Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam z rana

więcej info o psiakach..
wagowo od 1,6-2,2 kg
wet wiek ocenił na 8-9 tyg.

Jeden psiak: biały w czarnorude ciapki ma niewielką przepuklinę, ale wet powiedział, że powinna się sama wchłonąć.

Pcheł nie było. Odrobaczenie koniecznie do powtórzenia za 2 tyg. Za pierwsze odrobaczenie zapłaciła Cioteczka Nina_q :) :) :) DZIĘKUJEMY.

Kupki narazie rzadkawe, ale to może zmiana karmy...?
Jedzą na potęgę... nie wiem ile im dawać, bo nie wiem jakie będą duże.
Zamierzam dawać 3x dziennie 400g suchego na całą gromadkę - czy to dobra ilość? (wyczytałam na karmie Royala dla szczeniaków 2 mies gdyby miały osiągnąć wagę docelową 15 kg). Ale proszę o korektę gdyby coś...

Psiaki jedzą narazie karmę mojej Freyki Royal C. Maxi junior... PROSZĘ, NIE, BŁAGAM o wsparcie z karmą albo pieniążkami na zakup bo pasuje, żeby jutro już do mnie coś wyjechało ze sklepu...

Super, że jest mamusia, czekam na dalsze efekty poszukiwań.

Ananas - jeżeli masz jakiś kawałek siatki w drobne oczka to proszę podeślij razem z resztą stadka, bo niestety młode mieszczą się w oczkach siatki od niny i przełażą.

moja Freyka do nich pozytywnie.. oblizuje je etc.. mam nadzieję, że nie będzie z tego nic złego, bo ona jeszcze nie szczepiona jest ehhh :(

Jeżeli ktoś chce pomóc finansowo na pw podam swoje konto, konieczny jest zakup karmy na wczoraj :(

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z porannych poszukiwań. Znowu nic :shake:
prośba do Ananasa - obserwuj suczke. Jedzenie z miski zniknęło.
Wieczorkiem też podjade poszukać.

Wydaje mi się że szczeniaczki będą trochę większe niż 15 kg. Tak gdzieś z 25 :razz:

Link to comment
Share on other sites

ananas a czy ojca dałoby się zabrać na kastrację? ;)

Wojtuś dziękuję, Cioteczka Ellig się odezwała, spróbuje podziałać z karmą... ale nie wiem kiedy co i jak.

Muszę coś mieć na cito. Zamierzam DZIŚ KUPIĆ Arion Premium Puppy 15 kg i zrobić przelew, żeby jutro rano już mi wysłali - bo te smoki za chwilę mnie samą zjedzą, gdy wejdę do zagródki... ;)
Czy mogę liczyć na wsparcie finansowe na zakup karmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']ananas a czy ojca dałoby się zabrać na kastrację? ;)

Wojtuś dziękuję, Cioteczka Ellig się odezwała, spróbuje podziałać z karmą... ale nie wiem kiedy co i jak.

[/QUOTE]

Karma,ARION PREMIUM PUPPY LARGE 15kg+11 DUŻYCH USZU, zamowiona i zaplacona dostawa najpozniej we wtorek.
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Ojciec tych czworonoznych pociech jest do zlapania ,ale musi to zrobic doswiadczona osoba podajac Sidolin (mam nadzieje ,ze tak sie nazywa ten lek)nalezy mu podac teraz kiedy jeszcze chce byc w poblizu swojej rodzinki.Nalezy go dokarmiac ,moze do jednej osoby nabierze zaufania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ojciec tych czworonoznych pociech jest do zlapania ,ale musi to zrobic doswiadczona osoba podajac Sidolin (mam nadzieje ,ze tak sie nazywa ten lek)nalezy mu podac teraz kiedy jeszcze chce byc w poblizu swojej rodzinki.Nalezy go dokarmiac ,moze do jednej osoby nabierze zaufania.[/QUOTE]


lek to sedalin, ale trzeba ocenić wagę psa i ustalić z wetem dawkę .

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam sunie. Przegoniła mnie przez wszystkie chaszcze, zagajniki itp itd Niestety szczeniaczków ani śladu. :shake: W końcu znudziło jej się i poszła w kierunku domu.
jest całkiem spora. Typ wilka pomieszany z wyżłem.
Madzia chyba nawet ponad 25 kg :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...