Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam ze dopiero teraz ... nie miałam jak dostać się do neta

zaraz wszystko czytam i też cosik napiszę


[quote name='Basia&Safi'][url]http://img64.imageshack.us/img64/3267/dsc05583o.jpg[/url]
prosze na Pw o dane do przelewu bo mi serce zaraz peknie :([/QUOTE]

Basiu jak ustalimy co dalej i na czyje konto zbieramy to napiszę PW ... dziękuję

ladySwallow ... bardzo dziękujemy



sprawa wygląda na dzień dzisiejszy tak:

potrzeba na transport z Lubartowa do Kraków, Nowa Huta (str maps. google. pl wychodzi ok 300 km) jak wyliczyła Aga ok 220 zł
na miesięczne utrzymanie w DT ok 200 zł (tak lekko, po jakimś czasie byłoby wiadomo ile dokładnie trzeba)
gdyby coś poszło nie tak i trzebaby przewieźć ją do Danusi (kraków-szczecienek) wg mapy z w/w strony wychodzi ok 620 km w jedną str (gdyby Aga z TZ odwieźli dziewczynę) to ok 1250 km czyli ok 500 zł ... i tu zaczyna się problem ... musimy mierzyć siły na zamiary


EDIT : jeszcze raz przeliczyłam trasę i wychodzi 580 w jedną str w razie W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']przepraszam ze dopiero teraz ... nie miałam jak dostać się do neta

zaraz wszystko czytam i też cosik napiszę




Basiu jak ustalimy co dalej i na czyje konto zbieramy to napiszę PW ... dziękuję

ladySwallow ... bardzo dziękujemy



sprawa wygląda na dzień dzisiejszy tak:

potrzeba na transport z Lubartowa do Kraków, Nowa Huta (str maps. google. pl wychodzi ok 300 km) jak wyliczyła Aga ok 220 zł
na miesięczne utrzymanie w DT ok 200 zł (tak lekko, po jakimś czasie byłoby wiadomo ile dokładnie trzeba)
gdyby coś poszło nie tak i trzebaby przewieźć ją do Danusi (kraków-szczecienek) wg mapy z w/w strony wychodzi ok 620 km w jedną str (gdyby Aga z TZ odwieźli dziewczynę) to ok 1250 km czyli ok 500 zł ... i tu zaczyna się problem ... musimy mierzyć siły na zamiary


EDIT : jeszcze raz przeliczyłam trasę i wychodzi 580 w jedną str w razie W[/QUOTE]


ok ciotunie wszystkie życzliwe i kochane:loveu: ciągle mi Shantka w tej głowinie siedzi...i tak rozmyślam i kombinuje co by można żeby było dobzre...:roll: ja podeklarowałam już w tym mies.na inne psiaki-które itak niestety muszą czekać bo nie dostałam sama swojej kasiory...i teraz baaardzo zaciskamy wszyscy pasa...:watpliwy: ale tak to już niestety bywa...podejrzewam że u was często nie jest inaczej...same wiecie że wszystkim sierotkom by się chcialo pomóc..:roll: no niestety rokefelerem nie jesstem..i pewnie nie będę już..a było by prościej dużoooo pomagać:p wy tu się ciioteczki bardziej znacie -jak same wiecie-i tak sobie myśle że np.może któraś byłaby w stanie przekazać nam karme..?wtedy już odeszły by nam spore koszta..ja tak jak gadałam z fioneczkową staram się gotować Ozzinie,ale myśle że byłoby mnie jeszcze stać żeby kupić te pare nóżek więcej..:roll:napewno była by traktowana na równi z moimi zwierzakami.natomiast jeśli otrzymałabym od kogos pomoc w postaci dodatkowej karmy dla suni,makaronu np. czy cuś to b.by pomogło i odjęło sporo kosztów utrzymania..może ktoś jest w stanie zaofeować nam taką pomoc? myśle że każda pomocna dłoń jest nam b.potrzebna-myślcie prosze razem ze mną jak zaradzić tym kłopotkom..:roll: muszę zmykać,umówiona jestem w schr.,będe wieczorkiem pewnie. nadal nie wiem co z Asiorkiem.. ? :( podnoście Szantulke naszą cioteczki propsimyyyyyy!:modla::Rose:

Link to comment
Share on other sites

bardzo chciałabym myśleć pozytywnie ... ale realia mnie na ziemię ściągają ... znaczy kasa


wszystko byłoby ok gdyby nie było "w razie W"


bo mamy 170 deklaracji stałych ... do 200 jakoś dozbieram ... moze na jedzonko starczy
na transport ze schronu do MamyOzzinka jakoś by się zebrało bo mamy
deklarację lady 100
furciaczek - cos
Basia - coś
justysiek - coś
ale żeby pojechać po małą trzeba mieć kasę ... może dałabym radę "pożyczyć" na transport ok 100 gdyby lady i Basia przelały kasę

ale co będzie jak będzie "W" ... skąd weźmiemy 5 stów na transport ?

myślcie co robić dziewczyny ... ja jakoś nic wymyślić nie potrafię :-(




gdyby na watku wypowiedziała się Agata i Agnieszka i Ania co myślą o zbieraniu kasy na konto BB do wspólnego wora
wzięcie małej z tym co ma pod skrzydła BB ... a my bazarkami i żebractwem na ewentualne "W" będziemy zbierać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']dzień doberek a właściwie to dobre południe, właśnie robie allegro dla naszej ślicznoty tylko powiedzcie mi gdzie ona sie znajduje teraz i namiary do osoby w sprawie adopcji[/QUOTE]

Fioneczkowa odzzzz odpowiedzieć:) kochane wszyskie cioteczki Szantusiowe :) ♥ ja tylko migusiem informuje że gadałam z Asiorkiem :D i jutro prawdopodobnie się spotkamy,rano mam wiedzieć.dziękuje Asiorku :) :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...