Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

[quote name='Asior']agus, mogą przejść przez naszą umowę adopcyjną KTOZ-owska[/QUOTE]

Dzięki Asiorku :loveu: Cieszę się, że zaproponowałaś to rozwiązanie, choć muszę przyznać że po cichaczu liczyłam na taką odpowiedź :cool3: :evil_lol: Fajnie, że jesteś na wątku :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja pytałem weterynarza w centrum Krakowa to za 35 kg zwierzę powiedział właśnie 350zł. Skoro sterylizacja miałaby być najwcześniej za 2 tyg to kupię coś na odrobaczenie dla matki. Małe już dostały, a ich los wyjaśni się w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']agus, mogą przejść przez naszą umowę adopcyjną KTOZ-owska[/QUOTE]

[quote name='agnieszka24']Dzięki Asiorku :loveu: Cieszę się, że zaproponowałaś to rozwiązanie, choć muszę przyznać że po cichaczu liczyłam na taką odpowiedź :cool3: :evil_lol: Fajnie, że jesteś na wątku :p[/QUOTE]
[B]Asior[/B] i ja dziekuję za propozycje rozwiązania z umową KTOZ i oczywiscie ... za obecność i... o dalsze rady prosimy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Patia[/B] dzięki za kontakt z Panią z ul. Mogilskiej:)

[B]Nina[/B] super, ciesze sie - czy to kozak- nie kozak, herszt bandy pierwszy znajdzie domek?

[B]Magdalenko[/B], jesli uważasz żeby domek sprawdzic to sprawdze, lub drugie rozwiązanie jak mówiłaś -
sprawdzenie od razu przy zawiezieniu Psiaka- mam pracę przy Rondzie Grzegórzeckim to do ul. Mogilskiej bardzo blisko.

[B]Rudzia [/B]dzięki i prosimy o wywiad w sprawie sterylki z tej lecznicy w Myślenicach

A zapytam z ciakawości ile sterylka kosztuje na Sanockiej u "naszych" Wetów.

Dla Wszystkich Pozdrowienia:loveu:

A jeszcze :
[B]Asior[/B] czy możesz przesłać Magdalence umowę KTOZ?
Ale już z góry dziękuję:);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś'][B]Asior[/B] i ja dziekuję za propozycje rozwiązania z umową KTOZ i oczywiscie ... za obecność i... o dalsze rady prosimy :loveu:[/QUOTE]

jeśli tylko będziemy mogli pomóc, pomożemy ;)
w razie cuś na str KTOZ-u są namiary na biuro, można dzwonić zawsze jestem ;)

[quote name='wojtuś']
A jeszcze :
[B]Asior[/B] czy możesz przesłać Magdalence umowę KTOZ?
Ale już z góry dziękuję:);)[/QUOTE]

adres potrzebuje mailowy ;)

TYLKO BŁAGAM, SPRAWDŹCIE NAJPIERW TEN DOMEK !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fajne te Wasze kulki. No i widzę, że powoli się rusza szukanie domków :) Ja podobnie jak Asior apeluję o sprawdzenie domku przed wydaniem psiaka. Wierzcie ludzie potrafią pięknie mówić, opowiadac przez telefon. Skoro Wojtus pracuje niedaleko to chyba nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i gorąco dziekuję za każdą pomoc.

Mam dobra wieść z rana. Może naszą sunie uda się jednak podciągnąć pod Skarbonke :multi: Musimy tylko znaleźć weta który zrobi to taniej. (350 zł )

I tu prośba do wszystkich, którzy i tak wiele pomogli, [COLOR=Red]popytajcie, podzwońcie, opowiedzcie o naszej suni - matce Polce - którą musimy szybko wysteryliowac. Może pojawi się dobre serduszko i wykona zabieg taniej.[/COLOR] Oczywiscie trzeba mowić ze z akcji "Sterylkowa skarbonka" :D

[B]Soema[/B] baaaardzo dziekuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

witam :)

