub mieszkanie ( w przypadku mieszkania wskazane długie spacery), bez dzieci (ze względu na żywiołowy charakter, wielkość i siłę psa) lub z dziećmi już podrośniętymi, rozumiejącymi, że zwierzę jest czującą istotą, a nie zabawką,
- wymagania w stosunku do nowego właściciela: nowy opiekun musi wykazać się stanowczością, konsekwencją i cierpliwością oraz doświadczeniem w obcowaniu z psami podobnych ras.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Przepraszam black_sheep, ale na pierwszej stronie, w pierwszym poście (w którym zebrane są wszystkie informacje o Mordzie) po kliknięciu w link "Allegro-black_sheep" wyświetla się "Przepraszamy. Przedmiot nie został znaleziony" Poprosiłam Ulkę o oglosznie Mordy dopiero po kliknięciu w ten link.

[COLOR=red][B]Zgłosiła się Pani (z dogomanii?) która chce wyprowadzać Mordę. Bardzo dziękuję[/B][/COLOR][COLOR=black] i czekam na podanie numeru pod który mogę w tej sprawie dzownić.[/COLOR][/quote]

To dlatego, że to był link do pierwszej aukcji, za każdym razem jest inny link. Ale ja je tu wklejałam Co do bannerka, to polecam się;)

Link to comment
Share on other sites

dobra sorki nie było mnie cały dzień a ten mój to nie wiedział co i jak ma napisać, zaraz się razem za to zabierzemy, zgadzam się z Patią, uważam, że powinna to być krótka informacja, że pies szuka domu ze zdjęciem, żeby zwrócić uwagę, z notką, że szukamy właściciela z doświadczeniem. bez informacji które mogą odstraszyć potencjalnych zainteresowanych, a przekazane później w odpowiedni sposób przez telefon, czy na spotkaniu z psiakiem mogą mieć mniej negatywny wydźwięk. zmajstrujemy to pokażemy, jak będzie źle to zrobimy inny of kors.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Na razie bieżące utrzymanie zapewnione.

Proponuje nie obrzucać sie wzajmenie błotem tylko szukać wspólnymi siłami domu dla Mordy.

Nie zadzwoniłam do Faro, bo rozmawiałam z Nelą i rozładowała mi się słuchawka więc newsów dla łowców sensacji raczej nie będzie :cool1:

[COLOR=red][B]BARDZO DZIĘKUJĘ FOKSI I DŻEKUSIOWI[/B][/COLOR] ZA SPACER Z MORDĄ I SESJĘ ZDJĘCIOWĄ[/quote]
Nie ma za co.Frotka niestety zdjęcia ranne mi sie cofły dlatego teraz wysłałam do ciebie po jednym .jak będziesz mieć czas to wklei parę najładniejszych.
Morda bardzo chetnie spacerowała ,a najchetniej bawiła się piłeczką ,i kółeczkiem ,niestety wszystkiego nie byłam wstanie objąć i zrobić jej zdjęć.Jak inni sie bawili z nią to ja jej robiłam zdjecia .Morda chyba jest spragniona spacerków i czestych kontaktów z człowiekiem bo widac było ,że jest zadowolona i bawiła się jak szczeniaczek ,nawet wywracała brzuszek do góry, Wszyscy mówia ,że jest słodka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...