Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie, sprawa wygląda tak.. ugniatam męża żeby wziąć psiaki.. myślę, że sprawa jest do załatwienia, z tym, że wolałabym żeby to był "tymczasowy tymczas" tj dopóki nie znajdzie się im innych, lepszych dt/ds. Męża mam od pon na urlopie, więc jakoś dalibyśmy radę 2 tyg... dłużej raczej nie, bo mam 2 malutkich dzieci i chyba wszystkiego bym nie ogarnęła..

mam jeden problem i nie wiem jak go rozwiązać.. moja sunia nie przejdzie pod bramami, ani przez furtki (2+2), ale takie maluchy mogłyby się wymknąć, a mieszkam koło dosyć ruchliwej drogi.. i nie wiem czy Freyka i matka małych żyłyby w zgodzie, podejrzewam, że raczej nie.
Mam budę (ale nie jest jakaś mega gigantyczna, wszystkie zwierze na pewno by się nie zmieściły), z której Freya nie korzysta, ale nie mam czym tego ogrodzić... przydałby się kojec :( i to jakiś spory bo gromadka jest duża... mam trochę materiałów pozostałych po budowie, ale to raczej kawałki desek i palety drewniane (ale tu szpary też są spore), robiłam dzisiaj przegląd tych "resztek", ale jakoś nie widzę projektu kojca z tego :(
a zakup jakiejś lepszej siatki to duży koszt raczej... ehhh

ok, zmykam spać.. pozdrawiam.. przemyślcie.. nie uważam, że psiaki miałyby u mnie raj, ale jeśli nie będzie lepszych propozycji........

Link to comment
Share on other sites

witam z rana...
trzymam kciuki za odnalezienie maluchów...
dzisiaj mam wesele, także mało mnie będzie na dogo, wtajemniczone osoby mają moją komórkę gdyby coś...

Gdyby znalazły się pieski, mogłabym już jutro coś podziałać... z tym że mieszkam na wsi ;) a tą klatkę trzeba by jakoś sklecić, a za taką działalność w niedzielę na wsi lubią mordować ;) ale co tam...

Dzięki nino za propozycję siatki, myślę, że się nada... chyba, że ktoś ma "gotowca" (klatkę) do pożyczenia?

..tak sobie myślę, że gdyby pieski się znalazły to żeby do jutra nie zginęły ehhh... muszę mieć czas dla siebie od 13, gdybyście je wcześniej znaleźli to proszę o znak, może udałoby się coś dzisiaj podziałać.
Druga opcja to jutro - wstajemy o 6 rano, także od najwcześniejszej pory mogę podziałać..

Podkreślam, że proszę o intensywne szukanie innych rozwiązań (dt,ds), boję się tych 11 gadzin równocześnie, boję się miny mojego męża gdy zobaczy je na żywo hehehehe

Link to comment
Share on other sites

ok

nina_q ZNALAZŁA w trawie, dosyć daleko od tamtego domu 5 szczeniorów... nie ma matki, nie ma pozostałych, póki co, zabiera je do mnie, ja zaraz zaczynam klecić zagródkę...

dzięki dla niny, przynajmniej 5 będzie bezpiecznych...

Ciotki.. prosimy o wsparcie - jakiekolwiek, karma, pieniążki na weta...

Link to comment
Share on other sites

nadal wybieram się na ślub i wesele.. będzie u mnie siostra, także dotrzyma towarzystwa maluchom... jeżeli znalazłaby się reszta rodzeństwa i matka, to również je przyjmiemy, ale dzisiaj konieczny jest do mnie dowóz do Gdowa.. psiurki może odebrać siostra, albo rodzina która mieszka obok - jestem pod telefonem.

Wesele mam 10 min od domu, także w razie kryzysu, jestem szybko w domu.

