Jump to content
Dogomania

amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!


fioneczka

Recommended Posts

pisałam ze na transport ze schroniska do Krakowa potrzeba będzie chyba z 200 zł (Aga ma diesla i mogliby z TZ pojechać po małą razem z Ozzym) ... pytałam Agatę czy ewentualnie ze skarpety BB mozna pożyczyć a z jednorazowych deklaracji i bazarków byśmy oddały
na utrzymanie w DT póki co jest 170 zł deklaracji
gdybyśmy zaczęły zbierać już teraz, to zanim sunia trafiłaby do DT juz by było na pierwszy miesiąc na jedzonko (ja też dorzucę coś do deklaracji, choć u mnie teraz finansowy dramat)

no i cały czas zostaje pytanie CO? jeśli zwierzaki sie nie dogadają, Aga przetrzyma sunię oczywiście ile będzie trzeba tylko czy tak jak Agata mówiła sunia ewentualnie będzie mogła pojechać do Danusi (po połowie października)
ja tak już na wyrost się martwię ...

jeśli pomożecie to jakos ogarnąć to wszystko to super ... sama nie dam rady, bo przecież wszystko o kasę się rozbija

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mamy disla vw pasata,pali ok 9l na 100km-szału nie ma..:(,przy 4zł za paliwo,odległości ok600tam i spowr. =ok.220zł. musze jeszcze dokł.spr.ile km tam jestod nas..a może któraś z was wie?z krk ile by tam było..?ja nie wiem gdzie dokł. jest ta miejscowość.pod lublinem...niestety my nie dysponujemy żadną dodatkową kasiorą na chwile obecną którą moglibyśmy na ten cel przeznaczyć...:( więc pozostaje nam czekać i /albo liczyć na was cioteczki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']mamy disla vw pasata,pali ok 9l na 100km-szału nie ma..:(,przy 4zł za paliwo,odległości ok600tam i spowr. =ok.220zł. musze jeszcze dokł.spr.ile km tam jestod nas..a może któraś z was wie?z krk ile by tam było..?ja nie wiem gdzie dokł. jest ta miejscowość.pod lublinem...niestety my nie dysponujemy żadną dodatkową kasiorą na chwile obecną którą moglibyśmy na ten cel przeznaczyć...:( więc pozostaje nam czekać i /albo liczyć na was cioteczki..[/QUOTE]

To jest tuż przy Lubartowie. Nawet mamy mapkę na stronie w zakładce kontakt: [url]http://schroniskonowodwor.vizz.pl/kontakt.html[/url]

Z kasy Nowodworu, którą jeszcze u siebie mam, dołożę 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

patrzyłam na mapke ,niecałe 300w jedną str.,ok 280,pożyczymy,men obiecał spojzeć jeszcze w nawigacje kolegi żebyśmy ustalili najkrótszą,najlepszą trase i się nie pogóbili po drodze-bo niestety wogóle nie znamy tamtych pięknych terenów,z mapy na która patrzyłam wynikalo by że to "rzut beretem"od lublina..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][URL]http://img64.imageshack.us/img64/3267/dsc05583o.jpg[/URL]
prosze na Pw o dane do przelewu bo mi serce zaraz peknie :([/QUOTE]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:cioteczko!!!:modla::modla::modla::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::buzi::buzi::buzi::laola: Fioneczkowa odzzzz podać:multi::klacz::bigcool:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']pewnie bardzo by się przydało allegro..:roll: były byśmy b.wdzięczne..:loveu::multi::buzi::Rose: każda pomoc potrzebna:oops: i prosimy zapraszać i zaglądac do suni,dziękujemy:grins::loveu:..no taka z niej sarenka-chudzinka..:sad: ale piękna sunia,trza ją ratować:help1:[/QUOTE]

a wiec załatwione zajmę sie jej allegro, skorzystam z tekstu umieszczonego na poczatkowych stronach i zdjęc jeśli mogę i bede trzymac kciuki za nasza sliczna Psinke!!!! Wiem ze sie powtarzam ale na prawde jak na nia patrze to jakbym Bellcie widziała, czyżnie jest podobna? poza małymi różnicami?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']a wiec załatwione zajmę sie jej allegro, skorzystam z tekstu umieszczonego na poczatkowych stronach i zdjęc jeśli mogę i bede trzymac kciuki za nasza sliczna Psinke!!!! Wiem ze sie powtarzam ale na prawde jak na nia patrze to jakbym Bellcie widziała, czyżnie jest podobna? poza małymi różnicami?![/QUOTE]


różnicami yyy gabarytowymi:evil_lol: a tak to toczka w toczke:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

nu nie wiem mam nadz że powodem jest nadrabianie zaległości rodzinnych w łikend...:) Fioneczkowej wysłałam sa z prośbą o zaglądnięcie...a Asior o ile się zorientowałam zaglądnie pewnie jak zwykle póznym wieczorkiem...:) głupio mi też je molestować przy weekendzie...to pewnie jedyny czas dla rodzinki w całym tyg...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...