Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Tylko,że sunia nie ma za bardzo czasu an czekanie, skoro już ma kaszel...no i kaszel kenelowy zaraźliwy, więc troszkę problem teraz gdzie ja dac aby miał izolatkę na czas wyzdrowienia. Musi dostawać antybiotyk i być w ciepłym.
Na wątku dt pojawił sie nowy płatny dt...może by tu spytać...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193144-Dom-Tymczasowy-P%C5%82atny-u-KateBono-%28Pozna%C5%84%29[/url]

Mogę na sunię zadeklarowac na razie 20zł[/QUOTE]

no właśnie skąd wytrzasnąć DT który przyjmie psa z kaszlem ...
DT do którego podałas link do watku ma już psy więc nawet jeśli zbierze się potrzebna kwota 12x31) czyli ok 370 zł to nie wiem czy sunia ma szansę na ten DT
czy Twoją deklarację mogę wpisać jako stałą czy jednorazową ?

[quote name='chita']tylko gdzie znalezc Dt...teraz sa same platne domy tymczasowe:roll:
ale pomoc jej musimy...[/QUOTE]

no właśnie tylko jak :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='as_ko']Teraz w grę wchodzi tylko domowy DT i to najlepiej bez psów. Żaden hotel nie weźmie psa z kaszlem kennelowym niestety :(
Dobrze że sunia została przeniesiona, tylko teraz boję się o resztę tych małych psiaków, bo się pozarażają.[/QUOTE]

qrcze a żadnej izolatki dla takich cherlaków nie ma w schronisku ... o to nie zapytałam
może jeśli coś by się wpłaciło na schronisko to kierownik by coś dla niej wymyślił ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']qrcze a żadnej izolatki dla takich cherlaków nie ma w schronisku ... o to nie zapytałam
może jeśli coś by się wpłaciło na schronisko to kierownik by coś dla niej wymyślił ?[/QUOTE]
Izolatki są, ale pewnie pozajmowane. Jeśli się pogada z kierownikiem to pewnie może ją wsadzić do takiej klatki, ale tam to się sunia tyle że obrócić będzie mogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Izolatki są, ale pewnie pozajmowane. Jeśli się pogada z kierownikiem to pewnie może ją wsadzić do takiej klatki, ale tam to się sunia tyle że obrócić będzie mogła.[/QUOTE]

qrcze już sama nie wiem co dla niej byłoby lepsze .... czy takie odosobnienie w ciasnej klatce nie wpłynie na jej psychikę a tym samym zachowanie

[quote name='ladySwallow']Obecnie jest remont boksów "chorobowych", więc jest 4 czy 5 boksów mniej.[/QUOTE]

Pan kierownik wspominał

[quote name='furciaczek']Slicznota...postaram sie jednorazowo cos na poczatku pazdziernika wplacic.[/QUOTE]

dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']tylko gdzie znalezc Dt...teraz sa same platne domy tymczasowe:roll:
ale pomoc jej musimy...[/QUOTE]

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Tyyy ja znam jeden niepłatny w Krakowie/Sandomierzu :) hahaha[/QUOTE]

[quote name='chita']Tyyy no masz racje!!:diabloti:[/QUOTE]

Jak palnę to zabiję !
Dlaczego Wy mi to robicie... ja mam "swoich" 50psów... :shake:
będziem myśleć, też się na hotelowanie dorzucę coś, niewiele pewnie no ale..

Link to comment
Share on other sites

Jaka bida...a ja finansowo pomóc nie mogę:placz:
Może ta klatka to nie był by taki straszny pomysł gdyby a)stała w pomieszczeniu najlepiej ogrzewanym b)widziała z tamtąd ludzi np tych kręconcych się po schronie c)nie trwało by to dłużej niż parę dni a puzniej do domku jak najszybciej c)wychodziła z tamtad na malutkie spacerki
Chyba lepsze to niż dwór a zimno już bywa nocami:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DAGA1505']Jaka bida...a ja finansowo pomóc nie mogę:placz:
Może ta klatka to nie był by taki straszny pomysł gdyby a)stała w pomieszczeniu najlepiej ogrzewanym b)widziała z tamtąd ludzi np tych kręconcych się po schronie c)nie trwało by to dłużej niż parę dni a puzniej do domku jak najszybciej c)wychodziła z tamtad na malutkie spacerki
Chyba lepsze to niż dwór a zimno już bywa nocami:shake:[/QUOTE]
Nie ma takiej możliwości :(
Klatki stoją na dworze, o spacerkach i ogrzewanym pomieszczeniu można tylko pomarzyć, tyle tylko, że stamtąd widziałaby ludzi, a nie wiadomo ile by to trwało, bo jak widać żadnego DT czy DS na horyzoncie nie widać :( Trudna sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Znalezienie miejsca w hotelu nie jest takim problemem jak to iz sunia musi byc odizolowana -na pewno nikt nie bedzie narażał innych psów w hotelu na zarażenie się kaszlem.
Nie wiem jaki hotel dysponuje miejscem osobnym , nie majacym styczności z resztą...znacie jakiś?[/QUOTE]
Myślałam o tym, żeby ją zabrać do hotelu jak sunia będzie czuła się już lepiej. W hotelach też niestety są kolejki.
Podejrzewam że zanim ona nie wyzdrowieje to nigdzie jej miejsca nie znajdziemy niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a w schroniskowych warunkach szybko nie wyzdrowieje...i kolo sie zamyka:-([/QUOTE]
Zostaje nam czekać i ją obserwować i mieć nadzieję że jej żadna pseudohodowla nie wypatrzy :(
Chyba że znajdzie się osoba, która podejmie się jej przetrzymania na czas choroby i wyleczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Nareszcie udało mi się wejść na wątek! Jak można umieszczać w boksach nie sterylizowane sunie z psami?????????[/QUOTE]

Póki były sterylizacje, to było jeszcze ok. Teraz od mieisąca chyba nie ma, tzn. jest sterylizowana tylko część zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']O, chyba dłużej niż od miesiąca, Agnieszki32 Figa jest stamtąd, była wyciągana jakoś luty-marzec, też nie była wysterylizowana.

Ale jestem w stanie zrozumieć, że ze względów finansowych np. nie można sterylizować, ale wtedy [B]nie umieszczać [/B]w boksie suczek z psami! Tyle chyba można by zrobić?[/QUOTE]

O tym już była dyskusja. Niestety, nieco to nierealne - bo same psy w boksie często się gryzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...