Jump to content
Dogomania

yossariana

Members
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Excellent

1 Follower

About yossariana

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A Ciebie i Rozi proszę o cierpliwość koty ulepione z gliny czekają na wypał w pracowni - chyba trafią do pieca we wtorek, potem muszę poszkliwić i jeszcze raz wypalić. Niestety muszą się uzbierać prace na cały piec a zajęcia mamy 1x w tygodniu.
 2. Cieszę się Dziewczyny, że się nie potłukło i się podoba :) :)
 3. KONIEC :) Dziękuję pięknie za zakupy, bardzo bardzo dziękuję również za podrzucanie. Zamówione koty ulepione :). jutro powysyłam PW :) i zaczynam pakować fanty :)
 4. Dziękuję - samą ramoneskę oczywiście, że tak za 1/2 ceny
 5. dziękuję, powinna być w przyszłym tygodniu, muszę czekać aż piec się zapełni pracami do wypału
 6. Pięknie i niezmiennie dziękuję za podrzucanie :). Zapraszamy serdecznie - jest jeszcze coś do poczytania i coś do ubrania :)
 7. Na pierwszej stronie zrobiłam wstępne zestawienie - Dziewczyny rzućcie okiem czy wszystko się zgadza :) Dziewczyny bardzo dziękuję za cierpliwość i korygowanie moich błędów, przepraszam najmocniej za opóźnienia i niedociągnięcia w zapisywaniu fantów. Obiecuję solenną poprawę w następnej edycji - bo mam nadzieję, że uda mi się znowu zrobić uzbierać trochę fantów :).
 8. przepraszam, prowadzenie bazarku mimo najszczerszych chęci nie jest moją mocną stroną :(, chyba lepiej wychodzi mi lepienie - zapisuję :)
 9. Dziękuję za info, zostawiłam wiadomość na Twoim profilu, nie wiem czemu nie dostałaś. Mam przygotowaną kocią głowę jako mydelniczkę. Czeka na wypał. Może Ci się spodoba☺
×
×
 • Create New...