Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Poproszę o info na temat tego hoteliku. Przecież to cholernie ważne ...[/QUOTE]

[quote name='Mazowszanka2']A można wiedzieć który ? Na PW oczywiście.
Płacę parę deklaracji stałych, chciałabym wiedzieć czy słusznie.
Jak widać zdjęcia psów na tle trawy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.[/QUOTE]

[quote name='egradska']Ja tez poprosze o taka informacje. Skarpeta wspiera owczarki w roznych hotelikach.[/QUOTE]

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Dlaczego na pw?
Wszystkie wątpliwości dot. hotelu i warunków powinny być jawne.[/QUOTE]

[quote name='jaanka']Też tak uważam. Nie rozwiąże się tego problemu w inny sposób.
Jeżeli podejrzenia będą bezpodstawne to należy to także wyraźnie napisać.
Padła tu chyba propozycja założenia wątku rekomendowanych i sprawdzanych miejsc do których można oddawać zwierzęta bez obaw.[/QUOTE]

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!/page6[/URL]

post 136 zdjęcia[/QUOTE]

[quote name='epe']Jestem autorką tego posta.
Zdjęcia dostałam na PW i nie mogłam ich nie opublikować. Wychodzę bowiem z założenia, ze wszystko powinno być jawne, a zwłaszcza warunki w jakich mają przebywać psy, za które płacimy!
Dodać muszę, że oprócz boksów w chlewni, hotelik dysponuje boksami w budynku mieszkalnym, ale nie wiem ile ich jest.
Najbardziej bulwersyje mnie fakt, iż pani "dumnie" nazwała swój hotelik: "domowy"- po wykonaniu czegoś takiego: Dlaczego nikt, oprócz mnie nie zabrał głosu w tej sprawie?! Czy chodzi o to, że nie ma miejsc dla wyciąganych psów i dobre każde miejsce??!!
Ciotki z dogo obudźcie się!!! Jak pójdziecie do restauracji i zapłacicie za nieświeże, niedobre jedzenie - to też cicho siedzicie i grzecznie płacicie???

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/t1.0-9/10170856_609332592491043_257257518_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='epe'][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10150773_609333029157666_535687945_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/t1.0-9/1911991_609333549157614_1126020197_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Oj, nie zrozumieja, i tam juz jest cala masa adwokatow, majacych bielmo na oczach, chlew, betonowe boksy, sloma za podsciolke, zero wiedzy o psychice psow, zero wiedzy o chorobach psow, ale pieknie pisanie i reklamowanie sie. Dla osob majacych dobro zwierzat na pierwszym miejscu, w belkocie innych nie umknie ani jedno zaklamane slowo. Musi dojsc do kolejnej tragedii zwierzat eby pozniej zrzucac wine na innych.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Do kogo Ty to piszesz, jak do tej pory wiesz ze na watkach w tym hotelu jest grupa popierajaca to zlo, byc moze nawet spokrewniona, dopoki nie wejda na watki osoby z poza tej grupy hotel bedzie przyjmowal coraz wiecej psow, najwazniejsze zeby kasa sie zgadzala. Do 30 psow jeszcze troche brakuje. Za nasze pieniadze nie trafi tam zadne zywe stworzenie. A zapomnialam, chlewnia spelnia warunki unijne tak napisala sama wlascicielke hotelu o tym pomieszczeniu.[/QUOTE]

[quote name='Doda_']Ja zawsze zabieram głos ! Absolutnie nie toleruję takich warunków !
Nie wspomnę już o reklamowanie się że to domowy hotelik!





Brawo, ada!



CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII, ŻEBY CIOTECZKI-OBROŃCY TEGO HOTELIKU SIĘ OBUDZIŁY ?!

A najciekawsze to że... zdjecia chlewni zostaly pousuwane z FB :razz: wszystkie.
Ale my mamy.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Czyli juz probuja zamiatac afere pod dywan i ukrywac panujace tam warunki, nie zauwazylam zeby wlasciciele hotelikow spelniajacych wlasciwe warunki bytowania zwierzat musialy usuwac swoje zdjecia.[/QUOTE]

[quote name='Agata P']Czytam ten wątek i czytam i mam wrażenie powtórki z rozrywki ( Czarodziejka i jej podobne biznesmenki)

Szkoda słów,szkoda nerwów ,szkoda czasu na wyjaśnianie że trawa jest zielona ..............
Dopóki będą osoby które ŚWIADOMIE upychają psiaki w takich ''hotelikach'' nic się nie zmieni.
Na dogo jestem dość krótko,ale z moich obserwacji wynika ,że hoteliki -chlewnie wyrastają jak grzyby po deszczu, a dlaczego ??? proste bo jest zapotrzebowanie.
A''dostosować'' chlew można w miarę tanio i szybko.
Jak to mówią ''swój swojego zawsze znajdzie'' Dla tych którzy oddają psy w takie miejsca są super warunki i Ci którzy oferują takie miejsca też uważają ,że jest super.
Przecież te hoteliki są nastawione na zysk z bezdomnych psów ,nie są głupi i zdają sobie sprawę ,że nikt swojego osobistego psa w takie warunki nie odda wyjeżdżając np. na urlop.
Tak więc jest popyt jest podaż.