Weta odwiedzimy w poniedziałek, bo dzisiaj już nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że się znalazły:) Odezwał się do mnie numer gg 12891956 jednak moje gg zablokowało link, który ta osoba podała więc nie wiem czy to któraś z Was czy ktoś zainteresowany adopcją z allegro. W każdym razie prosiła o jakieś aktualne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Super że chociaż 5 bezpieczna :) Jak będą zdjęcia pojedynczych maluchów zrobimy bazarek imieninowy :) więc proszę ich jeszcze nie nazywać :)


Zuzka a mogę prosić o ogłoszenie mojej Amber z tego wątku :oops:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188673-Krak%C3%B3w-.-Szczeniaczki-ze-smietnika-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-jest-ich-5[/URL]



przygotowałam krótki tekst ale nie jestem w tym dobra :(

[B]Mam na imię Amber, mam niecałe osiem tygodni, a już razem z czwórką mojego rodzeństwa zostałam wyrzucona na śmieci - a ja wcale śmieciem nie jestem, jestem zdrową , wesołą suczką , która lubi jeść, bawić się , spać , wtulać się w człowieka . Szukam domu , takiego na zawsze , takiego co mnie znowu na śmieci nie wyrzuci
Tel. 602 709 383
mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Informacje z pierwszej ręki. Znalazłam 6 szczeniaczków :) Niestety 4 pozostałych i suki nie udalo sie pomimo przeszukania całej najbliższej okolicy. Pieski byly w 1,5 m zaroślach daleko od tego domu. Głodne, spragnione i mocno zarobaczone. Prosto z krzaków pojechaliśmy do weta, który dał im na odrobaczenie. Są cztery chłopaki i dwie dziewczynki :) A potem na bezpieczną przystań do Madzi. Przygotowała im wygodny i bezpieczny domek z ogrodzeniem :) Może zrobi jutro zdjęcia. Pięęękne są :) 3 czarne, dwa białe w plamki czarne i brunatne i jeden brązowy. Wśród nich był jeden duży czarny, który przez całą drogę szczekał :) Herszt bandy :D
generalnie podjade tam za chwile z jedzeniem i piciem i spróbuje poszukać reszty.
Ananas pomóż!!! Te znalazłam za pagórkami, za hurtownią win, ale pewnie tam już suka nie wróci z pozostałą resztą.

Link to comment
Share on other sites

cześć, własnie byłam wykąpać dzieci, mąż w tym czasie wzmacniał siatke (w garniturze ;)) , bo młode wyłaziły za siostrą gdy była je popieścić...

STRASZNIE SĄ ZAROBACZONE. ich kupy to zwoje robali... masakra :(

wcięły kopiatą miche royala... a teraz wieczorem 2 udka z kurczaka z rosołkiem.. to ostatnie zajęło im 2 sek ;) niesamowite...

jutro fotosy i więcej opisów, dzisiaj zmykam jeszcze na wesele ;)

nina, jeszcze raz dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki i Wujkowie prosimy o pomoc.
Na razie ta szósteczka jest u Madzi na DT, ale bez pomocy finansowej i każdej innej, zwłaszcza w poszukiwania domku nie da rady. Ma już Freycię, która jest caly czas na kosztownym leczeniu, dwa koty, a teraz jeszcze ja ją zarzuciłam tą małą ferajną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nina_q']Niestety nie znaleźliśmy pozostałych szczeniaczków :shake: Jutro wznowimy poszukiwania. Nie chce nawet myśleć co będzie jak ich szybko nie znajdziemy.
Ananas dzieki za poszukiwania :p[/QUOTE]
[B]Magda[/B] wielki dzięki, ku...na, jutro mam rodzinę od rana do popołudnia - nie dam rady na razie pomóc w poszukiwaniach, zadzwonie do Ciebie jak odwiozę teściów i włącze się jak będzie potrzeba,
podaj mi prosze nr telefonu na PW - czasami nie moge wejść na Dogo- dzieciaki okupują kompa.

Poprosiłem kochaną [B]Ellig[/B] o zajrzenie na wątek, moze nam pomoże:)

Magdalenko trochę się tego bałem - ale Twój TZ Super - w garniturze mocował siatkę;););)
Moj telefon 504-23-64-65,

Pozdrawiam Wszystkich:)

[B]I ja też prosze o pomoc, jakąkolwiek - ogłoszenia, karma, obecność na wątku- razem damy radę,[/B]

Tyle szczeniaków to Kochani ogrom roboty:)

Pięknie też pozdrawiam Rudzię, AMIGĘ i inne cioteczki co mają już szczeniaki na DT znalezione w Wieliczce, są też z nami to i prosimy o radę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...