Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 13.01.2024 o 23:48, plastelina napisał:

Poproszę o numer konta z którego wpłacić pieniądze z bazarku.

Serdecznie dziekuję za ten bazarek,pomoc szczebrzeszyńskim kotkom.❤️💚

Pieniążki są juz na koncie Murki🌸

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Potrzebna wizyta PA w Sosnowcu/dla kotka/.Na chwilę obecną 10tys.zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

Zapraszam na kolejny bazarek

Niestety rzeczy podarowane na bazarek już mi się skończyły

zrobiło się pusto,a tylko w taki sposób mogę spłacać długi u Murki

Jeśli ktoś mógłby podarować rzeczy na bazarek będę wdzięczna

 

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Na chwilę obecną 10tys.zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC
Dnia 22.01.2024 o 18:42, DORA1020 napisał:

Wizytę zrobi znajomy Madie.

Wizyta wypadła dobrze:) Bardzo dziekuję za zrobienie tej wizyty😊

Bursztynek szykuje się do drogi.

W związku z tym szukamy transportu do Sosnowca.

W sobotę od Murki ,czyli Nisko-Stalowa Wola---Kraków.

Przenocowałby u Rafała,który w niedzielę jedzie do Wrocławia,i zabrałby kotka do Sosnowca.

Czyli szukamy transportu: Nisko lub Stalowa Wola----Kraków, w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Potrzebny transport Nisko lub Stalowa Wola do Krakowa,w sobotę.Na chwilę obecną 10tys.zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

Jeden z kociaków od Pani Mai musi zmienic dom ( sikanie ), przebadany wzdłuż i wszerz. Umowiłyśmy się z Murką że go weźmie, ja na te chwile nie moge mieć tymczasów, mój Radek bardzo niedomaga 😞

Kotka do Murki kolega dowiezie. Kastracja i zaczniemy szukac domu. Drugi kociak spoko, trochę odetchnął bez brata który go lał. I pewnie zostanie. Thor i Ragnaś u mojego znajomego w pracy i jego żony mieli chory pęcherz, ale już wszystko w normie i zycie rodzinnie kreci sie wokół oczekiwania na dzieciaczka 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Na chwilę obecną 10tys.zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

On w ogóle nie nadaje się chyba do innych kotów. Kolega u którego jest teraz powiedzial, że przegonił jego kocice z kanapy i nalał w to miejsce natychmiast...😕 Wcześniej 3 dni bez kontaktu z nia wszystko lądowało w kuwecie. 

 

Jutro kociak ma transfer do Murki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...