Jump to content
Dogomania

yossariana

Members
 • Posts

  1502
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

yossariana's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

81

Reputation

 1. Dzisiaj mam odebrać prace. Wyślę zdjęcia i jak będzie ok wysyłam.
 2. Dziewczyny, koty wypalone, na wtorkowych warsztatach szkliwie. mam nadzieję, że trafią do pieca i w środę uda mi się je odebrać :)
 3. Rozi jak będzie wypał we wtorek to powinnam zdążyć, dam znać. Jak najbardziej możesz zrezygnować z obu kotów, bo koszty wysyłki nie są małe a jest na razie tylko jeden. Zwrócę Ci wtedy przelew, nie przypuszczałam, że tak to przeciągnie.
 4. A Ciebie i Rozi proszę o cierpliwość koty ulepione z gliny czekają na wypał w pracowni - chyba trafią do pieca we wtorek, potem muszę poszkliwić i jeszcze raz wypalić. Niestety muszą się uzbierać prace na cały piec a zajęcia mamy 1x w tygodniu.
 5. Cieszę się Dziewczyny, że się nie potłukło i się podoba :) :)
 6. KONIEC :) Dziękuję pięknie za zakupy, bardzo bardzo dziękuję również za podrzucanie. Zamówione koty ulepione :). jutro powysyłam PW :) i zaczynam pakować fanty :)
 7. Dziękuję - samą ramoneskę oczywiście, że tak za 1/2 ceny
 8. dziękuję, powinna być w przyszłym tygodniu, muszę czekać aż piec się zapełni pracami do wypału
 9. Pięknie i niezmiennie dziękuję za podrzucanie :). Zapraszamy serdecznie - jest jeszcze coś do poczytania i coś do ubrania :)
 10. Na pierwszej stronie zrobiłam wstępne zestawienie - Dziewczyny rzućcie okiem czy wszystko się zgadza :) Dziewczyny bardzo dziękuję za cierpliwość i korygowanie moich błędów, przepraszam najmocniej za opóźnienia i niedociągnięcia w zapisywaniu fantów. Obiecuję solenną poprawę w następnej edycji - bo mam nadzieję, że uda mi się znowu zrobić uzbierać trochę fantów :).
×
×
 • Create New...