Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Przed chwilą, rozi napisał:

Dwa pytania:

1. Ile kotków jest w lecznicy

2. Czy i ile masz pod opieką kotków poza lecznicą (DT)

W lecznicy mam 10 kotków

w tym tygodniu prawdopodobnie pojadą dwie kicie do DS

w tych 10  jest od kwietnia białaczkowy Maciuś i od czerwca  koteczka z hiv

w DT u Isabel  jest szylkretka Marcelka

w DT  u sue jest zgarniety z ulicy ok.10 dni temu bury,chory kocurek

i w tej chwili w domu bez ogrzewania jest od wczoraj czarny kotek

oprócz tego dokarmiam 10 dzikich kotków

mimo sklerozy chyba o zadnym nie zapomniałam

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎07 o 08:29, DORA1020 napisał:

W lecznicy mam 10 kotków

w tym tygodniu prawdopodobnie pojadą dwie kicie do DS

 

Czyli następna f-ra, za październik, to będzie około 2900zł. Liczyłam 31 dni na 8 kotków, 10 dni na 2.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, DORA1020 napisał:

 

w DT u Isabel  jest szylkretka Marcelka

w DT  u sue jest zgarniety z ulicy ok.10 dni temu bury,chory kocurek

i w tej chwili w domu bez ogrzewania jest od wczoraj czarny kotek

oprócz tego dokarmiam 10 dzikich kotków

Mój mały bazarek jest na te bieżące potrzeby, poza lecznicą. Chciałam jakoś oddzielić ten rosnący dług od tego, co można opłacić w tej chwili. Żeby ogarnąć cały problem.

Dora, ja nie bardzo widzę możliwość, żebyś sobie sama dała radę z tą lecznicą :(

Mój pomysł jest taki, żeby zwrócić się do jakiejś fundacji/stowarzyszenia o opiekę w zakresie firmowania i udostępnienia konta. Wtedy może zbiórki pójdą lepiej.

Link to comment
Share on other sites

 

Wpłaty do lecznicy od początku roku.

 

Fundacja Viva----styczen 2019----1100zł

ja wpłaciłam 100zł/marzec lub kwiecień 2019/
Baltimoore-----czerwiec  500zł
Nesiowata-----czerwiec---20zł
Sharka---------czerwiec---200zł
olena---------czerwiec -----50zł
podałam wetce w kopercie jak kotki jechały-----240zł---lipiec 2019----/120zł od buuenos i 120zł od Tyczumi/
Wrzesień 2019

P.Radosław W z Warszawy----300zł---wrzesień

sharka---50zł---wrzesień

bakusiowa-----200zł----wrzesień

Poker---100zł-----wrzesień

terra---100zł---pażdziernik

 
Link to comment
Share on other sites

Proszę o sprawdzenie rozliczenia które jest wyżej zamieszczone. Są tam wpłaty które były bezpośrednio do lecznicy. Kto nie jest ujęty proszę koniecznie napisać.

 

Trzeba ująć Olena84 - 30 zł wrzesień.

 

Zbiórka wcale nie idzie. Prośba aby każdy kto może rozsyłał i udostępniał gdzie się da.

https://zrzutka.pl/bh996x

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, bakusiowa napisał:

Proszę o sprawdzenie rozliczenia które jest wyżej zamieszczone. Są tam wpłaty które były bezpośrednio do lecznicy. Kto nie jest ujęty proszę koniecznie napisać.

 

Trzeba ująć Olena84 - 30 zł wrzesień.

 

 

i 30zł z dzisiaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja się zastanawiałam czy dam radę wziąć czarnego na dt i masz ci bobo placek.W lesie  przy szosie znajomy znalazł małą rudą suczkę.Biegła za nim,przyprowadził ją do mnie.Mam s woje dwa psy ale zostawiłam bidulkę zmarzniętą.Piszę na tym wątku bo to Zwierzyniec,10 km od Szczebrzeszyna.Sunia jest urocza,jakieś 6-7 kg.Zostałam sama z trzema psami,dwoma kotami w tym jeden na dt i niepełnosprawnym synem.Myślę,że ktoś wyrzucił psinę.Na odcinku 3 km sam las a unia pętała się w połowie.

Pomocy doświadczone koleżanki!Nie mam bladego pojęcia jak szukać domku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, guccio napisał:

Ja się zastanawiałam czy dam radę wziąć czarnego na dt i masz ci bobo placek.W lesie  przy szosie znajomy znalazł małą rudą suczkę.Biegła za nim,przyprowadził ją do mnie.Mam s woje dwa psy ale zostawiłam bidulkę zmarzniętą.Piszę na tym wątku bo to Zwierzyniec,10 km od Szczebrzeszyna.Sunia jest urocza,jakieś 6-7 kg.Zostałam sama z trzema psami,dwoma kotami w tym jeden na dt i niepełnosprawnym synem.Myślę,że ktoś wyrzucił psinę.Na odcinku 3 km sam las a unia pętała się w połowie.

Pomocy doświadczone koleżanki!Nie mam bladego pojęcia jak szukać domku.

Trzeba zrobić ładne zdjęcia i ogłaszać na olx.

 

Już myślałam, że ktoś weźmie na dt. Szkoda go w tym miejscu bo może zachorować.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, guccio napisał:

Ja się zastanawiałam czy dam radę wziąć czarnego na dt i masz ci bobo placek.W lesie  przy szosie znajomy znalazł małą rudą suczkę.Biegła za nim,przyprowadził ją do mnie.Mam s woje dwa psy ale zostawiłam bidulkę zmarzniętą.Piszę na tym wątku bo to Zwierzyniec,10 km od Szczebrzeszyna.Sunia jest urocza,jakieś 6-7 kg.Zostałam sama z trzema psami,dwoma kotami w tym jeden na dt i niepełnosprawnym synem.Myślę,że ktoś wyrzucił psinę.Na odcinku 3 km sam las a unia pętała się w połowie.

