Jump to content
Dogomania

Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='funia']W związku z nagonka na mój hotelik w którym również udział bierze furciaczek ( wyedytowała dzisiaj posty )rezygnuję z płacenia na psy przebywające w jej Hotelu dla Zwierzat.Chodzi o Ive .
Własnie przelałam swoje ostatnie 30 zł na które oczekuję rachunku bo chce go wpuścić w swoje koszty hotelowe .

Furciaczku proszę Cie jeśli mozesz aby rachunek był opatrzony twoja pieczątka nagłówkową hotelu /PDT.
Z góry dziękuje .[/QUOTE]
Rachunek na Agusie moge wystawic, obgadam to z ksiegowa.
A za poprzednie miesiace ktore nie zaliczaja sie do dzialanosci gospodarczej moge oddac abys nie byla stratna.
W zadnej nagonce nie uczestniczylam, gdyby ktos przeczytal moje posty to by zauwazyl ze presonalnych wycieczek to tam nie ma, a raczej nie bylo.
Posty usunelam na prosbe zalozycielki watku, chciala zeby osoby nie zwiazane z Misiem watek opuscily tak tez wiec zrobilam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I]Człowiek swojego zdania nie może mieć bo inni wyładowuja swoją chorą frustrację na psach - bo w tym momencie Funiu tracą tylko i wyłącznie psy,nie Furciaczek, tylko psy.

Godna naśladowania "dogomaniaczka", rzygać się chce jak to czytam.
Widać komu chodzi o KASĘ i poklaski.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']W związku z nagonka na mój hotelik w którym również udział bierze furciaczek ( wyedytowała dzisiaj posty )rezygnuję z płacenia na psy przebywające w jej Hotelu dla Zwierzat.Chodzi o Ive .
Własnie przelałam swoje ostatnie 30 zł na które oczekuję rachunku bo chce go wpuścić w swoje koszty hotelowe .

Furciaczku proszę Cie jeśli mozesz aby rachunek był opatrzony twoja pieczątka nagłówkową hotelu /PDT.
Z góry dziękuje .[/QUOTE]

Powiem szczerze - guzik mnie obchodzą Wasze hotelikowe porachunki - mnie obchodzi pies, który jest na tym stratny:( To jakby zemsta na psie za ludzkie grzechy, a ten pies jest niczemu niewinny. Ale masz prawo do takiej decyzji i ja muszę ją zaakceptować! Dziękuję zatem za dotychczasowe wpłaty i jak wpłynie ta ostatnia, napiszę na wątku. Mam nadzieję, że podołam dalszemu zbieraniu kasy dla Iwy zanim uda jej się znaleźć dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Iwcia od tegomiesiaca 270zl, nie chce aby byla dziewczyna stratna.[/QUOTE]

Nie wiem, czy to rozsądna decyzja, ale Furciaczku dobra baba z Ciebie z kościami! Myślę, że udałoby mi się jakość tę dziurę załatać bazarkami lub żebractwem wpłat jednorazowych, tylko na jak dlugo.... Dziękuję w imieniu własnym i Iwy za ten gest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']W związku z nagonka na mój hotelik w którym również udział bierze furciaczek ( wyedytowała dzisiaj posty )rezygnuję z płacenia na psy przebywające w jej Hotelu dla Zwierzat.Chodzi o Ive .
Własnie przelałam swoje ostatnie 30 zł na które oczekuję rachunku bo chce go wpuścić w swoje koszty hotelowe .

