Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

Haniu ja myślę że póki co nie ma co robić allegro czy ogłoszeń

po pierwsze niewiele wiemy o suni
po drugie jest niesterylizowana
po trzecie lepiej zeby jakiś nawiedzony pseudohodowca nie wypatrzył że śliczna niesterylizowana niunia jest w schronisku póki co

jeśli Szanta trafi do Agi to poznamy lepiej jej stosunek do zwierząt i ludzi (choć kierownictwo zapewnia że sunia nie jest agresywna) i jak lalka zostanie wysterylizowana to będziemy jej ogłoszenia robić i domeczku szukać

ale to tylko moje zdanie ...



na dzień dzisiejszy furciaczku wiemy tylko tyle że sunia siedzi w budzie i drży :( ... boi sie dominującego, duzego samca

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem po ciężkim weekendzie i jestem trochę nie w temacie, bo dużo tu nadrabiania.
było spotkanie z asior? kiedy sunia jedzie? bo zakładam, że jedzie ;)

edit: tyle doczytałam
[QUOTE] ja tylko migusiem informuje że gadałam z Asiorkiem [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] i jutro prawdopodobnie się spotkamy,rano mam wiedzieć.dziękuje Asiorku [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] :* [/QUOTE]a więc czekamy na wasze spotkanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Haniu ja myślę że póki co nie ma co robić allegro czy ogłoszeń

po pierwsze niewiele wiemy o suni
po drugie jest niesterylizowana
po trzecie lepiej zeby jakiś nawiedzony pseudohodowca nie wypatrzył że śliczna niesterylizowana niunia jest w schronisku póki co

jeśli Szanta trafi do Agi to poznamy lepiej jej stosunek do zwierząt i ludzi (choć kierownictwo zapewnia że sunia nie jest agresywna) i jak lalka zostanie wysterylizowana to będziemy jej ogłoszenia robić i domeczku szukać

ale to tylko moje zdanie ...



na dzień dzisiejszy furciaczku wiemy tylko tyle że sunia siedzi w budzie i drży :( ... boi sie dominującego, duzego samca[/QUOTE]


....w sumie to masz rację, ale z allegro dla małej nadal sie deklaruje, jak juz bedzie gotowa do adopcji to dajecie znac a ja robie allegro!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja tak trochę nie rozumiem o co chodzi...od 2 dni rozmowy o Asior i w sumie nie wiem o czym a suka w schronie.
Pare osób zadeklarowało pieniadze- kto zbiera, gdzie przelewac...?Na co czekamy?
Sunia nie ma czasu na rozmowy w sumie nie wiem do czego prowadzące. Jest dt- jak bedzie bardzo zle to hotel, w pażdzierniku może Danusia-nie wiem na co tu jest marnowany czas w tej chwili, bo suka na moje w ten weekend powinna już byc w dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja tak trochę nie rozumiem o co chodzi...od 2 dni rozmowy o Asior i w sumie nie wiem o czym a suka w schronie.
Pare osób zadeklarowało pieniadze- kto zbiera, gdzie przelewac...?Na co czekamy?
Sunia nie ma czasu na rozmowy w sumie nie wiem do czego prowadzące. Jest dt- jak bedzie bardzo zle to hotel, w pażdzierniku może Danusia-nie wiem na co tu jest marnowany czas w tej chwili, bo suka na moje w ten weekend powinna już byc w dt.[/QUOTE]

Asior miała się z mamąozinka umowić na wizytę do sprawdzenia DT u niej , ale póki co nie można sie dodzwonić do asior ..... może spotkały sie w schronisku :roll:oby ....
moje zdanie takie ...jeśli dziś nic nie wyjdzie ze spokania z asior , ja bym nie czekała na bowskie zmiłowanie tylko jechała bez sprawdzania pd Szante ...dla niej ważna każda godzina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']a Asior o ile się zorientowałam zaglądnie pewnie jak zwykle póznym wieczorkiem...:) głupio mi też je molestować przy weekendzie...to pewnie jedyny czas dla rodzinki w całym tyg...[/QUOTE]

sorki... nie słyszałam jak dzwoniłaś, miałam ściszony telefon... zazwyczaj mam ściszony w domu... a wczoraj wyszłam bez tel rano z domu...
szkoda, że nie napisałaś mi esa.... bo tu na dogo na pw odczytałam dopiero dziś..
Nie oddzwaniam do wszystkich, którzy dzwonią, bo takich telefonów mam masę i nie wyrobiła bym na rachunki :(
Jutro na 9 idę do lekarza z młodym, mam nadzieje, ze nie zejdzie mi tam długo, więc pewnie przed południem mogła bym przyjechać do Ciebie na wizytę.... ale jeszcze dam znać

[quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja tak trochę nie rozumiem o co chodzi...od 2 dni rozmowy o Asior i w sumie nie wiem o czym a suka w schronie. [/QUOTE]

nie rozmowy, tylko próbowała się do mnie dodzwonić mamaOzzinka... a ze ja mam totalnie zakręcony tydzień to zawsze jak dzwoniła do mnie to albo nie mogłam odebrać, albo nie słyszałam...

[quote name='agaga21']własnie gadałam z agamika. jesli asior nie da rady jutro sie z mamaozzinka spotkać to agamika jutro podjedzie i we wtorek sunia juz mogłaby jechać...[/QUOTE]

no ja napisałam do agamiki żeby ze mną podjechała do mamy ozzinka, ale nie odpisała mi... no nic.. jesteśmy umówione z mamąozzinka na telefon..

Link to comment
Share on other sites

asiorku, dobrze, że tu jesteś. mam nadzieję, że jutro wszystko będzie dograne i sunia jak najszybciej pojedzie.
będzie pod naszą opieką, czyli psiaków z tzw.(póki co ;) ) "BB", bedzie rozliczana na naszym watku rozliczeniowym (link w moim podpisie) i przejmiemy za nią pełną odpowiedzialność do czasu znalezienia domu stałego. w razie gdyby u mamyozzinka nastąpiły problemy nie do przeskoczenia, sunia pojedzie do hoteliku w szczecinku.

Link to comment
Share on other sites

dobra.ok.więc do kupy:D : mojego mena w ni ma jeszcze w doma-jak wróci zaraz Go zmolestuje w imie celów wyższych ;) :evil_lol: jutro do poł.daje sobie czas by odpowiedzieć kiedy konkretnie wyjeżdżamy po Szante. jutro do południa również mają odwiedzić mnie dziewczyny-Aga&Asior-Asiorek rano ma dać znać o której konkretnie mogę się Ich spodziewać.:) ja się dostosuje w każdym razie - będe czekać.:sg168: sumując-jutro do południa wszystkie najistotniejsze na tą chwile kwestie zostaną rozstrzynięte.tak myślę.../?/:sweetCyb::ylsuper: któraś z cioteczek miała zastrzeżenia co do szybkosci działania..?:cool3:
a ja to myśle że z tą prędkością i skutecznoscią to powinno się cioteczkami najważniejsze rządowe stanowiska poobsadziać..:shiny::B-fly:heh taka lekka wazelina bom nowa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']aj tam cioteczko Alicjo,bo Wy z Ozzym macie to mega-pozytywne adhd;) jakby Was posłać do tej sfory co buduje te stadiony nasze to na 2012 były by napewno gotowe;) ♥[/QUOTE]

adhd to mam ja ...Ozzy to stoik ;)

[quote name='fioneczka']Alunia ... zaczynam wierzyć że to wszystko się uda ... że oczęta tej małej zaczną się śmiać już za kilka dni[/QUOTE]

nie ma innej opcji , musi się udać :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...