Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

Ja za sterylkę założyć mogę i mogę ją zgłosić na wątku sterylkowym. Jestem stalym darczyńcą (oczywiscie skromnym) w tej akcji sterylkowej, wiec może mi się uda odzyskać prawie całą założoną kwotę.
Tylko muszę znać więcej danych - datę sterylki, przewidywany koszt i oczywiście Waszą decyzję.
Ja w lecznicy w Wieliczce jestem dosć często, więc sprawę finansów zalatwię

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Ja za sterylkę założyć mogę i mogę ją zgłosić na wątku sterylkowym. Jestem stalym darczyńcą (oczywiscie skromnym) w tej akcji sterylkowej, wiec może mi się uda odzyskać prawie całą założoną kwotę.
Tylko muszę znać więcej danych - datę sterylki, przewidywany koszt i oczywiście Waszą decyzję.
Ja w lecznicy w Wieliczce jestem dosć często, więc sprawę finansów zalatwię[/QUOTE]

Będę wdzięczna :) Patia ma dowiedzieć się szczegółów, to wtedy dam znać co i jak :)
Dzięki wielkie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A jakiej płci są te szczeniaki, które zostały u tego faceta?

A ja zaoffuję, ale mam wielką prośbę. :oops:
Wypadł mi w niedzielę wyjazd do Krakowa, mam tam kilka spraw do załatwienia, a nie mogę mieć ze sobą psa. [B]Czy mógłby ktoś zaopiekować się moim tymczasem - Jaśkiem na jedną noc? Chodzi konkretnie o czas od niedzieli po południu, do poniedziałku do godzin popołudniowych.[/B] Moi rodzice zostają z dziećmi i moimi psami, ale z trzema psami nie dadzą sobie rady. Jeśli nie znajdę opieki dla przystojniaka to nie pojadę. Czy ktoś może pomóc? [B]Obiecuję go odebrać w poniedziałek. [/B] Jasiek to nieduży pies, wesoły, bardzo towarzyski, lubi dzieci i suczki. Z pieskami bywa różnie.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186775-Mały-poraniony-JAŚ-kto-go-pozbawi-klejnotów?p=14794952#post14794952[/url]
Proszę z Jasieńkiem o pomoc. :modla:
[IMG]http://i26.tinypic.com/np5j7s.jpg[/IMG]

A może ktoś ma dobry dom na królika - śliczny samiec baran francuski. Przywiozę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']będzie może jutro ktoś w schronisku? bo jade z aparatem chyba więc jak cos to sluże pomocą :)[/QUOTE]
Wielkie dzieki za chęć pomocy:)
Szczeniaki na całe szczęście nie trafiły do schroniska, ale są gościnnie w Gdowie w domku u Magdalenki :)

Link to comment
Share on other sites

Prośbe KarOli dałem na wątek krakowski ogólny:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-!?p=15031471#post15031471[/URL]

Ja nie mogę wziąć Jaśka, jadę w niedzielę rano na 10 dni w góry, ale będe pod tel.

[quote name='Ellig']Witam Wszystkich.
Czy wczoraj dostarczono karme?[/QUOTE]
Ellig Witamy pieknie.
Wydaje mi sie że chyba tak, bo Magdalenka żartowała że to karma dla dużych szczeniaków, ale pewnie jeszcze to potwierdzi:)
Dzięki ogromne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ciężki dzień, a wieczorem tak się podekscytowałam, że ananas znalazł resztę maluchów, że zapomniałam napisać.

TAK ELLIG, PRZYJECHAŁA ok 16... i uszyska też :) BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY:loveu::loveu::loveu:
powoli przestawiam małe z Royala na Ariona, oczywiście cwaniaki, wiedzą która jest która...
o uszyska była walka, nieważne, że każde dostało swoje, bo największa frajda była w zabieraniu innym :)
tylko mała czarna sunia ucha się przestraszyła ;)

Link to comment
Share on other sites

AMIGA super ogromne dzięki za chęć założenia za sterylkę :) dziękujemy!!!!!!! więcej szczegółów na temat zabiegu u niny i Patii.
Tylko dziewczyny upewnijcie sie, ze suka da rade zniesc to obciazenie... jest po ciazy i karmieniu, zarobaczona i pytanie czy nic innego jej nie dolega...

