Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']dzięki za zaproszenie, ale stałej deklaracji na razie nie mogę zadeklarować, ale podeśle cosik jednorazowo, choć do transportu lub leków się przyda...[/QUOTE]

Cieszę się że jesteś :) , dziękuję .

Moi kochani :) na razie zbieramy deklaracje, jak uzbieramy, wstawię do pierwszego postu konto bezpośrednio do hoteliku u Ani w Brodnicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laura1108']Piękny psiak i przyznam , że ze zdjęcia wydaje się być cudownym psem i nawet ufnym wobec ludzi . Miód na serce widok Bimcia z dzieckiem naprawdę ja myślę , że znajdzie szybko domek . Przy człowieku pysk ma roześmiany , jęzor wesoło zwisa z pyska ... Niestety póki co mam stałych deklaracji od bardzo długiego czasu dlatego nie mogę pomóc finansowo :( przykro mi naprawdę bo szkoda psiaka aż serce pęka zwłaszcza kiedy widzę te dziurę na jego boku :-(:-(

Nie wiem czy ja dobrze czytałam ale nie wiem czy jakiś tymczas upatrzony już jest ? Bo Bimuś to chyba najlepiej do takiego Dt , w którym mógłby uczyć się kontaktów z człowiekiem i innymi psami .

Podrzucam ...[/QUOTE]

Lauro Bimek pojedzie do Ani z Brodnicy , na miejsce mojego ukochanego Kumpelka ( *), Ania ma pod opieką 9 psiaków , chyba 8 bez Kumpelka :( i ogromne serducho ;).
Potrafiła zintegrować Kumpla z innymi psami , co wydawało mi się niemal niemożliwę. Bim będzie miał u niej doskonałą opiekę.
A co do fotek z dzieckiem to są naprawde zdjęcia na których widać dystans. Większość osób na wątku widziała mojego Kubę z innymi psami np. Batmanem, Volwerinem, Kumpelkiem i z wieloma innymi i naprawdę wierz mi jest różnica . Tamte były wytłamszone z każdej strony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kleojoanna']Kaa:
Witaj serdecznie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] , czy Twoja deklaracja jest stała , czy jednorazowa?

Deklaracja jest stała, obecnie 10 zł[/QUOTE]

Dziękuję za wyjaśnienie :) , już zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziękuje za zaproszenie. Niestety nie mogę pomóc finansowo za dużo deklaracji. Ale jak któraś bidula znajdzie domek Bim będzie pierwszy w kolejce.
Oczywiście będę zaglądac na wątek.[/QUOTE]

A Ja dziękuję za przybycie, witaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kaa same biedne Cioteczki przyszły do Bimka i co Ty zrobisz bez deklaracji:-(:shake:[/QUOTE]
rozreklamowałam Bima trochę na innych wątkach. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś cioteczki i wujkowie się tu pojawią. Trzeba go wyciągnąć jakoś ze schronu. Pomyślę nad jakimś bazarkiem, tylko muszę znaleźć chwilę czasu na uporządkowanie i obfocenie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kaa same biedne Cioteczki przyszły do Bimka i co Ty zrobisz bez deklaracji:-(:shake:[/QUOTE]

Bez deklaracji to niewiele, :( ale i tak się cieszę że przyszły :) , trzeba wysyłać wątek do skutku żeby mu pomóc , a w tym też przyda się kolejna para rąk , będę wdzięczna jak się ciotki poczęstują banerkami . I powtórzę za Myszą pytanie czy ktoś ma coś co mógł by na bazarek ofiarować . ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']rozreklamowałam Bima trochę na innych wątkach. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś cioteczki i wujkowie się tu pojawią. Trzeba go wyciągnąć jakoś ze schronu. Pomyślę nad jakimś bazarkiem, tylko muszę znaleźć chwilę czasu na uporządkowanie i obfocenie rzeczy.[/QUOTE]

Oj na innych wątkach to lepiej nie , :shake: lepiej na Pw wysyłaj , bo będziesz mieć problem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...