Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='Iljova']To fakt Olena biega po tylu wątkach, widać jej to potrzebne :-)
energia Cię rozpiera co? :loveu: tacy ludzie napawają optymizmem.[/QUOTE]

Lepiej jak energia rozpiera niż jakby miała rozbierać ... :evil_lol:
Olenka, kochana jesteś !

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Sabcia przyjechała do schroniska ze sterylizacji razem z Delmą. Sunia śpi teraz w takiej, jakby to określić, budce. Bo w kojcu pomoczyło by jej się ubranko. Sunie wskoczyły sobie na fotelik, wtuliły się w kołderkę i poszły spać. Myślę, że po operacji łapki sunia mogłaby tam być.

Tak oto aktualnie mieszka sobie Sabcia. :)

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2637/delmasabcia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie sterylizacja była zrobiona w samą porę. Uff.....
Paula czy już wiesz coś o starym zdjęciu RTG złamania?
Czy jest w okolicy wet, który potrafi zrobić taką operację?
No i koszty????

Fotelik wygląda całkiem OK :multi:
Czy barak jest ogrzewany?
Oczywiście fotelik dla psa z gipsem odpada ale kołderka, widoczna na zdjęciu jest całkiem sympatyczna do zamieszkania :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W DT też by była na fotelu :D
Jeśli mogłaby być w tym samym miejscu po operacji łapki to dla mnie OK.
Ile trzeba odczekać pomiędzy narkozami ? 3 miesiące ? kurcze tak mi się wydaje, ale dobrze nie pamiętam ...

I z innej beczki:
zgłaszają nam się chętne, fajne domy na gończaka istryjskiego Azję, która już ma DS i zaraz do niego jedzie, weźcie rozejrzyjcie się u siebie, czy nie macie podobnego psiaka bezdomnego i zgłaszajcie:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Aktualnie konto Syli jest zajęte, bo zbieramy na transport dla Kubusia do DT.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubu%C5%9B-malutki-m%C5%82odziutki-piesek-w-typie-chihuahua-szuka-domku%21"]Maluśki Kubuś[/URL][/QUOTE]
Paula95, jak ludzie będą pisać swoje niki i dla jakiego pieska to nie ma problemu.Nie pogubię się.Możesz udostępniać, ale wszystkim przy wysylaniu przypominaj o nicku i na jakiego psiuńcia.

Link to comment
Share on other sites

Ok, jeśli to nie problem. :) Bardzo Ci dziękuję. Na prawdę robisz tak wiele dla naszych gostyńskich bidulek i nie tylko dla nich, ale także dla innych psinek. Dziękuję!

W tak razie:

[B][COLOR=red]Cioteczki zbieramy pieniądze na operację łapki Sabci. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Paula95, jak ludzie będą pisać swoje niki i dla jakiego pieska to nie ma problemu.Nie pogubię się.Możesz udostępniać, ale wszystkim przy wysylaniu przypominaj o nicku i na jakiego psiuńcia.[/QUOTE]

To poślijcie mi konto, wpłata będzie jednorazowa, nie mogę robić stałych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Chciałabym umieć zrobi bazarek, bo fanty mam.No , nie umiem i tyle.[/QUOTE]
bardzo prosta sprawa mogę pomóc :-) jutro postaram sie opisać na maila jak to się robi :-)
Na początek sprubój się zarejestrować w fotosiku.Bedzie trzeba wstawiać zdjęcia. Daj znać na maila

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...