Furciaczku proszę Cie jeśli mozesz aby rachunek był opatrzony twoja pieczątka nagłówkową hotelu /PDT.
Z góry dziękuje .[/QUOTE]
mam nadzieję, że ty zawsze rachunki wystawiasz.
co do wycofania deklaracji, którą złożyłaś NA IWĘ(a nie na furciaczkową) to wstyd i żenada, szkoda słow:angryy:
poza tym czytałam wszystkie posty furciaczkowej przed edycją z tamtego wątku i choć ona miała odmienne zdanie na temat twoich faszystowskich metod niż ty, to ani słowem cię nie obraziła. ty za to nie zechciałaś nawet się zastanowić nad tym czy aby na pewno dobrze robisz!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Podnieście czasem, przyda się, bazarek dla Iwy i Baja:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210155-Sk%C3%B3rzane-trampki-torebki-firmowe-ciuchy%21%21%21-dla-Iwy-i-Baja-do-7.07-22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/210155-Sk%C3%B3rzane-trampki-torebki-firmowe-ciuchy!!!-dla-Iwy-i-Baja-do-7.07-22.00[/URL]


A Iwa ma cudne zdjęcia :loveu::loveu:!! Fur masz talent :p. Gdzie cholera ten dom :mad:, świetny pies, reklama zdjęciowa na max??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']mam nadzieję, że ty zawsze rachunki wystawiasz.
co do wycofania deklaracji, którą złożyłaś NA IWĘ(a nie na furciaczkową) to wstyd i żenada, szkoda słow:angryy:
poza tym czytałam wszystkie posty furciaczkowej przed edycją z tamtego wątku i choć ona miała odmienne zdanie na temat twoich faszystowskich metod niż ty, to ani słowem cię nie obraziła. ty za to nie zechciałaś nawet się zastanowić nad tym czy aby na pewno dobrze robisz!:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
Oczywiscie !!!!!Przecież to chyba normalne gdy się prowadzi jakąkolwiek działalnośc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Rachunek na Agusie moge wystawic, obgadam to z ksiegowa.
A za poprzednie miesiace ktore nie zaliczaja sie do dzialanosci gospodarczej moge oddac abys nie byla stratna.
W zadnej nagonce nie uczestniczylam, gdyby ktos przeczytal moje posty to by zauwazyl ze presonalnych wycieczek to tam nie ma, a raczej nie bylo.
Posty usunelam na prosbe zalozycielki watku, chciala zeby osoby nie zwiazane z Misiem watek opuscily tak tez wiec zrobilam.[/QUOTE]

Witam .Jestem włascicielem hoteliku w Zamosciu ( u Funi )
Z przyjemnoscią płacicliśmy pieniadze na Jankę i w zadnym wypadku nie oczekujemy zwrotu pieniedzy .
Nie wiem Furciaczku co Ci się zalicza czy też nie zalicza do działalnosci gospodarczej .
Jednakze mam prośbe .Proszę o odręczne pokwitowanie za pieniążki ,które przyjęłaś za Janeczkę .Moga być na zwykłej kartce papieru .
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suchy']Witam .Jestem włascicielem hoteliku w Zamosciu ( u Funi )
Z przyjemnoscią płacicliśmy pieniadze na Jankę i w zadnym wypadku nie oczekujemy zwrotu pieniedzy .
Nie wiem Furciaczku co Ci się zalicza czy też nie zalicza do działalnosci gospodarczej .
Jednakze mam prośbe .Proszę o odręczne pokwitowanie za pieniążki ,które przyjęłaś za Janeczkę .Moga być na zwykłej kartce papieru .
Pozdrawiam .[/QUOTE]

Nie wiem, czy to powinna Wam pokwitować Furciaczkowa, bo to do mnie wpłacaliście pieniądze i dopiero ja przelewałam je do Furciaczkowej. Jakby co rozliczenie jest na pierwszej stronie w pierwszym poście, tylko bez ostatniej wpłaty, bo jeszcze jej nie było dzisiaj na moim koncie!

Jeśli z taką przyjemnością płaciliście na Iwkę, to może jednak nadal będziecie??? Co Wam psina winna!

Link to comment
Share on other sites

Nie ty Agusiu osiągałaś dochód lecz hotelik Furciaczek więc nikt inny nie moze tego zrobic oprócz niej .