Na sunie musimy zebraż na hotelik... chyba że znajdzie się dt ?????????????

Prosimy o pomoc w zrobieniu bazarku imieninkowego dla szczeniaków, wkrótce kolejne odrobaczenie, karmę jedzą jak smoki (1,2 kg suchego + 2 kawałki kurczaka dziennie) no i nie wiem, czy je szczepimy po 2 odrobaczeniu...?

mejluje z Panią chętną na pieska, tą od "amstaffa", wyjaśniła że psa wywiozła do rodziców na wieś, bo w mieszkaniu za bardzo wojował... wysłałam jej wzór umowy adopcyjnej i napisałam, że wcześniej musielibyśmy zrobić wizytę.. czekam na odzew...
tylko do Olsztyna kawał drogi ehhh...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]Zapraszam na bazarek imieninowy dla maluszków[/B][/COLOR][/SIZE] :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189100-Chcesz-chrze%C5%9Bniaka-Wybierz-imi%C4%99-dla-szczeniaka%21-Impreza-ko%C5%84cowa-25-lipca-%29?p=15032288#post15032288"]http://www.dogomania.pl/threads/189100-Chcesz-chrze%C5%9Bniaka-Wybierz-imi%C4%99-dla-szczeniaka!-Impreza-ko%C5%84cowa-25-lipca-%29?p=15032288#post15032288[/URL]

Rozsyłajcie linka wśród znajomych i na watkach, na których bywacie. Trochę spamu nie zaszkodzi ;) A maluchy potrzebują pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24'][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Zapraszam na bazarek imieninowy dla maluszków[/B][/COLOR][/SIZE] :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189100-Chcesz-chrze%C5%9Bniaka-Wybierz-imi%C4%99-dla-szczeniaka%21-Impreza-ko%C5%84cowa-25-lipca-%29?p=15032288#post15032288"]http://www.dogomania.pl/threads/189100-Chcesz-chrze%C5%9Bniaka-Wybierz-imi%C4%99-dla-szczeniaka!-Impreza-ko%C5%84cowa-25-lipca-%29?p=15032288#post15032288[/URL]

Rozsyłajcie linka wśród znajomych i na watkach, na których bywacie. Trochę spamu nie zaszkodzi ;) A maluchy potrzebują pieniążków.[/QUOTE]


Aga dzięki wielkie , ja nie wyrobilabym się już czasowo :(

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeń "moich " szczeniaczków mam fajny kontakt , domek dla pieska ( chłopczyka ) w Krakowie , duże mieszkanie , w zeszłym tygodniu pochowali psiaka trzynastoletniego , mieli psy ze schroniska , podać pani numer telefonu z pierwszego postu ?

Link to comment
Share on other sites

PATIA R E W E L A C J A :)))) właśnie miałam pisać :) dzwoniła do mnie Pani jakieś 40 min temu i przegadałyśmy chyba ze 20 minut :) ZAREZERWOWANY JEST największy czarny chłopaczek :) ten kozak-niekozak...
Pani w rozmowie super, wcześniej miała pieska 16 lat, później 13-letniego, który właśnie zmarł... w piątek wraca z wyjazdu jej córka, która nie wie, że piesek nie żyje. W piątek ma do mnie dzwonić jak to córka przyjęła i czy decydują się na pieska. Ale "zajawiona" jest bardzo :) chce pieska średniego-dużego. A ten to akurat największa klucha :) :) :)
Jest zgoda na kastracje, wizytę przedadopcyjną, umowę... poprzednie psiaki dostawały Royala, Purinę, a że im nie podeszły smaki to... Pedigree :) bo nic nie chciały plus gotowane jedzonko "na smaka" do zamieszania.... mieszkanie 60 m2 na Mogilskiej... cały czas w domu jest dziadziuś 70-letni ale w pełni sprawny, oprócz tego mieszka tam młoda dziewczyna (ta córka) i ta Pani z którą rozmawiałam.. wszyscy psiarze totalni.
Mam adres i telefony do tej Pani, można iść na wizytę... ale wg mnie nie trzeba. Rewelka, naprawdę.
Pani się pytała, czy za darmo, no jak to, przecież my mamy koszty i w ogóle.
Może po pieska przyjechać, można przywieźć.
Wstępnie umowiona jestem na piątek (tel potwierdzenie), a w sobotę odbiór pieska u mnie.
Zgadzacie się Ciotki?????
czy chcecie jeszcze domek sprawdzić?

aaaa.. umowę adopcyjną mam zawrzeć między mną a Panią, czy robimy to pod jakieś Stowarzyszenie???

