Jump to content
Dogomania

Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CarolineS']Zapisuje i jestem zszokowana, czekamy na dalsze wieści.
Teraz to chyba najbardziej potrzebny jest DT dla psiaków?
I trzeba dopracować wątek, no i deklaracje, kiedy pojawią się jakieś zdjęcia, wiemy już?
No i rozgłaszać.[/QUOTE]
Zdjęcia mam dostać dzisiaj. Wiadomości będziemy mieć w miarę na bieżąco.
Na gwałt szukamy DT na psiaków. To najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot'][URL="http://img69.imageshack.us/img69/9360/abcd0002xi.jpg"][IMG]http://www.zwierzeta.vernet.pl/images/stories/150_abcd0002xi.jpg[/IMG][/URL]
Jedno zdjęcie ze strony naszego Towarzystwa.[/QUOTE]

Chyba pierwszy raz od kiedy jestem na dogo na widok zdjęcia łzy stanęły mi w oczach... Ona wygląda jak mój Rozmaryn :(

Jest w strasznym stanie... Oby udało się jej pomóc...

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejności trzeba ją odrobaczyć i jej dziecko również.
Jeśli następnego dnia po podaniu Drontal PLus (jedna tabletka na 10 kg wagi) w kupce będą robaki należy odrobaczenie natychmiast powtórzyć, a następnie po 10 dniach powtórzyć kolejny raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']ocelot ,pisalam strone wyzej ,ze jesz dt w krakowie ,ale od 2 pazdziernika ,za 10 zl/msc ,za sunie ,szczeniak za free.dt domowy .[/QUOTE]
Ja wiem. widziałam, ale do 2 października sunia, jej synek i jej kolega (też w tragicznym stanie, o nim tez nie zapominajmy) są nadal w niebezpieczeństwie.

Link to comment
Share on other sites

Psy trzeba karmić po troszku co 4 godziny. W naszym nie ma szans na taką opiekę. Poza tym jeśli trafią do schroniska to zaczyna się procedura. 2 tyg. kwarantanny, szczepienie, dwa tyg. sterylizacja. Co najmniej miesiąc za nim je opuszczą. W przypadku karmiącej suni czas się wydłuży.

Link to comment
Share on other sites

To jedno zdjęcie mi wystarczy i chyba nie chce widzieć więcej bo nie zniosłabym tego. To jest już tylko cień psa, nigdy nie zrozumię postępowania takich niby-ludzi. Takich to chyba powinno potraktować się w ten sam sposób jak oni traktują zwierzęta, żeby na własnej skórze odczuli to całe cierpienie i ból. Jak słyszę o czymś takim to czuje ogromną złość, jestem wściekła, a jednocześnie wielki smutek i ból. Oby szybko był jakiś DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...