Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
 • Content Count

  4,390
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

5 Followers

About Paula95

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wlkp - Gostyń
 • Interests
  Psy !
 • Occupation
  uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak dawno mnie tu nie było... Jak się czuje Sonia? Mogę prosić o zdjęcia? :)
 2. Mam nadzieje,ze choć tym psiakom te pieniądze przyniosą szczęście.
 3. Nie wiem dlaczego nie moge edytować postu rozliczeniowego :( w każdym bądź razie cała pozostała kwota 570,34 zł zostały przekazane Ocelot :) Proszę o informacje, gdy dojdzie przelew :)
 4. Bardzo przepraszam,że dopiero teraz.. oczywiscie z ogormną chęcia pomogę tym psiaczkom. proszę o nr konta na PW. Wysle $$ Iguni
 5. Znów wracam i ponawiam prośbę... Zbiliża się zima, teraz szczególnie przydadzą się jakieś biduli pieniądze... Bardzo proszę o ustalenie na jakiego pieska je wysłac...
 6. [quote name='AlkaM']Paula czy Iga miała chipa?[/QUOTE] Tak, każdy pies w naszym schronisku ma.
 7. [quote name='AlkaM']Obiecuję że nie odpuszczę i znajde Ige.[/QUOTE] Alka, masz jakiś pomysł jak sprawdzić tę wywózkę do Niemiec? Ja nie wiem jak...nie mam pojęcia. :(
 8. Dziekuje Wam bardzo... :) Mroze, ciesze się, że tak ciepło mówisz o Astrze. Od zawsze czułam, że to jeden z najwierniejszych psów, jakie kiedykolwiek poznałam.
 9. Ja nie wiem, kto to powiedział. Ale to na pewno nie jest prawda... W życiu pani, która ją wiozła nie przekazałaby jej na podwórku, nie wchodząc do środka, aby sprawdzić warunki, w jakich Igunia miałaby mieszkać. Zresztą tak, jak mnie ktoś zacytowal. Pisałam, jak to wyglądało...
 10. Już wszystko wyjaśniam... Najpierw szukałam transportu bodajże do Wrocławia, bo Karmelcia mówiła, że moglaby ja z tamtad odebrać, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy jej bardziej stresować "przesiadkami", dlatego pojechała bezpośrednio do SUCHEGO BORU. Błąd odnośnie Brzegu wynika z tego, że ja na początku pomyliłam miejscowości, w których mieszka Karmelcia, źle ją wtedy zrozumiałam. I piszę jeszcze raz-Igę zawoziła pani, która na pewno dostarczła ją tam, gdzie miała się znaleźć, czyli u Karmelci. Nie wiem też skąd pojawily się informacje,że przekazano ją na podwórku... :( na zdjęciu...to nie Iga. Moge sobie dac reke uciac, że to nie ona. Ona nie podeszłaby tak blisko. Nie stałaby "tak pewnie". To nie jej pyszczek...zbyt dobrze ją znalam... :( PS. wyczyściłam skrzynkę, bo widziałam, że ktoś próbował wyslać mi PW.
 11. [quote name='Nutusia']Dla takich chwil warto żyć :) A Paula to wspaniała Dziewczyna - daje nadzieję, że ten świat ma jeszcze szansę na przetrwanie...[/QUOTE] Dziekuje za miłe slowa...ale nie wiem, czy powinny sie tu pojawić. Ja sie wypaliłam... do tego stopnia, że nawet trudno pojawiać mi sie w schronisku... Dziekuje Basia, że mnie tu skierowałaś. Mroze, ogormnie dziękuję Ci za te zdjęcia! Wrócilo mi troche nadziei, że to co robilam miało sens. I podziękowania nalezą się tylko i wylącznie Tobie, że zdecydowalaś się własnie na Astrę, która tak długo czekala na dom. Ale wiem, że było warto. Dla takiego cudownego domu było warto tyle czekać.
 12. Wiedziałam...Już raz przeżyłam większy naskok na mnie... I wtedy mnie to w ogóle nie przejęło, bo wiedziałam, że działałam w dobrym celu i psu się krzywda nie stała...a Iga... :( Napiszę. Tylko mogę prrosić o cały nick? Bo sama użytkowniczka NesCa byla aktywna w 2005.
 13. [quote name='Hope2']szczerze-nie mam pojęcia :( mi tę wiadomość napisała Alta Caraya 31 maja na fb...[/QUOTE] Moge poprosić o link do jej profilu na fb na pw?
×
×
 • Create New...