Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie...jeju jak zobaczyłam ją w tym błotku:loveu: normalnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, jaki pocieszny, słodki psiak:loveu:
Będę zaglądać...przygarnąć nie mogę niestety:shake: nie wiem jak taka słodka psina nie może znaleźć domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Uśmiech rzeczywiście ma słodki:) Ale niestety nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na psa, bo sama mam suczkę, która nie toleruje psów u siebie:( Będę rozsyłać, tyle chociaż mogę zrobić[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, za pomoc w rozsyłaniu.:)

[quote name='Olena84']Podrzuce ja komus, moze cos z tego wyjdzie.[/QUOTE]

Byłoby cudownie!

Link to comment
Share on other sites

Sabcia zaprasza na FB do promowania tego boskiego uśmiechu trzeba wszystkich ciotek i wujków i ich znajomych ......

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=161425453900646&num_event_invites=0[/URL]

z :sweetCyb: a :sweetCyb: p :sweetCyb: r :sweetCyb: a :sweetCyb: s :sweetCyb: z :sweetCyb: a :sweetCyb: m

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zaprosiłam samą siebie tzn - jako psie konto na fb;).[/QUOTE]

Olenko84 a kto ty jesteś na FB?

Sabcia ma już 17 gości :multi:i 126 osób czeka na odpowiedz. Robię co mogę i zapraszam.

Psinko kochana trzymaj się.

Dajcie znać co z tą chorą łapką? Co to jest stare złamanie. Jakiś wet to oglądał? :-(

Link to comment
Share on other sites

Sabcia miała założony gips. No ale jak widać łapka ciągle jest niesprawna. Ona świetnie sobie z nią radzi, a jak miała gips, to widać, że się męczyła. Niedawno wyczuliśmy u naszej kruszyny guzek, ale okazało się, że to przepuklina, baliśmy się, że to może być coś poważniejszego...

Secia o co te 126 osób pyta?:)

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki. Sunia jest urocza, więc kto wie.....
[B][COLOR=red]40 gości.....[/COLOR][/B]
za każdym razem jak coś ktoś skrobnie na wątku Sabci to jej fotka pojawia się na tablicach wszystkich gości (40) i czytają to ich znajomi :-) dlatego ważne jest, aby komentować, dodawać fotki i tak dalej.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...