Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

4 godziny temu, Isabel napisał:

Dwa dwupaki kotków szczęśliwie dotarły do domów - do Krakowa i do Mysłowic :) Na razie się aklimatyzują, ale to przytulaśne, rozmruczane kotki, więc żadnych problemów na pewno nie będzie.

Wielki podziekowania dla ali123, która przekazała w Zamościu p. Czarkowi od busa moje kontenerki (ten od sue odebrała wcześniej przy okazji będąc w Szczebrzeszynie), do jednego zapakowałam Bezę i Karmela, a drugi mam w zapasie.

Muszę porobić nowe fotki Piance, bo trochę zrudziała:) Jest coraz ładniejsza:) Poza tym rozbrykała się:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pianka jest trochę płochliwa jeśli chodzi o gwałtowne ruchy, jakieś zmiany, obce osoby. Ale jak kogoś zna, to pakuje się na kolana, mruczy, ociera. Ma niesamowicie milutkie futerko, cudna jest:)

Ma hopla na punkcie moich kapci i jeździ w nich po całej łazience, podkrada też mój zegarek i nosi w pysku jak zdobycz:)

167e2c71f80658begen.jpg

11732f742ba3a0f6gen.jpg

4a909a401ef8ba75gen.jpg

8e56b62df999977egen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Co z kotem ktorego trzeba bylo odebrac  izbicy?

Dzięki wiolhelm170 że pamiętasz, to jest ten czarny złapany przez Dora1020, od 7 stycznia w izbicy :(

Od Dora1020 nie wiem nic, pytała w lecznicy Sue, to ma być jeszcze podleczony, ale szczegółów nie wie.

Zadzwonię sama do lecznicy zapytać, kiedy mógłby jechać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wiadomo jak wygląda adaptacja Karmelka z Bezą oraz Czarnulka z Mruczkiem?

U kotków wszystko w porządku, dzwoniłam w dzień, w którym przyjechały, i następnego dnia, będę jeszcze dzwonić pod koniec tygodnia, ale żadnych problemów nie ma. Prosiłam o zdjęcia, mam obiecane.

Link to comment
Share on other sites

W lecznicy zostały jeszcze 3 koty zasiedziałe od jesieni 2019 !!!!

Czarna kotka ze złotymi oczami, ok 1,5 roku, miła, normalnie towarzyska, bezproblemowa, wysterylizowana etc

Czarno-biały kocurek w tym samym wieku, trochę nieśmiały ale bez przesady, śliczny, ale miał wypadek- po przegryzieniu puszki z kablem stracił część górnej wargi i chyba wibrysy, nie wiem czy odrosły, prosiłam o aktualne zdjęcia. Na urodzie ponoć nie stracił.

I Pan Lotos- ok 2 letni obecnie kocurek znaleziony jako kociak na stacji benzynowej, niestety w lecznicy bardzo nieśmiały, kot  piękny i dla konesera, któremu nie zależy na kocie okupującym klawiature i plątającym się pod nogami.

Dla niego choćby dom tymczasowy, ile kot może być w lecznicy :((

Zaraz wrzucę jeszcze raz ich zdjęcia- jakie mam.

Link to comment
Share on other sites

I informacje o czarnym dorosłym kotku z Izbicy, uratowanym przez Dora1020, na razie nie ma imienia, proponuję Rademenes. Niestety, kotkowi wyszła cukrzyca, na razie pani doktor go nie wypisze, musi ustabilizować jego stan i dobrać leczenie. To może potrwać. Na razie nic więcej pani doktor nie powiedziała. Nerki ma dobre. Zdjęć nie mamy.

Wiolhelm 70- jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za gotowość zawiezienia go do Szczebrzeszyna :)) Będę się kontaktować jak będzie mógł opuścić lecznicę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...