Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

[quote name='a.piurek']Ocet, CIF i parę innych rzeczy próbowałam, maści kamforowej jeszcze nie. Tylko, że meble stoją na wolnym powietrzu, więc na ile to wystarczy...[/QUOTE]

tłuste to i śmierdzi okropnie,chyba ze dwa razy "zaaplikowałam":diabloti:grubsza warstwę,może akurat nie posmakuje jak mojej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']
Mam pytanie czy zna ktoś skuteczny sposób na to jak zapobiec obgryzaniu mebli ogrodowych - drewnianych i lakierowanych? Pryskanie ich chemią nie pomaga, oblewanie wywarem (chyba był z pokrzyw) też nie pomaga. A mi czasem ręce opadają.[/QUOTE]
czasem sprawdza się schowanie ogryzanych przedmiotów do garażu czy innego pomieszczenia do którego psy nie mają dostępu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

moja córka pożyczyła ostatnio w bibliotece książkę taką hororystyczną, o potworach
i mój pies, który gryzie rożne rzeczy ale książek raczej nie
powygryzał malowniczo :mad: w okładce (twardej) ślady swoich zębów -bardzo równo i tylko tam gdzie nie żadnych napisów

i wygląda to tak jakby potwory z książki wyszły i pogryzły okładkę
albo jakby tak miało być -fabrycznie :diabloti:
tylko nie wiem czy w bibliotece tez tak to potraktują:oops:

Link to comment
Share on other sites

Kapcie bardzo niebanalne, tylko trzeba uważać, żeby nie przydepnąć tych "frędzelków", bo można zęby wybić ;)
A książka - cóż - ja bym kleiła Franka w bibliotece :)
Moje potffffory rozrabiają codziennie, ale tak trywialnie, że nawet się focić nie chce - a to firankę zedrą i rozszarpią na pół, a to przeczytają podręcznik do psychologii, że o czytaniu codziennej prasy nie wspomnę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Patmol']moja córka pożyczyła ostatnio w bibliotece książkę taką hororystyczną, o potworach
i mój pies, który gryzie rożne rzeczy ale książek raczej nie
powygryzał malowniczo :mad: w okładce (twardej) ślady swoich zębów -bardzo równo i tylko tam gdzie nie żadnych napisów
i wygląda to tak jakby potwory z książki wyszły i pogryzły okładkę
albo jakby tak miało być -fabrycznie :diabloti:
tylko nie wiem czy w bibliotece tez tak to potraktują:oops:[/QUOTE]
W bibliotece to pewnie przyjdzie albo zapłacic albo odkupic. Tak to kiedys bywało, a teraz to nie wiem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']moja córka pożyczyła ostatnio w bibliotece książkę taką hororystyczną, o potworach
i mój pies, który gryzie rożne rzeczy ale książek raczej nie
powygryzał malowniczo :mad: w okładce (twardej) ślady swoich zębów -bardzo równo i tylko tam gdzie nie żadnych napisów

i wygląda to tak jakby potwory z książki wyszły i pogryzły okładkę
albo jakby tak miało być -fabrycznie :diabloti:
tylko nie wiem czy w bibliotece tez tak to potraktują:oops:[/QUOTE]
Możesz zawsze powiedzieć, że książka została nadgryziona [B][I]zębem czasu [/I][/B]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój mały szkodnik ze swoim dziełem w tle :roll:.

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/resizeofmiotd3011.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4228/resizeofmiotd3011.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]


W strzępy poszedł podkład szczeniaczków,chusta pańcia,moje dwie śliczne żółte skarpetki i jakaś szmatka :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio nie zrobiłam fotek, w sumie szkoda...

Maniek zapragnął śniegu ;) w związku z tym wyprodukował go obficie za pomoca mojej poduszki (pierzastej), oraz wnętrzności maskotki. Wszystko razem malowniczo na moim łózku i podłodze obok. Oczywiście reszta psów uznała to za przedni pomysł i włączyła się do zabawy ;)

Efekty..... no- sceneria była bardzo udana, Maniek spokojnie może robić za dekoratora i rekwizytora w teatrze ;) nic tylko reniferki poustawiać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...