Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

ja też się martwię, bo niestety zabrać jej do siebie nie mogę, a i na spłatę całego długu nie mam pieniędzy :( Na pierwszej stronie w pierwszym poście jest wyszczególnione jaki jest dług. Niestety nie maleje, tylko rośnie.

Na 27 maja dług wynosił 1955zł !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poznaliśmy Mordke kiedy bylismy w odwiedzinach w Sandry. Bardzo nam sie spodobala. Niestety dom juz mamy zapsiony i zakocony.
Prosze o numer konta ew. adres strony gdzie moge go znalezc. Chcialabym choc troche pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gabriella']co u Morduni?? smutno tak czytać, że ona wciąż nieszczęśliwie sama.
wpłaciłam dzisiaj dla Mordeczki .

:buzi: dla Morduni[/quote]

Gabriello, dziekuję bardzo za wpłatę w imieniu suczki :)

Podaj proszę kwotę wpłaty, abym mogła odpowiednio uaktualnić stan finansów Mordki na pierwszej stronie wątku. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen]W czerwcu wpłacono 200zł: [/COLOR][/SIZE][/B]
Magda F. 30zł, Ania K. 40zł, moja ciotka 50zł, ja 80zł. :)


[SIZE=4][COLOR=Red]zadłużenie na dzień dzisiejszy wynosi 2055zł[/COLOR][/SIZE] (zaktualizuje się jeszcze po info od Gabrielli) :(

Link to comment
Share on other sites

Cholera, w schronisku cała praca z nią się zmarnuje... A szanse na adopcje jeszcze bardziej zmaleją :cry:
A jak tam jej charakterek? Pamiętam, że strasznie szybko się "nakręcała" jak się ją głaskało itd, czy to się zmieniło? Czy wykazywała jakąkolwiek agresję?

Link to comment
Share on other sites

pytanie o charakter - to do Faro, ona się Mordką intensywnie zajmuje i ma z nią z tego co słyszałam świetny kontakt.

mar gajko powiedziała, że postara się umieścić Mordę w ogłoszeniach w Wyborczej i Dzienniku :)

sytuacja jest na prawdę podbramkowa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Trop , spójrz tutaj:

[B]"Prośba od Pani Lucyny W.(collie).[/B]
[B]W związku z organizowaną wystawą psów w sobotę i niedzielę w Krakowie, Pani Lucynka zaproponowała, że na swoim stoisku zorganizuje kącik adopcyjny do psiaków do adopcji. Kącik będzie dla wszystkich psiaków które szukają domów, nie tylko collie. Możemy rozwiesić plakaty lub zebrać je w albumy itp.[/B]
[B]Jeżeli ktoś jest zainteresowany to bardzo proszę o kontakt przed piątkiem:[/B]
[B]Irena[/B]
[B]500-18-19-20"[/B]


__________________

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Trop , spójrz tutaj:

[B]"Prośba od Pani Lucyny W.(collie).[/B]
[B]W związku z organizowaną wystawą psów w sobotę i niedzielę w Krakowie, Pani Lucynka zaproponowała, że na swoim stoisku zorganizuje kącik adopcyjny do psiaków do adopcji. Kącik będzie dla wszystkich psiaków które szukają domów, nie tylko collie. Możemy rozwiesić plakaty lub zebrać je w albumy itp.[/B]
[B]Jeżeli ktoś jest zainteresowany to bardzo proszę o kontakt przed piątkiem:[/B]
[B]Irena[/B]
[B]500-18-19-20"[/B][/quote]

jutro idę na tę wystawę z plakatami Mordy

Link to comment
Share on other sites

Byłam i powiesiłam ogłoszenie w namiocie firmy z kosmetykami, której właścicielka użyczyła swojej przestrzeni na kącik adopcyjny :)

Ale ta wystawa to jedno wielkie targowisko próżności, bleeee, więc nie wiem jakie szanse mają tam dorosłe mieszańce po przejściach takie jak Mordka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...