Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Paula, ale kurde zdjęć nie widać !!!!
Kod jest dobry bo przepuściłam przez imageshack.

Ja nie wiem co z tym robić ..... :(
Dla Majki tez mam szablon i też nie chodzi na allegro - tzn nie wyświetlają się zdjęcia, tylko kody źródłowe albo takie puste przełamane okno ...

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tam poszło ... wyróżnione i pogrubione, choć do artystycznej części ogłoszenia mam zastrzeżenia, ale walczyć z kodami źródłowymi html pod linuxem po prostu nie mam siły ....
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1393186293[/url]
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! Sabciu - DOMU !!! najlepszego pod słońcem !

Link to comment
Share on other sites

Ups, widzę, serwer się nabombonił - klonuje posty i je przerzuca jak popadnie :D

Ja baluję w domu z TZ-em i psami przy kieliszku do wina pełnym lubelskiej cytrynówki :D
I ryczącą koncertówką Gentlemena bo Zdrapka boi się strzałów, żeby nie słyszała,
o takim, tylko to wersja płytowa: [url]http://www.youtube.com/watch?v=n4O6mY3kZm4&feature=related[/url]

Koncerty lepsze :D

Link to comment
Share on other sites

Niech upłynie miło i radośnie starego roku dzień ostatni,
A Nowy Rok niech będzie w zdrowiu i dostatni.
Niech spełnią się marzenia i szczęściem obfituje
I dobrych chwil dla wszystkich nie żałuje
Z osiągnięć satysfakcji i wiele miłości
Niech w sercu radość i szczęście zagości.
Niech w Nowym Roku
Zwierzaczki nie mają ze zdrowiem kłopotu.
Niech wszystkie będą przez ludzi kochane
I w swoich już domkach będą zadbane.
Dla tych co domków szukają
niech szybko je dostają.
* * *
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję!!! Wam życzę, żebyście szybciutko znajdowali domki dla waszych podopiecznych, żeby je tam kochano z całych sił oraz oby następny rok był lepszy, niż ten co właśnie mija.

A pieski wam życzę tego, żeby w końcu ktoś was pokochał z całych sił. Sabciu! Musi się udać!

ES już usunęłam ten post sklonowany ;D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pan nagrywał w schronisku filmik, więc trzeba go zmontować i umieścić w necie.;D Myślę, że jeszcze dzisiaj wieczorem będzie, albo jutro. :)

Pani ma umówić Sabcię i jej koleżankę z kojca na sterylizację, więc niedługo będą wysterylizowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Dzisiaj pan nagrywał w schronisku filmik, więc trzeba go zmontować i umieścić w necie.;D Myślę, że jeszcze dzisiaj wieczorem będzie, albo jutro. :)

Pani ma umówić Sabcię i jej koleżankę z kojca na sterylizację, więc niedługo będą wysterylizowane.[/QUOTE]

Ooo, to super ! Filmik z Sabcią można jeszcze wetknąć w allegro, o ile mi się uda edycja i autor filmiku się zgodzi :D

Link to comment
Share on other sites

Filmik- Sabcia(pojawia się też Pimpuś, Delma i Lisia)

[URL]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/?p=2091#respond[/URL]

Ogólnie filmik Sabci na FB miała wstawić Secia. Dziękujemy.:)

A tutaj jest profil naszych schroniskowych piesków nieprowadzony przeze mnie :

[URL="http://www.facebook.com/home.php#%21/pages/Schronisko-Gostyn-Stowarzyszenie-Noe/144971268886748"]http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Schronisko-Gostyn-Stowarzyszenie-Noe/144971268886748[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Filmik- Sabcia(pojawia się też Pimpuś, Delma i Lisia)

[URL]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/?p=2091#respond[/URL]

Ogólnie filmik Sabci na FB miała wstawić Secia. Dziękujemy.:)

A tutaj jest profil naszych schroniskowych piesków nieprowadzony przeze mnie :

[URL="http://www.facebook.com/home.php#%21/pages/Schronisko-Gostyn-Stowarzyszenie-Noe/144971268886748"]http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Schronisko-Gostyn-Stowarzyszenie-Noe/144971268886748[/URL][/QUOTE]

Zaraz biegnę na FB.Jak ktos pokocha to nieważna łapka, ślepota, głuchota czy wiek....