Pomocy doświadczone koleżanki!Nie mam bladego pojęcia jak szukać domku.

Najlepiej założyć suni wątek,zawsze ktoś łaskawy pomoże w utrzymaniu i ogłaszaniu.

Jeżeli byś wzięła czarnulka na DT to ile by kosztowało wyżywienie jego.Pytam się bo może bym dala radę finansować wyżywienie tylko bym musiała porachować czy dam radę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Ja się zastanawiałam czy dam radę wziąć czarnego na dt i masz ci bobo placek.W lesie  przy szosie znajomy znalazł małą rudą suczkę.Biegła za nim,przyprowadził ją do mnie.Mam s woje dwa psy ale zostawiłam bidulkę zmarzniętą.Piszę na tym wątku bo to Zwierzyniec,10 km od Szczebrzeszyna.Sunia jest urocza,jakieś 6-7 kg.Zostałam sama z trzema psami,dwoma kotami w tym jeden na dt i niepełnosprawnym synem.Myślę,że ktoś wyrzucił psinę.Na odcinku 3 km sam las a unia pętała się w połowie.

Pomocy doświadczone koleżanki!Nie mam bladego pojęcia jak szukać domku.

Dziękuję, że się zastanawiałaś  :)))

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Najlepiej założyć suni wątek,zawsze ktoś łaskawy pomoże w utrzymaniu i ogłaszaniu.

Jeżeli byś wzięła czarnulka na DT to ile by kosztowało wyżywienie jego.Pytam się bo może bym dala radę finansować wyżywienie tylko bym musiała porachować czy dam radę.

Anulko kochana.Dzięki za ofertę pomocy ale ja zupełnie nie wiem ile kosztuje kot.Jakoś do tej pory nie zwracałam na to uwagi chociaz nie przelewa mi się.Kociaka od Krystyny z którą współpracuje Dora postanowiłam utrzymać sama żeby ich odciążyć Teraz doszła sunia dzisiejsza i nie może mi czarne kocie wyjść z głowy.Nie mogę myśleć spokojnie,że marznie......

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Anulko kochana.Dzięki za ofertę pomocy ale ja zupełnie nie wiem ile kosztuje kot.Jakoś do tej pory nie zwracałam na to uwagi chociaz nie przelewa mi się.Kociaka od Krystyny z którą współpracuje Dora postanowiłam utrzymać sama żeby ich odciążyć Teraz doszła sunia dzisiejsza i nie może mi czarne kocie wyjść z głowy.Nie mogę myśleć spokojnie,że marznie......

Taka koteczka dziennie zje puszkę 400 g, nawet niecałą, zależy jaki będzie apetyt (może to być chociażby smilla lub animonda carny) - my zamawiamy takie w zooplusie często w korzystnych pakietach, tańsze są puszki felixa ale animonda ma lepszy skład. Do tego sucha smilla - opakowanie 4 kg powinno starczyć na miesiąc. Nie wiem jak ze żwirkiem, moje koty pod tym względem są dziwne.

Koteczka czarna jest naprawdę śliczna, ma taką piękną, błyszczącą sierść i jest jeszcze pozytywnie nastawionym, ufnym kociakiem.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, sue napisał:

Taka koteczka dziennie zje puszkę 400 g, nawet niecałą, zależy jaki będzie apetyt (może to być chociażby smilla lub animonda carny) - my zamawiamy takie w zooplusie często w korzystnych pakietach, tańsze są puszki felixa ale animonda ma lepszy skład. Do tego sucha smilla - opakowanie 4 kg powinno starczyć na miesiąc. Nie wiem jak ze żwirkiem, moje koty pod tym względem są dziwne.

Koteczka czarna jest naprawdę śliczna, ma taką piękną, błyszczącą sierść i jest jeszcze pozytywnie nastawionym, ufnym kociakiem.

Mam swoją kociczkę siedem lat ale nigdy nie liczyłam ile mnie kosztuje.

A koty wszystkie są śliczne,każdy inny i jedyny w swoim rodzaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Anula, ile mogłabyś przeznaczyć dla kota?

Nie ma tu podanych cen ale mogę wysyłać 100zł na miesiąc do momentu aż kotek znajdzie dom.Z zastrzeżeniem,że będzie intensywnie ogłaszany.

Ja kupuję dla kotów osiedlowych duże puszki 1200gr dla psa w sklepie.Jedna puszka zależnie od sklepu kosztuje od 3-5zł.Koty mogą jeść psie jedzonko.Jedna puszka starcza na 3 dni.Koszt miesięczny dla mnie to 50-60zł.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Anula napisał:

Nie ma tu podanych cen ale mogę wysyłać 100zł na miesiąc do momentu aż kotek znajdzie dom.Z zastrzeżeniem,że będzie intensywnie ogłaszany.

Ja kupuję dla kotów osiedlowych duże puszki 1200gr dla psa w sklepie.Jedna puszka zależnie od sklepu kosztuje od 3-5zł.Koty mogą jeść psie jedzonko.Jedna puszka starcza na 3 dni.Koszt miesięczny dla mnie to 50-60zł.

Anula, co to za karma?

To ja dołożę na jedzenie i będę płacić za wyróżnienia ogłoszeń.

15 minut temu, guccio napisał:

Rano dzwoniłam do Dory,że koteczkę wezmę.Dora organizuje transport do mnie,na szczęście to tylko 10 km.Na pewno dora się odezwie w sprawie Twojej wielkiej pomocy dla koteczki.

 

Żeby tylko była zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...