Jump to content
Dogomania

Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...


lika1771

Recommended Posts

O Matko!!! :crazyeye::placz:
Ocelot, napisz, czego potrzebujecie poza kasą oczywiście.
Czy jakieś koce, karmę, itd...
Jaki jest plan działania? Czy zabierzecie gdzieś psiaki? Czy szukać hoteliku? Czy pisać do fundacji?

Jeśli przeciw temu łachudrze (właścicielowi psów) zostanie wszczęte postępowanie, sprawa może się przeciągać, a adopcje będą zblokowane aż do zakończenia procesu.
Czy macie na to jakiś plan? Hotelik w takiej sytuacji niestety może wyjść bardzo drogo, bo sprawa może ciągnąć się dłuuugo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Czy maluch może zostać odłączony od matki już?
O co chodzi z tym 2 października? Czy od tego czasu psiaki mają zapewnione gdzieś miejsce?[/QUOTE]


od 2 pazdziernika jest mozliwy platny tymczas (warunki domowe ) ,w Krakowie ,za 10 zl /dzien ,dla suni i szczeniaka ,byc moze tez dla tego trzeciego ,trzeba jeszcze wszystko ustalic..

Link to comment
Share on other sites

Zgroza! Przypomina mi się historia zagłodzonej suni z maluchami z Dąbrowy Górniczej, Nelly. Jej nie udało się już uratować, ale szum medialny, jaki wokół tej sprawy powstał (tv) spowodował szybkie znalezienie domków dla jej dzieci. Może w tym przypadku też zdałoby to egzamin. Mam nadzieję, że dla tej suni pomoc przyszła w porę i przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, napiszcie do sylwiaso, hotelik pod Łowiczem. Warunki zewnętrzne ale nie mam do nich zastrzeżeń, podobnie jak i do opieki i angażowania się w każdego pojedynczego psa. Nie tak dawno od sylwiaso wyjechało szczenię, może miejsce nie jest jeszcze zajęte. Kobieta max, po prostu max, z mojej bajki ale na pewno nie z tej planety!

Link to comment
Share on other sites

Czy tam po lewej jest właścicielka???
[quote name='ocelot']


[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1088298.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

...bo jeśli tak, to chyba nie z biedy zamęczyłą te psy, bo sama jakoś na zagłodzoną nie wygląda :angryy:

Jeśli będzie trzeba, to [B]mogę wziąć szczeniaka na DT.[/B]
On powinien być odstawiony od matki, w tym stanie suka nie powinna karmić - a małemu też lepiej wyjdzie dorastanie np na mleku Royala.
Dorosłej suni na razie nie mam miejsca - ale jeśli ona pojedzie do Krakowa na DT, to ja mogę dziecko odebrać z Krakowa, to blisko.

Czy kudłaty piesek również ma szansę na DT w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']...
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1088298.jpg[/IMG]
...[/QUOTE]


Nie mogę powstrzymać się jak widzę to zdjęcie ..

sunia w wersji szkieletowej w zderzeniu z człowiekiem w nadrozmiarze ..

jak wygląda sytuacja psów na dziś? czy ktoś przejął patronat nad nimi, by były bezpieczne .. ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']od 2 października jest możliwy płatny tymczas (warunki domowe ) ,w Krakowie ,za 10 zl /dzień ,dla suni i szczeniaka ,byc moze tez dla tego trzeciego ,trzeba jeszcze wszystko ustalić..[/QUOTE]

Dzięki za info. Czy tymczas to już cena z karmą?
Warunki w domu dla tak wychudzonej suni byłyby najlepsze.
Jeżeli jest zagrożenie życia dla niej do 2 października to mogę ją przetrzymać do tego czasu-jednakże pewnie koszty transportu dadza to samo co jakis hotelik na miejscu na ten czas. No i oczywiście jesli mozna ją odłączyć od malucha, bo nie mam mozliwości zabrać całej 3, a sunia jest chyba w najgorszym stanie,.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj bedziemy wiedziec dokladnie co z tym, domkiem tymczasowym w krakowie ,
Ulaa-Twoja propozycja jest bardzo dobra ,mysle ,ze w tej sytuacji nie bedzie problemu z trzecim pieskiem ,szczeniak pojechalby do Ciebie a sunia z chlopakiem do dt. moze do tego 2.10 sylwiaso moglaby je przetrzymac ,a my bedziemy myslec nad transportem do Krakowa... moze ktos moglby wspomoc bazarkami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzięki za info. Czy tymczas to już cena z karmą?
Warunki w domu dla tak wychudzonej suni byłyby najlepsze.
Jeżeli jest zagrożenie życia dla niej do 2 października to mogę ją przetrzymać do tego czasu-jednakże pewnie koszty transportu dadza to samo co jakis hotelik na miejscu na ten czas. No i oczywiście jesli mozna ją odłączyć od malucha, bo nie mam mozliwości zabrać całej 3, a sunia jest chyba w najgorszym stanie,.[/QUOTE]

dzieki Aniu za propozycje ,jestes Aniolkiem !

tak ,10 zl /dzien to juz z karma. I to tylko za sunie ,szczenaczek bylby za free, ale propozycja Uli jest tez kuszaca ,takze moze na miejsce szczeniaczka pojechalby chlopak .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Uporządkujmy.
Dla szczeniaka mamy DT tak? Jakie koszty i gdzie.
[/QUOTE]

Jeśli u mnie to DT za darmo, choć mile widziana pomoc w postaci bieżących potrzeb (jedzonko/starter szczeniecy, ewentualne leki itd.).
Gdyby okazalo sie ze maluch rowniez potrzebuje kroplowek to nie ma z nimi problemu w domu.

Link to comment
Share on other sites

mam informacje z FB /Facebook/
[B][I]Hej, wyczytałam, że suczka ma dt w krakowie, mam prawie 4 kg karmy rc dla psów dorosłych małych (do 10 kg) mój szczeniak tymczasowy gardzi rc, jeśli uważasz, że może być dla niej ok ta karma, daj znać, a ja dostarczę do DT.
A temu człowiekowi, który do tego dopuścił niech wróci ze zdwojoną siłą.[/I][/B]

dajcie znać jesli karma potrzebna

Link to comment
Share on other sites

niech mi tos pomoże na FB bo padaja pytania - tam ludzie chca juz pomagać - pytają czy s a jakies pomysły.
Niech ktoś wejdzie na FB i udziela informacji na bieżąco - to ważne.
[URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=155236691168292#%21/event.php?eid=155236691168292"]http://www.facebook.com/event.php?eid=155236691168292#!/event.php?eid=155236691168292[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...