Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Koty ze stresu mogą mieć różne dolegliwości. U mojej znajomej było tak. Wyjechali na dwa tygodnie. Do kotki przychodzili rodzice aby dać jeść. Jak wrócili kotka dostała krwawej biegunki. Weterynarz powiedział, że to ze stresu. Koty to są delikatne zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jola&tina napisał:

Śliczny piesio :)

received_1121878478264423.thumb.jpeg.6d93f5a527f5e22f535468569869496b.jpeg

Dziękuję Jola za wstawienie zdjęcia pieska:)

Ten psiak jest z miejsca,z którego zabrałam Rexa i Nerusia

najgorzej jest z patologią

chciałoby się  dać w mordę,aż łeb odwróci si e na plecy

ale niestety nic nie mogę powiedzieć,ze względu na dobro psa

owszem mogłabym im wygarnąć.....ale po pierwsze,czy to do nich dotrze? z doświadczenia z patologią wiem,że nie,a po drugie jeśli chcę pomoc  psiakowi,nie mogę się odezwać

piesek duży,chyba dwuletni,jest na wsi

szukam mu domu

 

Link to comment
Share on other sites

Szczepienia 2 kociaków (Cherry i Berry) kosztowały 60 zł + 6,70 zł dojazd weta, a lek na kokcydia 4 kociaków 96,40 zł, poniżej faktura zbiorcza:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4f5ae0024f217551

 

Rozpiska:
1x czip 40zł (Saba)
3x wscieklizna 3x26zł (Saba, Plama, Argo)
1 szcze zakazna 1x30zł (Saba)
2x szczp zak koty 2x30zł (Cherry i Berry)
baycox 96,40 (Karmel, Beza, Mufinek, Pianka)
dojazd 27zł (Saba, Plama, Argo, kotki Cherry i Berry)
enroxil 150mg 20tabl 137zł (Andzia)
otomax 48,60zł (Andzia)
 
Ten lek na kokcydia (Baycox) jest w buteleczce i dużo go niestety zostanie, nie ma mniejszych opakowań. Także jakby ktoś potrzebował to mogę wysłać. On ma długi termin ważności.
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyśka) napisał:

Mialam zapytanie o Dropsika, Pani przedstawiła się z imienia i nazwiska  co nie zdarza się często... oby coś wykluło się z tego.

Pani pewnie jest z Warszawy, ja też miałam telefony w jego sprawie, ale nie chciałabym wysyłać Dropsika w kolejną podróż, tym bardziej, że jest chętny dom w Krakowie, z polecenia DT, pan ma na dniach osiatkować okna i zgłosić się do wizyty PA.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Isabel napisał:

Pani pewnie jest z Warszawy, ja też miałam telefony w jego sprawie, ale nie chciałabym wysyłać Dropsika w kolejną podróż, tym bardziej, że jest chętny dom w Krakowie, z polecenia DT, pan ma na dniach osiatkować okna i zgłosić się do wizyty PA.

Może ten ktoś z Warszawy chciałby jakiegoś kota z zasiedziałych od ponad roku młodych dorosłych?

Link to comment
Share on other sites

Czarny kocurek złapany bardzo chory przez Dora 1020, który jest w lecznicy od 7 stycznia- na środę ma zaplanowaną kastrację i badania krwi, w tym jakieś do wysłania do laboratorium zewnętrznego. Oraz testy FIV/FeLV,

Koci katar opanowany, ale kotek niepokojąco dużo pije i dużo sika :((

Podejrzenie cukrzycy i niewydolności nerek :((

W zależności od wyników decyzje co dalej, ale wstępnie w piątek lub w sobotę mógłby jechać do Sue.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...