Agniecha, dzieki za bazarek!

Link to comment
Share on other sites

Pani też jeszcze do mnie dzwoniła , ze już dzwoniła do Ciebie ;)
Na mnie też wywarła bardzo dobre wrażenie , jestem więc pełna nadziei !

Jutro dopytam jeszcze o szczegóły sterylki suni , trzeba przeczekać upały , można więc myslę sunię już odrobaczyć teraz przed sterylką . Macie pieniądze na odrobaczenie ?

Link to comment
Share on other sites

aaaa
i Pani która zarezerwowała pieska jest pod wrażeniem, bo ktoś znajomy też jej pomagał w szukaniu zwierzaka i wyobraźcie sobie ja jej opowiadam o pieskach, a ona mi mówi, że przecież ma moje ogłoszenie pod ręką!!!!! miała namiary od Patii i dodatkowo z internetu, zaśmiała się i powiedziała, że to widocznie MUSI być TEN PIESEK, skoro wszystkie drogi prowadzą do nas...

ananas.. walczę o małą TONYĘ :cool3:. staram się zawsze najwięcej ją pieścić, żeby się otworzyła... jest lepiej, ale w stosunku do reszty stadka, jest najmniej ufna.

Link to comment
Share on other sites

No i ten krzykacz, łobuz chyba jako pierwszy wyszczeka sobie domek :cool3:
Reweeeelacja ;) :multi:

Natomiast kwestia sterylki wyglada nastepująco:
Nie wczesniej niż upały miną, wstępnie Patia umówi pieska na za 2 tyg. Niestety koszt jest spory ok 350 zł. :crazyeye:
Pojawił się inny problem. Wszyscy liczyliśmy na możliwość pomocy ze skarbonki strylkowej ale.... Amiga rzuciła słuszną uwagę, czy nasza sunia sie kwalifikuje. Skarbonka dot. pisków na DT i bezdomnych. JAkieś pomysły???? Czy ktoś wie coś więcej na ten temat, żeby nie przegrzebywać całego wątku??

Link to comment
Share on other sites

Magdalenko najlepiej jest wydawać psiaki na umowę stowarzyszenia lub fundacji, bo w razie problemów mają większą moc prawną i punkty umowy są łatwiejsze do wyegzekwowania. Napiszcie do jakiegoś krakowskiego stowarzyszenia pro zwierzęcego.

[B]@ Asiorku[/B] nie wiesz która organizacja mogłaby pomóc w kwestii umowy adopcyjnej??

Zgadzam się, że dobrze by było sprawdzić potencjalny domek. Skoro pani zapowiada się tak dobrze, to będzie to wizyta pro forma.

Co do sterylkowej sarbonki, to niestety ale suki, które maja właścicieli nie kwalifikują się :( Skarbonka działa narazie na małą salę. Nie może sobie pozwolić na finansowanie zabiegów suk, które mają domy, nawet jeśli sa to suki podwórkowe, które rodzą dwa razy w roku :( Trzeba by było pozapraszać ludzi na wątek i prosić o pomoc w sfinansowaniu sterylki.

Zapytajcie na wątku sterylowej skarbonki, o kliniki wet, które robią najtańsze sterylki :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie wlaśnie ta lecznica, w której Patia "załatwiała" sterylkę robila zabieg po naprawdę bardzo niskiej cenie.
Może by troszkę finansów zdobyć z KTOZ-u? Ja wiem, że tam jest masa wydatkow, ale jeśli ta sunia będzie miala co chwilkę tyle szczeniaczków, to ja dziękuję :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...