Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

[quote name='tayga']Nikus... pamiętasz Skrzata? On pojechał do hoteliku prawie bez deklaracji stałych. Było jednorazowych na 2 miesiące utrzymania.
Pojawiły się później stałe, jednorazowe, bazarki... Podałam swój nr konta na wątku wtedy i wpływała kasa nie wiadomo skąd, nawet od osób niezarejestrowanych na dogo, tylko podczytujących. Jakoś daliśmy radę, więc z Bimem też się uda![/QUOTE]

Witaj Tajgo , wiesz tak liczyć że pies pojedzie i jakoś będzie to nie bardzo, już mam parkę psów którym się deklaracje wykruszyły po czasie i brakuje. To też trzeba brać pod uwagę , różnie się życie plecie ludziom , i deklaracji z czasem ubywa , zdecydowanie częściej niż przybywa. :roll: . Później problem ma ten kto psa wziął na siebie, osoba w hotelu . A jak już się zdarzy psu zachorować to już wogóle jest problem.
Nie wyślę go , jak będzie mieć mniej niż 350 zł , tyle musi mu się udać uzbierać , albo Bim nie pojedzie ,:shake: niezabezpieczony. :-( A to piędziesiąt też trzeba potem dozbierać , tak czy siak .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem że to tak może bezdusznie brzmi, ale ja nie wyobrażam sobie sytuacji takiej że brakuje pieniędzy , a Bim musi wracać do schroniska, :-( to by chyba tego biedaka złamało całkowicie . Jego nie może już nic złego spotkać . :placz:

Miałam coś wiecej o nim napisać . Trzy dni temu miał ściągane szewki po kastracji, niestety ale tak panikował że musiał dostać głupiego jasia. :roll: . W tej chwili przebywa na mniejszym wybiegu, a co za tym idzie z mniejszą ilością psów , ( ze średniakami) . Nie jest najgorzej , nie chowa się , nie ucieka specjalnie od nich , podchodzi do bramki. Jak do niego poszłam , nie mógł się nacieszyć , on nie skacze na ludzi . Przytulał się za to jak tylko mógł , i już wiem co mi się w nim wydało znajomego , on się płaszczy przy ziemi i przybiera śmieszne pozy jak żaba . Po prostu przypomina w tym Kumpla . ;)
Nawet się dziś rozłożył mi przy nogach , do góry łapkami, ale bał się głaskania po brzuchu, zapał mnie tak bardzo delikatnie zębami ( ale naprawde bardzo bardzo subtelnie) nie sprawiając najmniejszego bólu i merdając jednocześnie, żeby pokazać że na takie pieszczoty to jeszcze trochę za wcześnie . Zawsze jak jestem blisko niego staram się go dotykać wszędzie gdzie się da , drapiąc przy okazji . Bimek już wię że to fajnie ,jak ktoś głaska i drapie. I oby mu już tego nigdy nie zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Ja wiem że to tak może bezdusznie brzmi, ale ja nie wyobrażam sobie sytuacji takiej że brakuje pieniędzy , a Bim musi wracać do schroniska, :-( to by chyba tego biedaka złamało całkowicie . Jego nie może już nic złego spotkać . :placz:

Miałam coś wiecej o nim napisać . Trzy dni temu miał ściągane szewki po kastracji, niestety ale tak panikował że musiał dostać głupiego jasia. :roll: . W tej chwili przebywa na mniejszym wybiegu, a co za tym idzie z mniejszą ilością psów , ( ze średniakami) . Nie jest najgorzej , nie chowa się , nie ucieka specjalnie od nich , podchodzi do bramki. Jak do niego poszłam , nie mógł się nacieszyć , on nie skacze na ludzi . Przytulał się za to jak tylko mógł , i już wiem co mi się w nim wydało znajomego , on się płaszczy przy ziemi i przybiera śmieszne pozy jak żaba . Po prostu przypomina w tym Kumpla . ;)
Nawet się dziś rozłożył mi przy nogach , do góry łapkami, ale bał się głaskania po brzuchu, zapał mnie tak bardzo delikatnie zębami ( ale naprawde bardzo bardzo subtelnie) nie sprawiając najmniejszego bólu i merdając jednocześnie, żeby pokazać że na takie pieszczoty to jeszcze trochę za wcześnie . Zawsze jak jestem blisko niego staram się go dotykać wszędzie gdzie się da , drapiąc przy okazji . Bimek już wię że to fajnie ,jak ktoś głaska i drapie. I oby mu już tego nigdy nie zabrakło.[/QUOTE]
Wspaniale!!! To bardzo dobra wiadomość :) Bimek powolutku otwiera się na człowieka :)
[SIZE=1]Tak bym chciała żeby Kąsek też się tak pięknie przełamał... :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Poszło ode mnie 20zł[/QUOTE]
Bimuś baaaaaaaardzo dziękuje:)


coś jeszzcze!!!!!!!
ciocia Anetek100:Rose: zrobiła bardzo ładny dyplom dla każdego kto pomaga Bimowi...jest zrobiony w wordzie..może mogłbym to komuś wysłać na maila żeby wstawić to na wątek bo ja jakoś nie umiem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Bimuś baaaaaaaardzo dziękuje:)
coś jeszzcze!!!!!!!
ciocia Anetek100:Rose: zrobiła bardzo ładny dyplom dla każdego kto pomaga Bimowi...jest zrobiony w wordzie..może mogłbym to komuś wysłać na maila żeby wstawić to na wątek bo ja jakoś nie umiem:oops:[/QUOTE]
nie ma za co dziękować zawsze do usług:)ja mogę wstawić miniaturke po prostu tego może mi się uda:)

udało sie troche widać...dyplom jest bardziej dokładny niż to:0
[IMG]http://i37.tinypic.com/j7gcnt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i chłopaki - w imieniu Sonki jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów przybyło, warto zajrzeć . Zapraszam :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00?p=15181336#post15181336[/url]
1/3 dochodu przeznaczona dla Bima - na tą chwilę jest juz dla niego około 35zł.

Link to comment
Share on other sites

Ogonek ogromnie dziękuję :) , brakuje nam 110 zł . Anetek z tymi dyplomikami to świetny pomysł i są prześlicznę , serdeczne dzięki. :)

Co do konta , to jak będziemy bliżej pełnej kwoty, będzie w pierwszym poście . I czy to jednorazowe które jeszcze ktoś nie wpłacił czy stałe będzie można za sierpień wysyłać , koniecznie z dopiskiem DLA BIMA . Jutro być może , uda się Bimkowi zrobić jakieś fotki jak będzie pogoda . Zapowiada się że będę cały dzień w schronisku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']już dogadałam szczegóły bazarku , będzie za dwa trzy dni :)[/QUOTE]
Dobry wieczór Bimusiu i cioteczko- nocną porą. Zaczynamy pełnić nocną straż?
Ja udaję się na żebry [IMG]http://www.clipartonline.pl/baza/kolor/o014/gif_m/o014_125.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...