Zgodnie z sugestiami Cioteczek - będzie wizyta.
Pani z Mogilskiej i Wojtuś będą się dzisiaj umawiać, wizyta będzie chyba jutro :)))) ale jestem pełna nadziei... Pani ma u mnie wielkie TAK :)

Proszę Cioteczki, zbierajmy na sterylkę dla mamusi.. rozdać szczeniory to połowa sukcesu, ale mamusi też potrzebna jest pomoc (zabieg + hotelik).
BARDZO PROSZĘ O ROZSYŁANIE WĄTKU, WPŁATY I OGŁOSZENIA DLA SZCZENIORÓW...

Link to comment
Share on other sites

W pracy koleżanka podała mi adres do dobrego weta. Od wielu wielu lat (około 20 lub wiecej ) korzysta z jego usług dla swoich kociaków.

Facet jest super i bardzo tanio liczy. Tylko problem bo jest teraz na zasłużonym urlopie i bedzie gotowy dopiero [B]2 sierpnia[/B] Dopiero wtedy mozna zaciągnac informacji co do kosztów.

Ale mam przeczucie ze bedzie tani ;)

A tu namiary:
tel 501-730-906
ul. Gromady Grudziąż 43 oczywiście Kraków :)

Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']jeśli tylko będziemy mogli pomóc, pomożemy ;)
w razie cuś na str KTOZ-u są namiary na biuro, można dzwonić zawsze jestem ;)

[B]adres potrzebuje mailowy ;)
[/B]
TYLKO BŁAGAM, SPRAWDŹCIE NAJPIERW TEN DOMEK !!!!!![/QUOTE]


[B]Asior [/B]a to namiary na Magdalenkę: i proszę o tą umowę KTOZ:)

tel. 784645791
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff]mail: [email protected][/COLOR][/EMAIL]
gg: 4503746

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']Dzisiaj po południu jestem z moją Freyką na Sanockiej u samego Szefa ;) opowiem o szczeniorach i matce, a nuż zgodzi się na rabat? dr Orzeł serducho ma wielkie, może i mamę szczeniorów jakoś do niego wciśniemy?
trzymajcie kciuki..[/QUOTE]

Magdalenko super pomysł:)
Wydaje mi się że lecznicza na Sanockiej ma też możliwość zostawienia Zwierzaków na rekonwalescencje po zabiegach- zapytaj też proszę o to, czy sunię możnaby u nich zostawić po zabiegu, a potem będziemy myśleć:)

Z moją Wiką też chodzę do Wetów na Sanockiej, na ostatniej wizycie prosiłem o przekazanie podziękowań dla Dr Orła za prowadzenie Freyki.
Wiedzą już o kieleckich szczeniakach to i pora na gagatków krakowskich:)

Asiorku nic sie nie martw - wizyta dzisiaj po pracy gdzieś o 16.30 dla "Kozaka-Nie Kozaka"
Zaraz po wizycie dzwonię do Niny i Magdalenki:)

Z Pania pracujemy chyba w tej samej branży;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
Asiorku nic sie nie martw - wizyta dzisiaj po pracy gdzieś o 16.30 dla "Kozaka-Nie Kozaka"
Zaraz po wizycie dzwonię do Niny i Magdalenki:)
[/QUOTE]

Wojtuś kozak ma na imię ANANAS :cool3:

Czekam na telefon z dobrymi newsami.

