Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

300, Marudko, 300zł. Gazzy robiła tez bazarek dla Szczylka, ale nie umieściła wszystkich rzeczy i ma zrobić od nowa.
Z tego pierwszego bazarku też będzie 12 zł. :cool2:
Wszystkie rzeczy ufundował wujek&ciocia za co serdecznie dziękujemy:Rose: i są już u mnie.
Jak Gazzy zrobi bazarek ruszamy pełna parą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maruda666']Czyli zbieramy pomalutku grosz do grosza :) Link do bazarku wrzucisz, prawda?
A póki co zapraszamy cały czas na bazarek Szczylowo - Bosmanski ;)[/QUOTE]
Gazzy chora, jak tylko wyzdrowieje zrobi bazarek to linka wrzucę.

Ja też jestem chora, ale psychicznie, wczoraj łapaliśmy boksię, która mieszkała 3 lata na stacji benzynowej, miała ranę otwartą na nodze i pod spodem, normalnie żywe mięso. Jeszcze dziś nie mogę dojść do siebie. Jest już bezpieczna w klinice w Poznaniu... wychudzona makabrycznie.... i nie mogę pojąć, jak nikt z tych ludzi którzy ja widzieli nie zareagował.... :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Masakra :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Też się pytam, taki fajny Szczyl, a nikt się nie pyta. Widocznie mało ludzi lubi takie beniowate psiaki :roll:[/QUOTE] A on jest taki empatyczny i tak bardzo garnie się do człowieka. Kiedy wychodzę z domu i idę gdziekolwiek, nawet śmieci wyrzucić za bramę on idzie przyklejony do mojej nogi i dodatkowo muszę go trzymać za ucho, a kiedy siedzę na ławce, pije kawę i staram się czytać, to mi slini kartki, żeby się lepiej przewracały i zanurza jęzor w filiżance po każdym moim łyku. A kiedy mu tłumaczę, że nie wolno, to robi maślane oczy i udaje, że ma fazę. I siedzi jak statua obok nawet godzinę, więc muszę iść, żeby się położył, bo mu łapy uświerkną. Słodziak jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']A on jest taki empatyczny i tak bardzo garnie się do człowieka. Kiedy wychodzę z domu i idę gdziekolwiek, nawet śmieci wyrzucić za bramę on idzie przyklejony do mojej nogi i dodatkowo muszę go trzymać za ucho, a kiedy siedzę na ławce, pije kawę i staram się czytać, to mi slini kartki, żeby się lepiej przewracały i zanurza jęzor w filiżance po każdym moim łyku. A kiedy mu tłumaczę, że nie wolno, to robi maślane oczy i udaje, że ma fazę. I siedzi jak statua obok nawet godzinę, więc muszę iść, żeby się położył, bo mu łapy uświerkną. Słodziak jest :)[/QUOTE]
Właśnie tą swoją słodyczą i bliskością do człowieka ujął mojego TZ, który codziennie się dopytuje o niego i martwi, że taki fajny psiak nie ma jeszcze domku. Przytulak straszliwy.... ludziu Szczylkowy, gdzie jesteś????
Też lubię Twoje opisy Czarodziejko, od razu mi lepiej na serduchu!

Link to comment
Share on other sites

Własnie wpakowałam Liona do samochodu. Przyjechał po niego transport do nowego domku. Jeszcze samochód nie wyjechał z mojej drogi, a ja już dzwoniłam do jego nowej pani z zapytaniami i tłumaczeniami. Potem się okropnie spłakawszy podczas ładowania ostatnich zdjęć Lionka, a potem ponownie dzwoniwszy tu i ówdzie, żeby się upewnić, że na pewno Lion nie idzie na łańcuch i że na pewno będzie mu dobrze. Uspokoiłam się, kiedy nowa pani powiedziała, że właśnie zakupiła szampon dla pieska i nie obawia się jego zapaszku w swoim warszawskim mieszkanku. Szczylasa też pewnie opłaczę, bo kogo będę trzymać za ucho :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się Czarodzielko, tych bied jest tyle niestey, że zaraz nowe będą. Ciesz się że domki się znajdują. Popatrz, ty na tymczasie masz psy i się spłakałaś, a pseudo właściciele bez płaczu mają sumienie biedaki wyrzucać. A szczylas niech się do domu wybiera, a nie u Ciebie miejsce zajmuje. Żadnych telefonów?

Link to comment
Share on other sites

Tak dziś na niego spojrzałam na porannym spacerku - zmężniał, brzuszek jak beczułka, ale nie taka wypchana, tylko taka miła oczom. Gapowaty jest nadal, pieszczot domaga się bez skrupułów. Jeżeli któryś pies czy sunia jest aktualnie przytulana, to Szczyl włazi jej na plecy i wtedy jest wyższy i jego trzeba miziać, a tamten nieborak niechaj walczy o oddech ;) Muszę go obfocić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Tak dziś na niego spojrzałam na porannym spacerku - zmężniał, brzuszek jak beczułka, ale nie taka wypchana, tylko taka miła oczom. Gapowaty jest nadal, pieszczot domaga się bez skrupułów. Jeżeli któryś pies czy sunia jest aktualnie przytulana, to Szczyl włazi jej na plecy i wtedy jest wyższy i jego trzeba miziać, a tamten nieborak niechaj walczy o oddech ;) Muszę go obfocić.[/QUOTE]

:roflt: ja to widzę:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']kompletne zero :( aż sie zastanawiam czy dobry tel jest w ogłoszeniach podany ... :([/QUOTE]
Malwi, a może go wystawić samego bez szyldu Fundacji, albo bez tych zdjęc beniów, żeby był widoczny tylko on i on.

Marudko przelewam na Twoje konto 20 zł. z bazarku dla Szczylka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']

....Marudko przelewam na Twoje konto 20 zł. z bazarku dla Szczylka.[/QUOTE]

Jeżeli chodzi o moje konto, to zgubiłam rachubę - Sonka trzyma pieczę ;). Widziałam, że doszło od Ciebie 10zł trzynastego. Alinka, czyli póki co trzymać wszystkie pieniądze Szczyla? Chyba niedługo trzeba będzie posłać za hotelik? Poproszę Sonkę, żeby policzyła ile tego jest.
Teraz mnie oświeciło, że te 10zł, to za cegiełki Kitki :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Jeżeli chodzi o moje konto, to zgubiłam rachubę - Sonka trzyma pieczę ;). Widziałam, że doszło od Ciebie 10zł trzynastego. Alinka, czyli póki co trzymać wszystkie pieniądze Szczyla? Chyba niedługo trzeba będzie posłać za hotelik? Poproszę Sonkę, żeby policzyła ile tego jest.
Teraz mnie oświeciło, że te 10zł, to za cegiełki Kitki :) :)[/QUOTE]
Tak to cegiełki, a dziś przed chwilą wysłałam 20 zł, z bazarku który Gazzy zrobiła dla Szczylka (ten stary) zaraz będzie nowy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...