Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Mam wrażenie, że gdzieś na Facebook'u widziałam post o zaginięciu podobnej... szukam od jakiejś godziny po zamojskich grupach...
Może jednak warto wywiesić ogłoszenie o znalezieniu, popytać. Różne historie się zdarzają. Mogła np. z kimś pójść na grzyby i się czegoś wystraszyć, no nie wiem sama, naiwna jestem...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

To sunia wyrzucona przy szosie w lesie.Nazwałam ją Zużka.

Wygląda na młodą.Wazy 7 kg.Bardzo mądra.Potrzeby załatwia na dworze.na kanapach by się tylko wylegiwała,żyje sobie bardzo dobrze z kotami i moimi psami,za dziećmi aż piszczy.

Pilnie domek potrzebny.Przygarnęłam zmarzniętą,mokrą,co miałam zrobić?Mam swoje 2 psy,dwa koty od Dory i Krystyny i swoją koteczkę.

Dziękuję Dora i Sue za wstawienie fotek.

Podobna do Lali, tylko chyba łapki ciut krótsze. Czy ona ma faktycznie zielone oczy?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mam wrażenie, że gdzieś na Facebook'u widziałam post o zaginięciu podobnej... szukam od jakiejś godziny po zamojskich grupach...
Może jednak warto wywiesić ogłoszenie o znalezieniu, popytać. Różne historie się zdarzają. Mogła np. z kimś pójść na grzyby i się czegoś wystraszyć, no nie wiem sama, naiwna jestem...

Szukaj,jestem wdzięczna.Grzybobranie też brałam pod uwagę.Jak nawet się zgubiła to właściciel w Zwierzyńcu ma tablice ogłoszeniowe.To na wyjeżdzie z tego lasu.A do tego sunia ma pchły a może miała bo wczoraj z tym walczyłam.Gdyby znalazł się właściciel to mocno bym się zastanawiała nad oddaniem.Mam psa uciekiniera.Jest opisany na szelkach z numerem telefonu w możliwych miejscach,z imieniem,z zaznaczeniem że uciekinier.Dwa razy mi zwiał i zawsze ludzie dzwonili..Bardzo Cię proszę jak możesz to szukaj.Mi na ten moment brakuje czasu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Szukaj,jestem wdzięczna.Grzybobranie też brałam pod uwagę.Jak nawet się zgubiła to właściciel w Zwierzyńcu ma tablice ogłoszeniowe.To na wyjeżdzie z tego lasu.A do tego sunia ma pchły a może miała bo wczoraj z tym walczyłam.Gdyby znalazł się właściciel to mocno bym się zastanawiała nad oddaniem.Mam psa uciekiniera.Jest opisany na szelkach z numerem telefonu w możliwych miejscach,z imieniem,z zaznaczeniem że uciekinier.Dwa razy mi zwiał i zawsze ludzie dzwonili..Bardzo Cię proszę jak możesz to szukaj.Mi na ten moment brakuje czasu.

Nie mogę znaleźć jak na złość, a nie pamiętam nawet kiedy mi to ogłoszenie mignęło, ale będę szukać dalej :( Na olx niestety nie znalazłam ogłoszenia.
guccio, a znasz Zwierzvet? Może w tej lecznicy powieś ogłoszenie o znalezieniu. Pan wet. to ogromny zwierzolub (dał mi się taki poznać), nieraz ogłasza bezdomne psiaki i kociaki oraz znalezione zwierzaki - i dzięki jego postom na Facebooku czasem uda się odnaleźć właścicieli. Mnie osobiście bardzo pomógł.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, DORA1020 napisał:

Gmina sterylizuje kotki,trzeba składać podanie

innej pomocy nie ma

tak dokładnie nie obliczę ile kosztuje miesięczne dokarmianie

karme wysyła mi bakusiowa i Baltimoore,jednak nie jest to wystarczająca ilość,dlatego dokupuje,o czym świadczą wstawiane faktury

kotki 4 dokarmiam na działce,dzikuski,jeden rudy dorosly miziak

jednego nad rzeka

kotke i jej dziecko u staruszki,która w zimie wogóle nie wychodzi z domu,koty by nie przeżyły

6 kotów na działce,dwa czarne,dzikuska trikolorka i jej troje dzikich 3 miesięcznych dzieci

dawałam również karmę sue,ona w swojej okolicy również dokarmia koty

 

Dora, nie chodzi mi o dokładność, tylko o rząd wielkości. Ile to kosztuje - 100? 200? 500? Co kupujesz?

