Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jola+Rani+Sari']Melduję się w wątku. Też mam teraz takie nieszczęście w DT.
Pomogę. Jednorazowo - napewno ;) Co dalej... policzę...[/QUOTE]

Witaj serdecznie dziękujemy, :) a co do stałych to każde 2 zł jest ważne byle było , na samych jednorazowych daleko nie zajedziemy bo Bim odrazu nie nadaje się do adopcji. :shake:

Link to comment
Share on other sites

żal mi strasznie Bimusia,chciałabym mu pomóc ale na razie nie wiele mogę; mamy bardzo dużo wydatków na miejscu,leczymy,karmimy i opłacamy pobyt w dt kilku psów w Zamościu i Szczebrzeszynie (jeszcze chyba nie mają wątku),jest nam ciężko związać koniec z końcem. Dla Bima wpłacę jednorazowo 10zł. poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie przemyślałam swoje obecne możliwości finansowe i sądzę, że gorzej i tak już nie będzie :eviltong: Przy moim obecnym zadłużeniu 10zł nie czyni już różnicy... :sg168: Zatem co mi tam :diabloti: Deklaruję 10zł STAŁEJ (od września) na hotelik Bima. Całe szczęście nasza osobista kasa zapomogowo-pożyczkowa = teściowa, jest niezawodna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']dokładnie przemyślałam swoje obecne możliwości finansowe i sądzę, że gorzej i tak już nie będzie :eviltong: Przy moim obecnym zadłużeniu 10zł nie czyni już różnicy... :sg168: Zatem co mi tam :diabloti: Deklaruję 10zł STAŁEJ na hotelik Bima. Całe szczęście nasza osobista kasa zapomogowo-pożyczkowa = teściowa, jest niezawodna :evil_lol:[/QUOTE]

no i jak nie kochać teściowej:eviltong: dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']no i jak nie kochać teściowej:eviltong: dzięki:)[/QUOTE]
a żebyś wiedział/a (?) :eviltong: Bez tej kobity mieszkalibyśmy już z naszą ferajną pod mostem :( Złota kobieta :loveu: Tylko mogłaby rzadziej obiadki gotować, bo trochę od nich zaczęłam tyć :angryy: No i nie mam kiedy zobaczyć się z własną Mamą, bo co tydzień jestem na obiadku u teściowej :roll: Ona wiele jest w stanie zrobić, byśmy tylko pozwolili się nakarmić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']żal mi strasznie Bimusia,chciałabym mu pomóc ale na razie nie wiele mogę; mamy bardzo dużo wydatków na miejscu,leczymy,karmimy i opłacamy pobyt w dt kilku psów w Zamościu i Szczebrzeszynie (jeszcze chyba nie mają wątku),jest nam ciężko związać koniec z końcem. Dla Bima wpłacę jednorazowo 10zł. poproszę o nr konta.[/QUOTE]

Alu bardzo Ci dziękuję :) , masz ogromne serducho :)

[QUOTE]dokładnie przemyślałam swoje obecne możliwości finansowe i sądzę, że gorzej i tak już nie będzie :eviltong: Przy moim obecnym zadłużeniu 10zł nie czyni już różnicy... :sg168: Zatem co mi tam :diabloti: Deklaruję 10zł STAŁEJ na hotelik Bima. Całe szczęście nasza osobista kasa zapomogowo-pożyczkowa = teściowa, jest niezawodna :evil_lol: [/QUOTE] ,

Ta Twoja Teściowa to coś jak moja , też by nas zakarmiła na śmierć jak by mogła , i biadoli że ja wciąż tylko 45 kg waże :eviltong: . Dzięki za deklarację.

Witajcie :) fiorsteinbock i Ula :)

Zapomniałam napisać wszystkim żeby do tych wysyłanych jednorazowych deklaracji ( do stałych też zresztą ) robili dopisek Dla Bima . :oops: Musze Was chwilowo opuścić , ale tyle nas tu jest , że nikt nie zauważy :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']
Ta Twoja Teściowa to coś jak moja , też by nas zakarmiła na śmierć jak by mogła , i biadoli że ja wciąż tylko 45 kg waże :eviltong: . Dzięki za deklarację.
[/QUOTE]
Oj tak. To dla mnie całkowicie niezrozumiałe, ale ta kobita kocha gotować. No i w związku z tym potrzebne jej jakieś gęby do karmienia :/ Czego to ona nie potrafi wymyślić, by nas na obiadek zwabić :D

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł Nikuś i zaszalał , rozróba gotowa :diabloti: - Bimuś to wszystko dla ciebie, wytrzymaj jeszcze trochę w przyszłą sobotę ruszamy ... :cool3:

I wielkie [SIZE=6][COLOR=red]dziękuję[/COLOR][/SIZE] dla wszystkich !!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']no jest nareszcie Wasz wujaszek, Rudo Śląska, popędzą wątki, Nikusie, dzięki za wątek. słabo z kasą ale 10 zł stałej narazie oferuję z opcją na zmianę. Trzeba pięknisia ogłaszać niezależnie od miejsca w hoteliku.[/QUOTE]

Witam P. Tereso i dziękuję . :) No to przekroczyliśmy Rubikon , jeszcze troszkę Bimuś i będziesz bezpieczny. :) Już się niczego ie będziesz musiał obawiać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...