Link to comment
Share on other sites

Przypomnijcie mi ile waży "nasza sunia"?
Jest jeszcze "złoty" doktor Speyer, który robi sterylki dla TOZ-u.Napewno nie jest drogi. Jest jeden szkopuł, tam się nie da przetrzymać suni po abiegu. Myśmy odbieraly dobermanke jeszcze prawie nie wybudzoną. Ale to jest bardzo mały gabinet i nie ma żadnej możliwości położenia po zabiegu do jakiegoś kojca, czy klateczki

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do doktora Speyera - obiecal nam zrobić sterylkę za 200 zł (mówilam, że to złoty doktor)
Tylko wg niego należy odczekać aż sunia nie będzie miała pokarmu w cycorach, bo zapapranie szwów mlekiem matki grozi komplikacjami. Gdyby wszystkie maluchy dostawały już michę, to matka by je juz odganiala od siebie i przestalaby karmić. Ale skoro są z nią jeszcze tamte 3 szczylki, a wiadomo, że z jedzeniem pewnie tam nie za dobrze jest, to małe pewnie się jeszcze do suni dostawiają. Dr Speyer powiedzial, że przydałoby się odczekać, aż małe będą miały 3 miesiące.
Jest jeszcze jedna wiadomośc - cioteczki od stada dobermanów w okolicy Gdowa mają namiary na panią, ktora się deklaruje z platnym dt - one mają tam przechowywać sunie po sterylce. Pani liczy sobie 10 zł za dobę. Jeśli by dt byl aktualny, to deklaruję opłacić 5 dni a co do reszty to juz zdecydujcie sami

Link to comment
Share on other sites

[B]Amiga [/B]masz dla nas suuuper wiadomość. :loveu:

Cioteczki i wujkowie nosimy ją na rekach :)


[B]Wskakuj na rączki[/B] :D

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/96/dloniei.jpg[/IMG]
[I]Kto chce Amige ponosic na rączkach - przekleić prosze[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nina_q'][B]Amiga [/B]masz dla nas suuuper wiadomość. :loveu:

Cioteczki i wujkowie nosimy ją na rekach :)


[B]Wskakuj na rączki[/B] :D

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/96/dloniei.jpg[/IMG]
[I]Kto chce Amige ponosic na rączkach - przekleić prosze[/I][/QUOTE]

Dla bezpieczeństwa Waszych rączek i kręgosłupów radzę się wstrzymać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nina_q']Wojtuś kozak ma na imię ANANAS :cool3:
Czekam na telefon z dobrymi newsami.[/QUOTE]
Tak Nino tak:loveu: To przecież ANANAS.
Przez to że zaszczekał do Ciebie w tych wielkich trawach to uratował gagatki,
jakoś zakodowałem że strasznie wtedy zakozaczył, taki Kozak:)

[quote name='2411magdalenka']wojtuś uduszę! ;) miałeś dzwonić po 15.30 ;) ale Pani jest przemiła, więc pewnie się nie gniewała... ;)

Z Orłem będę rozmawiać, mam nadzieję, że będzie w dobrym humorze.. bo z jego usposobieniem bywa różnie ;)

Soema dzięki za pomoc!!!!![/QUOTE]

Nie nie:) od zakręcenia to sobie zapomniałem, ale dzięki temu to wizyta będzie dzisiaj:)
[B]Magdalenko[/B] a jak ananas w sobotę powie że dziadek się zgodził i jeszcze [B]2 gagatki[/B] przyjadą do Ciebie - to dopiero będzie;);)

[quote name='nina_q'][B]Amiga [/B]masz dla nas suuuper wiadomość. :loveu:

Cioteczki i wujkowie nosimy ją na rekach :)

[B]Wskakuj na rączki[/B] :D

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/96/dloniei.jpg[/IMG]
[I]Kto chce Amige ponosic na rączkach - przekleić prosze[/I][/QUOTE]

[B]AMIGA[/B] wielkie dzięki i do wojtusia "[B]Wskakuj na rączki[/B] :D"

[B]Soema[/B] Dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Amiga napisala waze rzeczy, po pierwsze suka nie moze byc sterylizowana wczesniej niz po 2 tygodniach od zakonczenia laktacji co nie oznacza od odstawienia szczeniakow....
Po drugie po sterylce minimum 10 dni do zdjecia szwow musi przebyawac pod dobra, odpowiedzialna opieka, jezeli ten Dt jest taki i sprawdzony to warto go "zaklepac".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...