Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

[quote name='malagos']a ja pytam znów, czy nie może ktoś pójśc do pani dyr. i powiedzieć, w czym problem - że pies umiera, ze jest chętny dom, gdzie moze przebywac w idealnych warunkach i ta czekać na właściciela lub ew.zrzeczenie sie tegoż?[/QUOTE]I osobiscie przywioze, jezeli wlasciciel bedzie ja chcial z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

jesli sunia umiera - a chorobę da sie leczyc to przecież opiekun zgłasza to lekarzowi - czyż nie? Ale wiele psów umiera tu z tęsknoty, z braku chęci do zycia.

U mnie jest sunia pudlowata z guzem na sutkach, miała miec operację ale guz jest zbyt rozległy.....zbyt blisko mięśni i cewki moczowej... dostała leki, jak sie cokolwiek poprawi będzie operowana. Jest przemiła choc ślepa i głucha.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem. Nie pokazałam się w geriatrium w tym tyg. moim (robią wybieg a 7 psów na raz nie ma jak wziąć).
Widziałam 2 tyg. temu- nie było źle, opiekunka akurat strzygła psiaka- pozbywała się niepotrzebnych dredów. Z tego co zdążyłam się dowiedzieć to nie taka sierota. Jak się coś nie podoba to potrafi capnąć.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Mapet;19715734[B]]pudlowata sunia [/B]z guzem za TM. (guz konsultowany u dwóch wet, nieoperacyjny, jak tylko steryd przestawał działac nie mogła nawet wstac i przestawała jeśc :( :( :( )[/QUOTE]

Myślałam,że to ta sunia, o która tak walczyła Lika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[TABLE]
[TR]
[TD="bgcolor: #ffffff, align: center"][IMG]http://napaluchu.pl/foto/011203287_mini.jpg[/IMG]
[/TD]
[TD="bgcolor: #ffffff"][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 2358/12
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ]
[B]Masc[/B]: biała
[B]Waga[/B]: 32,000
[B]Skad[/B]: ul. Kijowska



















[/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Czy ktoś mógłby sprawdzić kiedy ta sunia trafiła na Paluch, na ile lat ją oceniono i czy ma narośl na oku?

Link to comment
Share on other sites

ID: 2358/12
Gatunek: PIES
Rasa: MIESZANIEC
Płeć: Samica
Waga: 32kg
Wiek: 11 lat(a)
Data przyjęcia: 09-10-2012


Z zaległych wiadomości, Walerek adoptowany :multi:
[IMG]http://www.psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/273/273_image_2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...