Jump to content
Dogomania

Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Biała niunia pojechała z maluszkiem . Mam prośbę nazwijmy malutką róża , tam gdzie psiaki były zajmowała się nimi mała dziewczynka , chyba tylko dzięki niej przeżyły i ta dziewczynka nazwała szczeniaka różyczka , myślę , że powinnyśmy to imię zostawić .[/QUOTE]

Myślę że to dobry pomysł. :-)A jak reszta uważa?
Oby wszystko dobrze poszło i psiaki mogły zacząć normalne życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarolineS']Wiemy już jak bardzo poważny jest stan suni i Róży?
I w pierwszym poście wypadałoby już wpisać rozliczenia, bo wiem, że jakieś pieniążki dotarły?[/QUOTE]
Wypadałoby ale ja nie mam jeszcze danych. Ja nie mam dostępu do kota TOZ-u.
Niestety musimy czekać aż Pani Prezes pójdzie do banku i weźmie wyciąg. Dzisiaj tego nie zrobiła bo odwoziła psinki do Łodzi.

Nie wiem jaki jest stan, wiemy że Alma miała kroplówkę.

Link to comment
Share on other sites

Różyczka bardzo ładnie!
Alma też pasuje do białej :)
A ta trzecia kudłata królewna, jakieś ma już imię?

Bardzo proszę jeśli jest taka możliwość, żeby napisać wagę i wyniki krwi szczeniaczka (o ile będą robione), chciałabym wiedzieć na co mam być przygotowana. Choć domyślam się, że po klinice przyjedzie do mnie już stabilna i będzie sobie mogła spokojnie pobierać szczenięce "nauki życiowe" ;)
Odbiorę z Krakowa, oczywiście.

PS. co do "zamrożonych" psów, to różne są sposoby na to aby im jednak życia nie dać popsuć ;)
Będziemy gadać gdy przyjdzie pora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ta klinika jest kilka kilometrów ode mnie. Całodobowa, zdaje sie ze wspólpracuje z Emirem.

Na jak długo sunia miałaby tam jechać? I kto pilnowałby adopcji?[/QUOTE]


czy to wazne kto z kim wspolpracuje jesli taka pomoc została zaoferowana

a decydujcie sie szybko bo miejsce czekac nie bedzie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Poprosze o numer konta na PW- z watku KUbusia, ktory znalazł domek, w imieniu darczyńców i samego KUbusia oczywiscie, mam do przelania dla suni 20 zł:)
No i oczywiscie trzymam kciuki:)[/QUOTE]

konto jest w pierwszym poscie

[B]Podaję numer konta. Konto TTMiOnZ
Lukas Bank 48 1940 1076 3085 5845 0000 0000 z dopiskiem dla psów z Tomaszówka [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Biała niunia pojechała z maluszkiem . Mam prośbę nazwijmy malutką róża , tam gdzie psiaki były zajmowała się nimi mała dziewczynka , chyba tylko dzięki niej przeżyły i ta dziewczynka nazwała szczeniaka różyczka , myślę , że powinnyśmy to imię zostawić .[/QUOTE]

A macie moze namiar na ta dziewczynke ile lat ma? co sie opiekowala chcialem jej podziekowac wyslac np. cos czego potrzebuje.....ksiazke,plecak do szkoly, piornik, ubranie......jak wie ktos albo ma kontakt ewentualnie zadzwoncie do mnie 504 339 769..pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...