Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

Obejrzałam filmik.
Syla ma rację.
Dołożę się do operacji/badań czy co tam będzie trzeba.
Kręgosłup Sabci w końcu wysiądzie jak będzie tak biedna skikać ....

Mam problem z internetem ostatnio, albo go nie mam, albo mam w pracy ale z takimi zabezpieczeniami, że nie mogę się zalogować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Gosiapk, bardzo dziękujemy. Jak tylko dostanę wiadomość, że możemy zbierać i Syla zezwoli to zbieramy.[/QUOTE]

Zbieram na 3 pieski z Dogo.To Pegi, która jest u kikou, dziadeczek Rambuś u Arktyki i staruszek Satyrek przebywający w Przebieczanach.Dla Sabci podam Ci Paula95 swoje osobiste konto i nie ma problemu.Na tamte pieski specjalnie założyłam konto w innym banku, zaczynałam kilka miesięcy temu, nie wiedziałam jak to działa, bałam się pomyłki i pomieszania.Mam też konto na PalPay, to dla wpłat z zagranicy i już dwukrotnie tak odbierałam pieniążki.Dostęp mam z internetu.Do Sabci się dołożę, co oczywiste.Sabcia to naprawdę fajna psica.Secia ma rację, warto spróbować i zrobimy to.Pomożemy Sabci.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią o operacji Sabci. Oczywiście Pani jak najbardziej chciałabym, żeby Sabcia była zdrowa. Ale w schronisku nie będzie w stanie dojść do siebie po operacji. Nie ma u nas szpitalika itd. Sunia będzie miała gips, a w dodatku jeszcze kołnierz, bo inaczej to by sobie próbowała rozbroić opatrunek. Jeśli sunia miałaby DT, a potem wróciła do schronu, to moim zdaniem byłby to dla niej straszny cios... Dopiero w nowym schronisku będziemy mieli szpitalik, gabinet wet, gdzie sunia mogłaby dojść do siebie. A koniec budowy schroniska przewidywany jest na koniec czerwca... To jeszcze pół roku...

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że w pól roku to będzie już po wszystkim, czyli Sabcia będzie już chodzić na 4 łapach. Pani ma rację i ja tez o tym mówiłam, że pies na czas rehabilitacji musi być w domu. Jeżeli miałby wrócić po dojściu do siebie do schronu to oczywiśćie jest to smutne i brutalne ale ma 4 sprawne łapy a my ciągle pracujemy nad adopcją sprawnego, niekulejącego psa. Czyli trzeba poszukać tymczasu choćby na czas po operacji. Myślę, że jak trzeba będzie zapłacic to przemyślimy i skalkulujemy bo takie gdybanie nic nie da a czas umyka. Co o tym myślicie? Moim zdaniem przekładanie operacji w czasie zmniejsz jej szanse. Sunia się starzeje.......a stare złamanie trudno się łamie i leczy a czasami nie warto tego robic.

Link to comment
Share on other sites

DT są - zazwyczaj zapchane po uszy, ale są. Jeśli nie uda się znaleźć bezpłatnego to będziemy zbierać na płatny. Musimy maliźnie pomóc jakoś. Uda się, nie takie cuda się zdarzały.
Paula, może zmień tytuł, że $ na operację i DT po operacji PILNIE !!! - czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

widzę, że jest zrozumienie dla operacji w miarę szybkiej, oczywiście nic na siłę czy po łebkach. Trzeba się przygotować do tego solidnie logistycznie i finansowo.

Paula nie ukrywam, że dużo zależy od Ciebie. Czy mogłabyś się popytać wśród wolontariuszy, znajomych itd a może pani ze schroniska ma jakiś pomysł na DT jakikolwiek płatyny czy też nie. Trzeba szukać i pytać się ale na miejscu, aby nie wozić psa.
Od siebie oferuję na już zrobienie bazarku (mam fanty) oraz Allegro dla Sabci, bo jak dobrze zrozumiałam można ruszać z wpłatami?
proszę o potwierdzenie.

Ciotki, które wrzuciły Sabcie na FB proszę o linki do wydarzenia. Poniżej jest wydarzenie zrobione przez mnie. Zapraszam :-)

[URL]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=161425453900646[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']widzę, że jest zrozumienie dla operacji w miarę szybkiej, oczywiście nic na siłę czy po łebkach. Trzeba się przygotować do tego solidnie logistycznie i finansowo.

Paula nie ukrywam, że dużo zależy od Ciebie. Czy mogłabyś się popytać wśród wolontariuszy, znajomych itd a może pani ze schroniska ma jakiś pomysł na DT jakikolwiek płatyny czy też nie. Trzeba szukać i pytać się ale na miejscu, aby nie wozić psa.
Od siebie oferuję na już zrobienie bazarku (mam fanty) oraz Allegro dla Sabci, bo jak dobrze zrozumiałam można ruszać z wpłatami?
proszę o potwierdzenie.

Ciotki, które wrzuciły Sabcie na FB proszę o linki do wydarzenia. Poniżej jest wydarzenie zrobione przez mnie. Zapraszam :-)

[URL]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=161425453900646[/URL][/QUOTE]

Nie potrafię robić wydarzeń, kliknęłam, że wezmę udział w Twoim, ja do profilu tylko wrzuciłam link do allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...