Próbuję rozebrać cały temat kotków na czynniki, to pomoże ogarnąć czym jesteś obciążona.

Do tej pory wiemy, że jest 8 kotków w lecznicy (jeszcze przez chwilę 10), cena 10zł za dobę, w tym karma i leczenie, czyli miesięcznie około 2500. Plus zadłużenie. Rozmawiałaś może z jakąś fundacją?

Wiemy, że czarna Puma jest u guccio, koszty utrzymania obiecała pokryć Anula.

Wiemy, że są kotki dwa w BDT, u sue i Isabel. Rozumiem, że Dziewczyny radzą sobie same.

Pozostaje dokarmianie dzikich.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie mogę znaleźć jak na złość, a nie pamiętam nawet kiedy mi to ogłoszenie mignęło, ale będę szukać dalej :( Na olx niestety nie znalazłam ogłoszenia.
guccio, a znasz Zwierzvet? Może w tej lecznicy powieś ogłoszenie o znalezieniu. Pan wet. to ogromny zwierzolub (dał mi się taki poznać), nieraz ogłasza bezdomne psiaki i kociaki oraz znalezione zwierzaki - i dzięki jego postom na Facebooku czasem uda się odnaleźć właścicieli. Mnie osobiście bardzo pomógł.

U mnie w Zwierzyńcu?Jest jeden- Paweł Krajewski.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mam wrażenie, że gdzieś na Facebook'u widziałam post o zaginięciu podobnej... szukam od jakiejś godziny po zamojskich grupach...
Może jednak warto wywiesić ogłoszenie o znalezieniu, popytać. Różne historie się zdarzają. Mogła np. z kimś pójść na grzyby i się czegoś wystraszyć, no nie wiem sama, naiwna jestem...

Tyśka, prawdopodobnie nikt nie szuka. Ja też przejrzałam olx. W rejonie trzydziestu kilometrów od Szczebrzeszyna jest tylko jedno ogłoszenie o czarnym staruszku. Są filmiki z nim nakręcone.

Na fb na znalezione/zaginione Zamość i okolice nic nie ma. Żeby wydrukować i wywieszać ogłoszenia trzeba umieć i mieć możliwości. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja umiem zrobić udziec indyka tak, że mało kto odróżni od cielęciny, ale trzeba jeść natychmiast po przyrządzeniu, pół godziny później już zaczyna capić indykiem.  

Gulasz z udźca nie capi bo idę do niego  przyprawy.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A jednak znalazłam ogłoszenie - ale samca identycznego jak Zuzka. Zaginął parę dni temu. Coś mi dzwoniło... 
Czyli pewnie macie rację i sunia sama się nie zagubiła. :( Szkoda.

Zapisz sobie kontakt, odczekaj trochę i zapytaj, czy nie chcieliby takiej ślicznej, grzecznej, podobnej suczki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A jednak znalazłam ogłoszenie - ale samca identycznego jak Zuzka. Zaginął parę dni temu. Coś mi dzwoniło... 
Czyli pewnie macie rację i sunia sama się nie zagubiła. :( Szkoda.

Dziękuję,że szukałaś,chciałaś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2019 o 08:43, DORA1020 napisał:

Faktura za karmę 127zł/str.562/

wpłata od bakusiowej 150zł /dziękuje bardzo:)/

 498zł -- 150zł = 348zł

zakup kocyków polarowych dla kotków 6 x 16zł /96zł

żwirek---10zł

transport Marcelki przez blablacar do Krakowa,do Isabel---40zł

Dług w tej chwili wynosi: 494zł

Wpłata od sharki---90zł bardzo dziekuje:)

Dług wynosi 404zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...