Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kasiu(murzyńska łydko), napisz mi proszę o której masz do łodzi pociągi a właściwie [B]o której możesz być w łodzi i o której masz pociąg powrotny[/B]. adam powiedział, że może zawieźć sunie pojutrze po południu, powiedział, że im później, tym lepiej, na pewno nie do południa. kasiu, gdy podasz te godziny, spróbujemy z adamem dogadać sie co do odbioru suni tak, byście nie musiały czekać na niego nie wiadomo ile na dworcu...jesli nie będzie nic pasowało to będziemy rozmawiać o innym dniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Fioneczko pisałam już na nowodworskim, ale i tu powtórzę ...
Mam już namiary na Kasię.
Jutro podjadę do schroniska i dopilnuję formalności, ustalę szczegóły dowozu Szanty do Lublina.Tak, jak mówiłam przez telefon, Szanta zapewne będzie dowieziona "po pracy",mniemam, że koło 16-17stej.[/QUOTE]

Asiu bardzo dziękuję ... jak dotrzesz do schroniska wyslij sms zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

ZAPRASZAM na bazarek, z którego dochód będzie na nasze psiaki przeznaczony, w tym na SZANTĘ
[B]BAZAREK-CIUSZKI I BUCIKI DLA MAŁEGO ŁOBUZA:[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193497-CIUSZKI-I-BUTY-DLA-MA%C5%81EGO-%C5%81OBUZA!-na-BB-do-14-10.-ZAPRASZAM[/url]!!!!!!!!!!!!!!

proszę o pomoc w rozsyłaniu :)


zaraz zrobię kasi przelew na podróż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Agata miałaś mi podać nr tel do Adama dla Kasi
żebym "wymieniła ich" numerami :)

słuchaj to jak Adamowi najlepiej pasuje ... po 16 czy po 18 żeby Kasia był, rozmawialiście?[/QUOTE]
podałam kasi numer. 16.30 ;) lepiej wcześniej, by w szczecinku szanta była o "ludzkiej" porze. wszystko dogadane :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, rozmawiałam rano z kierownikiem, zapewnił że mała dojedzie dziś do Ciebie na 100%
do schronu pojechała Asia - Matrioszka, podpisze wszystkie papiery, zobaczy sunię i da kierownikowi namiary na Ciebie
zadzwoni do mnie jak będzie po wizycie w schronisku - dam znać


bardzo się denerwuję

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam właśnie z Asią, jest w tej chwili w schronisku
dokumenty już wypisane
ok 15 mała jedzie do Kasi


Asia była u niuni, w ugryzionej łapce dziurka wielkości 10 gr, druga łapina otarta ale nie jest źle
sunieczka nie ma jednak szczepień na wirusówki, kierownik mówił że ma, ale okazuje się że dostała tylko surowicę podczas przyjęcia do schroniska
Asia poszła szukać książeczki z którą sunieczka podobno do schroniska trafiła

Szanta jest wystraszona ... boi się podejść do krat boksu, psiaki ujadały więc i ona szczeknęła kilka razy (nawet ją słyszałam)

Link to comment
Share on other sites

Szanta już u mnie :D Już na klatce schodowej było widać,ze to mieszkaniowa suka.Jak tylko wpadła do mieszkania,okazało się,że wcale nie jest taka lękliwa :) Zaraz po tym jak usiadłam na wersalce,wpakowała mi się na ręce.

Obejrzałam zęby,na oko jakieś 2 lata,mamy w planach kąpiel,bo cuchnie okrutnie :P Obetniemy też pazurki :D Na chwilę obecną jedyną jej wadą jest to,że cały czas popiskuje,nawet teraz,zasypiając :) No i nie chce zejść z kolan i non stop rozdaje całusy :D

Póki co tyle od nas :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...