Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='terierfanka']gdybyście słyszały o jakimś transporcie Rzeszów-Wrocław, potrzebny dla 9-cio letniej suni w typie teriera walijskiego[/QUOTE]tu pytałaś?[quote name='handzia']Organizujemy w tym tygodniu transport Rzeszów-Kraków-Wrocław i z powrotem. Może ktoś ma zwierzaka do przewiezienia? (koszty paliwa do podziału) Proszę o pw.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]PILNE ! Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego.
Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : [COLOR=#ff0000]Jawor (okolice Legnicy) [/COLOR]dla psiaka.
[COLOR=#ff0000][SIZE=4]Mega pilne ! [/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO
[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]tel. 783 542 630[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B]
Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pi%C4%99knie-umaszczony-10-miesi%C4%99czny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL]
Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL]

Dziękujemy z góry za pomoc ![/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wczoraj do schronu odesłałam biegającego po ulicy we Wro doga argentyńskiego. Wg Pana, który przyjechał ze schroniska pies już był w schronisku. Ponoć wabi sie Arni (albo coś koło tego), ponoć agresywny, choć do mnie był grzeczny. Pies duży, biały, z szeroką zieloną/szarą obrożą na szyi. Oczywiście był biało-brudny, wglądało też na to, że ma też alergię albo atopowe zap. skóry i widocznie chore uszy. Pies jest wykastrowany.
Podobny do ARGENTO [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185602-ARGENTO-schroniskowy-dog-argentyński[/URL]

Rozmawiałam dzisiaj rano z panią z biura schroniska. Okazało się, że pies ma właściciela i nie pierwszy raz do nich trafia. Powiedziała, żeby zadzwonić pod koniec tygodnia i sie dowiedzieć czy właściciel go zabral czy nie.
Co za nieodpowiedzialny człowiek, przechowalnię dla psa sobie znalazł!

Pomóżcie proszę. Przejęłam się losem tego stworzenia, bo wyglądało na miłe :(
Czy można go odebrać właścicielowi za takie zachowanie i zaniedbanie zdrowia? może poprosić którąś wrocławską fundację o pomoc?

Link to comment
Share on other sites

POTRZEBNA POMOC! Mam pytanie i wielką prośbę. Muszę zaczipować, zrobić paszport i zaszczepić suńkę, która jest u mnie na dt. Jaki gabinet polecacie? I.. czy byłby ktoś tak miły i mógłby zawieść i przywieść nas do weterynarza? Muszę mieć to gotowe na 14marca. Pomoże ktoś?

Link to comment
Share on other sites

W Parku na skrzyżowaniu Szpitalna/Tęczowa (teren 17 LO) kręci się owczarek niemiecki w kagańcu. Chyba komuś uciekł, jest płochliwy, ucieka od ludzi, ale do psów podchodzi.


edit:
Pies złapany, trafił do domu.

Edited by Jara
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...