Ps .Masz rację psina nic nie winna ,więc mam propozycję .Wskaż wszystko jedno jakiego psa ,którego utrzymujesz a my tam swoje 30 zł co miesiąc na wskazane konto przelejemy ( Czyli z twojej zadeklarowanej kwoty zmniejszysz o nasze 30 zł ).Bedzie fifty -fifty .Moze tak być ?
Nie mogę tolerować opluwania mojej żony i hoteliku w który wkłada serce i mnóstwo czasu .I tym samym wspierać kogoś ,kto jest zawsze obecny na zadymach wywoływanych przez Piranię .
Czekam na wskazanie pieska ,którego mamy opłacac od lipca .

Link to comment
Share on other sites

:grin::roflt::roflt::roflt:
widzisz Iwa nadal spotykasz nieodpowiedzialnych ludzi mimo, że pozornie chcieli pomóc jednak człowiek to człowiek i jego zawiść zawsze wygra. Kochana teraz już tylko same nawiedzone ciotki zostały a ja do Ciebie przyjadę żebyś sobie na mnie popatrzyła:p tylko nie tak groźnie bo ucieknę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że furciaczek może wystawić rachunek agusizet, bo to ona przekazywała jej kwotę na Iwę. Ale jeśli tak szafujemy już tymi rachunkami - to ja poproszę wszystkie za Froda + faktury za szczepienia i kupione mu w hoteliku rzeczy. Jak hotelik u funi przygotuje, to podam adres :) Pozdrawiam serdecznie :)

A Ty Iwa powinnaś być zadowolona, bo w końcu wątek na górze :) Idź lepiej do swojego domku i zabierz ze sobą mojego Cinka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suchy']Zapomniałem podać adresu do wysyłki rachunków .
Hotelik dla zwierzat .
Kozak Krzysztof
Płsoskie 16
22-400 Zamosc[/QUOTE]
ja sie zastanawiam z jakiej racji furciaczek ma sie przed wami rozliczać, skoro wy wpłacaliście wasze pieniądze na konto agusiazet. raczej nie ma takiego obowiązku:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']A Ty Iwa powinnaś być zadowolona, bo w końcu wątek na górze :) Idź lepiej do swojego domku i zabierz ze sobą mojego Cinka :evil_lol:[/QUOTE]

Ty sobie wyobrażasz, jaką ktoś miałby wieczną rozpierduchę, gdyby takie dwa kosmiciaki przygarnął? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Przypominam, że furciaczek może wystawić rachunek agusizet, bo to ona przekazywała jej kwotę na Iwę. Ale jeśli tak szafujemy już tymi rachunkami - to ja poproszę wszystkie za Froda + faktury za szczepienia i kupione mu w hoteliku rzeczy. Jak hotelik u funi przygotuje, to podam adres :) Pozdrawiam serdecznie :)

A Ty Iwa powinnaś być zadowolona, bo w końcu wątek na górze :) Idź lepiej do swojego domku i zabierz ze sobą mojego Cinka :evil_lol:[/QUOTE]
Ale Kino się robi furciaczku powiedział bym syf !!! ale możesz podziękować koleżance pirani która Cię w to władowała zapraszając na wątek misia abyś mąciła razem z nią. Lady to chyba twój adwokat, ale proponował bym aby Cię dalej nie pogrążał ten twój adwokat, który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej i formach rozliczeń. Lady Swallow tak dla twojej informacji mój księgowy prowadzi tak rachunki że mucha nie siada więc zapraszam po rachunki. Nie mam za wiele czasu z wami polemizować i tracić mój cenny czas przed komputerem. Jeszcze raz ponaglam o nawet odręczne pokwitowanie. W sumie może pokwitowanie napisać i Agusia to najlepszy świadek przecież. Jednak Lady możesz być adwokatem nadajesz się na tą funkcję. ;)
Lady to kiedy będziesz u nas po rachunki to przygotuję, daj znać dzień wcześniej bo rozumiesz kwity są u księgowego.

Link to comment
Share on other sites

Ok, napiszę i wyślę na podany przez Was adres! Jeśli chcecie przekazywać nadal pieniążki na jakiegoś psa, to bardzo potrzebne wsparcie dla Baja, wielkopsa w hotelu w Brzyściu koło Mielca. Ma już prawie 1000 zł długu!Dane do przelewu podam na PW, jego księgową jest Joodith.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...