Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='terierfanka']gdybyście słyszały o jakimś transporcie Rzeszów-Wrocław, potrzebny dla 9-cio letniej suni w typie teriera walijskiego[/QUOTE]
[INDENT]CYT Z INNEGO WATKU: No i doopa
Tara zwiała....
Niestety wyjeżdżam za chwile do pracy, będe dopiero wieczorem, więc nie mam jak rozesłać wici z prośba o pomoc, na FB to tylko napiszę.
Tara zginęła na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu, byli dosłownie chwile sami na ogródku i jakos udało jej się wyjśc, pomimo iz ponoć ogrodzenie jest szczelne i drugi psiak nigdy go nie pokonał, nie wiem jak ona to zrobił, może jest gdzieś w okolicy i się gdzieś podkopała, nie była typem uciekiniera za to uwielbiała kopac nory i tam włazić..trudno cokolwiek powiedzieć...
Kasia z FB będzie na miejscu obdzwaniać wetów i schron, ma doświadczenie w takich akcjach bo sama zaliczyla juz poszukiwania 3 psiaków, mam tylko nadzieję, że Tara sie znajdzie
Ja nie mam żołądka z nerwów, mogę tylko siedzieć i czekać na wieści:placz::placz::placz::placz:

To jest apel Kasi zamieszczony na FB


Tara ZAGINĘŁA dzisiaj rano na STABŁOWICACH, na ulicy Amarantowej we Wrocławiu!!!!
11 letnia suka w typie teriera walijskiego, wczoraj przyjechała do nowego domu z przytuliska wpod Rzeszowem, nie zna okolicy, sama może nie trafić.
Proszę wszystkich o rozglądanie się oraz o upowszechnianie tej informacji!
Kontakt: 509 299 960, 666 334 774


[/INDENT]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239301-tara-zagineła!!!-Wrocław-Stabłowicie-błagamy-o-każdą-pomoc-w-poszukiwaniach!!/page7?[/URL]

Edited by Kawon5
.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kawon5'][INDENT]CYT Z INNEGO WATKU: No i doopa
Tara zwiała....
Niestety wyjeżdżam za chwile do pracy, będe dopiero wieczorem, więc nie mam jak rozesłać wici z prośba o pomoc, na FB to tylko napiszę.
Tara zginęła na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu, byli dosłownie chwile sami na ogródku i jakos udało jej się wyjśc, pomimo iz ponoć ogrodzenie jest szczelne i drugi psiak nigdy go nie pokonał, nie wiem jak ona to zrobił, może jest gdzieś w okolicy i się gdzieś podkopała, nie była typem uciekiniera za to uwielbiała kopac nory i tam włazić..trudno cokolwiek powiedzieć...
Kasia z FB będzie na miejscu obdzwaniać wetów i schron, ma doświadczenie w takich akcjach bo sama zaliczyla juz poszukiwania 3 psiaków, mam tylko nadzieję, że Tara sie znajdzie
Ja nie mam żołądka z nerwów, mogę tylko siedzieć i czekać na wieści:placz::placz::placz::placz:

To jest apel Kasi zamieszczony na FB


Tara ZAGINĘŁA dzisiaj rano na STABŁOWICACH, na ulicy Amarantowej we Wrocławiu!!!!
11 letnia suka w typie teriera walijskiego, wczoraj przyjechała do nowego domu z przytuliska wpod Rzeszowem, nie zna okolicy, sama może nie trafić.
Proszę wszystkich o rozglądanie się oraz o upowszechnianie tej informacji!
Kontakt: 509 299 960, 666 334 774


[/INDENT]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239301-tara-zagineła!!!-Wrocław-Stabłowicie-błagamy-o-każdą-pomoc-w-poszukiwaniach!!/page7?[/URL][/QUOTE]


Tara się znalazła - szczegółów niestety nie znam, bo jestem osobą postronną.

Link to comment
Share on other sites

wprawdzie wątek psiowy, ale nie wiem gdzie mam napisać, więc piszę tu ;)
kolega z pracy chce przygarnąć kota, a własciwie kotkę
najlepiej rudą, ale nie koniecznie
młodą

macie jakieś kotki na tymczasie?
jeśli nie, to wybierze się do schroniska

Link to comment
Share on other sites

Może warto to sprawdzić?
Pan z okolic Wrocławia chce psiaczka jako towarzysza 'na ryby". Podobno 'brzmiał dobrze" (dzwonił do kolezanki), ale nic więcej nie wiem.
Jeśli ktoś podejmie temat, proszę o info., podam telefon do Pana.

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, powiedzcie mi proszę jak wygląda kwestia wolontariatu we Wrocławskim schronisku? Chciałabym tam jutro po południu z którąś z Was pojechać. Głównie chodzi mi o porozmawianie jak to jest wszystko zorganizowane, ale przy okazji chciałabym poznać także zwierzaki. Czy któraś z Was miałaby jutro czas i chęci? :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek psiaka z Głogowa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241624-Uroczy-przytulak-Reksiu-ko%C5%84czy-mu-si%C4%99-tymczas[/url]!

Psiak jest na tymczasie, gdzie kończy mu się czas. Miał być 2-3 tygodnie, minęły już prawie 2 miesiące...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny gdzie najtaniej we Wrocławiu kastrują/sterylizują koty? Znajoma trzyma konia w pensjonacie i są tam 3 kotki i kocur. Szczepienia, odrobaczenia, karmienia są na głowie pensjonariuszy. Właściciel stajni ma gdzieś wszelką opieką nad kotami i twierdzi, że powinny żyć jak w naturze tzn kopulować i ginać.
Znajoma chce te koty wysterylizować (na swój koszt) i szuka jak najtańszej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...