Link to comment
Share on other sites

Widziałam filmik z Sabcią. Przepiękny :-) już wstawiony na FB. Jak wrócę do pracy w poniedziałek to wstawię go raz jeszcze nieco inaczej. W domu nie mam takiego programu na kompie.
[B][U][COLOR=red]PONAWIAM pytanie[/COLOR][/U][/B]. Uważam, że trzeba zrobić operację psu, aby nie wydawać go z taką łapką. To, że chodzi ok ale komfort życia przeciętny no i nie wiadomo czy ktoś w taki stanie mimo boskiego uśmiech ją zechce.
Trzeba by zrobic RTG
Zapytać ile to kosztuje i zacząć zbierać. Mnie się udało zebrać 1500 na operację Czarusia, która niedługo. Dlatego myślę, że w przypadku zdecydowanie prostrzej operacji u Sabci koszt nie będzie niewiarygodnie duży.

Nieśmiało tak sobie myślę, przy całym szacunku dla osób zajmującym się Sabcią, że trochę bijemy pianę. Operacja moim zdaniem jest niezbędna. Zagląda tu sporo ciotek, sunia ma FB, więc powinno się udać. Uważam, że nie powinniśmy czekać.
Zadeklarowałam swoją pomoc wszelką i dalej ją podtrzymuję ale jestem daleko, więc decyzja należy do osób, które są przy Sabci czy mają tyle powera, aby się za to zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Zaraz biegnę na FB.Jak ktos pokocha to nieważna łapka, ślepota, głuchota czy wiek....[/QUOTE]

smutne to ale w wielu przypadkach ważne :-( Będę się przy tym upierać. Optymizm jest porządany ale w przypadku piesków schroniskowych ........... lif suscks

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Widziałam filmik z Sabcią. Przepiękny :-) już wstawiony na FB. Jak wrócę do pracy w poniedziałek to wstawię go raz jeszcze nieco inaczej. W domu nie mam takiego programu na kompie.
[B][U][COLOR=red]PONAWIAM pytanie[/COLOR][/U][/B]. Uważam, że trzeba zrobić operację psu, aby nie wydawać go z taką łapką. To, że chodzi ok ale komfort życia przeciętny no i nie wiadomo czy ktoś w taki stanie mimo boskiego uśmiech ją zechce.
Trzeba by zrobic RTG
Zapytać ile to kosztuje i zacząć zbierać. Mnie się udało zebrać 1500 na operację Czarusia, która niedługo. Dlatego myślę, że w przypadku zdecydowanie prostrzej operacji u Sabci koszt nie będzie niewiarygodnie duży.

Nieśmiało tak sobie myślę, przy całym szacunku dla osób zajmującym się Sabcią, że trochę bijemy pianę. Operacja moim zdaniem jest niezbędna. Zagląda tu sporo ciotek, sunia ma FB, więc powinno się udać. Uważam, że nie powinniśmy czekać.
Zadeklarowałam swoją pomoc wszelką i dalej ją podtrzymuję ale jestem daleko, więc decyzja należy do osób, które są przy Sabci czy mają tyle powera, aby się za to zabrać.[/QUOTE]

Secia, ja także uważam, że z wyleczoną łapkę żyłoby się Sabci lepiej. Mam 15 lat, więc wszystko muszę ustalać z Panią ze schroniska. Nie mogę sama podjąć tej decyzji. Ale mam z Panią b.dobry kontakt, myślę, że także będzie chciała tej operacji, bo dla Pani bardzo liczy się szczęście naszych podopiecznych. Nie chcę zbierać kasy na konto schroniska, bo potem jest problem ze sprawdzaniem wpłat. Syla, która zaoferowała mi pomoc(Syla, jesteś wielka!) mówiła, że może pozbierać pieniążki dla Sabci na swoje konto. Tak byłoby lepiej. Teraz czekam na odp. Pani, o której was poinformuję.

Secia, dziękuję Ci za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Paula nie ma za co. Wielką robotę ty robisz, chodząc do schronu. W takim wypadku pojawia się wiele pytań.
Rozumiem, że Syla użyczy konta
Spytaj się pani ze schroniska czy ma stare zdjęcie RTG Sabci.
Czy mogłabyś się dowiedzieć ile kosztuje wizyta u was u sensownego veta +RTG. Czy jest ktoś kto pójdzie na taką wizytę z Sabcią. No i czy macie w okolicy sprawdzonego veta. Bo to jest kluczem do powodzenia akcji.
To byłby wstęp. Czyli wiedzielibyśmy co tak naprawdę dolega Sabci i ile kosztuje naprawa łapki. Domyślam się, że trzeba będzie łamać łakę i gipsować.
Jak będziemy znali koszt to działamy.
No i najwazniejsze pytanie co z sunia po operacji????? Do schronu czy na krótki/gipsowy tymczas?????

bądzmy optymistami. Sabcia jest urocza :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...