Jump to content
Dogomania

Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!


Paula95

Recommended Posts

Rozumiem.
We Wrocławiu trzeba będzie przekazać małą p. Tomkowi o określonej godzinie, w miejscu w którym się umówicie.
On ją chce zabrać przy wyjeździe, żeby nie krążyć z sunią po mieście w trakcie załatwiania interesów.
Z Wrocławia przyjechałaby prosto do Janowa. Jeżeli to będzie w nocy, to przenocuje u mnie i rano jadąc do pracy zawiozę ją do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 986
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bianka0']To bardzo dobrze. Teraz tylko jeszcze parę dni. P. Tomek już wstępnie wie, że z Wrocławia będzie wyjeżdżał po szesnastej.[/QUOTE]

Myślę, że ta godzina będzie ok. :) A gdzie Ledzię trzeba byłoby dokładnie w tym Wrocławiu dowieźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Śliczne macie teraz schronisko, dla ilu psiaków jest przeznaczone ? A jak u Was z odwiedzinami ludzi i adopcjami ?[/QUOTE]

Psiaków będziemy mogli mieć ok.60. Oprócz tego jeszcze kociaki. Co do odwiedzin, to różnie bywa. Czasem ktoś przyjdzie i poogląda psiaki. A adopcje różnie... We wakacje bardzo mało psiaków znalazło dom. Zobaczymy, może teraz będzie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Paula a może zabieranie Ledy taki kawał drogi, z dobrych warunków jakie teraz macie jest bez sensu?
Nie wiem, nie chciałabym suczce zrobić krzywdy.[/QUOTE]

Nie wiem. Też o tym myślałam. Ale znowu z drugiej strony mi głównie chodziło o to, żeby ona miała w hoteliku częstszy kontakt z człowiekiem... Tutaj w schronie u nas też są dla niej baaardzo małe szanse na adopcję... Oglądało ją tylko ludzi i nikt się na nią nie zdecydował. :( U nas jest tak, że większość ludzi, która do nas przychodzi interesuje się rocznymi psami... A reszta już się "nie liczy". :(

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę zagwarantować, że sunia u nas migiem znajdzie domek.
Ale może opiszę krótko warunki jakie sunia miała by u nas, może to pomoże w podjęciu decyzji.

U nas też jest sporo psiaków (razem z trójką naszych osobistych i psami na BDT zawsze jest stan ok. 20 psów), jest troje ludzi do opieki nad nimi. Leda na razie mieszkałaby w wewnętrznym boksie (jeszcze nie wiem czy z psem, czy sama, zobaczymy jak się ułoży dobrostan psiowy ;)), 2-3 razy dziennie wyjście na ogród. Prawdopodobnie miała by szansę na przeniesienie do domu (nie chcę obiecywać, bo może być tak, że planowane adopcje nie wypalą albo będzie jakiś nagły przypadek do umieszczenia w domu i może nie być miejsca, ale ogólnie mamy w planach przeniesienie Ledy do domu). Obserwujemy zawsze psiaki pod kątem zachowania czystości, niszczenia (lub nieniszczenia ;) ), szczekliwości, zachowania wobec innych psów, kota, a także dzieci, obcych ludzi itd. Staramy się robić ładne zdjęcia do ogłoszeń, jeśli psiak jest prodzieciowy to z dzieckiem. Wszystko co tylko może zwiększyć szansę na znalezienie domu.

Nie ma niestety u nas takich ładnych boksów jak w tym nowym schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']A jaki jest koszt tego transportu z Wrocławia do Janowa? :)[/QUOTE]
Janow Lubelski? Murka, a Bruno z Lublina ma jechac pod wroclaw, nie da sie tego jakos zamienic????????????
Murka mi sie wydaje ze z Toba juz rozmawialysmy o Bruno, ale moze jednak dalo by sie? No ale nie mnie decydowac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...