A swoją drogą to jestem ciekawa czy któraś z osób które upchały psiaka bezdomniaka w takim przybytku ,oddała by pod opiekę np.na 2 tygodnie swojego prywatnego ???
Wątpię ,ale bezdomniaki się upycha ,''odfajkowuje'' kolejnego pieseczka któremu się pomogło i jest GIT. Bo to tylko bezdomniak i na pewno będzie miał lepiej niż w schronisku,na wolności ........czy aby na pewno ????[/QUOTE]

[quote name='Marta72']po tym o czym tu przeczytałam natychmiast zareagowałam na tym wątku,ale jak możecie doczytać zostałam zbluzgana jak i te osoby które potwierdziły moje obiekcje

tu fb i reklama tego chotelu domowego - chlewni [URL]https://www.facebook.com/hotelik.psiaprzystan/media_set?set=a.1390717564537381.1073741841.100007974524004&type=3[/URL]
warto poczytać!!![/QUOTE]

[quote name='Marta72']

przecież walczyłam na przytoczonym watku przez Kasię z włascicielką tego holtelu domowego w chlewie!!! Ja i kilka innych osób!
Zostałyśmy obrzucone obelgami i posadzone o złe intencje i sianie nieprawdziwych informacji o tym miejscu
Jeszcze raz zachęcam do przeczytanie wymiany zdań tam!!!
[COLOR=#FF0000][B]Oczywiście zostałam podsumowana, jako ta która się kłóci zamiast zrobić coś dobrego dla psa!!!:shake:


[/B][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Ania+Milva i Ulver']oooo następna , której się wydaje , że samą miłością do psów uda się poprowadzić taką działalność... dwójka dzieci, w tym jedno małe i mąż , który ma własny interes... 30 boksów... nie realne, aby sama prowadziła go na takim poziomie o którym wypisuje... szkoda tylko psów ... znowu!!!!
Bo chętnych na pewno będzie sporo- 300zł za psa dużego, to prawdziwa okazja.[/QUOTE]

[quote name='epe']Zastanawiam się tylko czy 300,- to końcowa kwota? Czy to jest netto, czy brutto? Przepisy o VAT podają konkretną kwotę przychodu do której jest się zwolnionym z VAT. Powyżej chyba zostaje się vatowcem obowiązkowo?
Jak ktoś wie, proszę o wypowiedź.[/QUOTE]

[quote name='Anula']A tu Mila w warunkach domowym w tym hoteliku za siatką.Nie wiem,może tak powinno być.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252468-Sunia-z-Olkusza-Mila-juz-po-porodzie[/URL][/QUOTE]

[quote name='pj.']Hotelik Psia Przystań niemal bił sie o psy, które miały jechać z Pudwąg do schroniska w Ruskiej Wsi (wygrany przetarg). To była jedna wielka awantura między organizatorką wydarzenia a grupą krzyczących pań, które uparły się, że zabierają psy do Psiej Przystani 500 km dalej. Najpierw miał być to jeden pies, potem dwa, trzy, nie wiem w końcu ile ich wzięły ale na pewno kilka, Psia Przystań brzmiała na zdesperowaną, zeszła do ceny 190 / pies + jeden gratis (??). Była bardzo aktywna na wydarzeniu i wszyscy krzyczeli, że miejsce sprawdzone. Ja juz wtedy widząc powyższe zdjęcia pomyślałam, że coś jest nie tak, ale... w końcu ja jestem dziwna...[/QUOTE]

[quote name='meps']I ja też :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251929-Lobo-wyrwany-z-Olkusza?p=22097592#post22097592[/URL][/QUOTE]

[quote name='epe']Meps!
Zapewne doczekasz się odpowiedzi Ayame, która to jak widać z różnych wątków jest główną "naganiajacą" klientów do hoteliku, jak również adwokatem tego przybytku. Zastanawiam się tylko dlaczego?
Niby wykształcona kobita, a nic złego w tym hotelu i braku kwalifikacji u właścicielki nie widzi?

Pragnę równocześnie przeprosić Dodę i Martę72 - tak, tylko WY ośmieliłyście się wyrazić słowa krytyki, za co zostałyście "objechane" przez pyskatą Ayame![/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']W tym momencie nalezalo by sie cofnac do watku chyba psa o imieniu Max ktory byl hotelowany u miissiek, na tamtym watku Doda tez dopominala sie o zdjecia z hoteliku missieek, ni z gruszki ni z pietruszki na watek zalogowala sie nowa osoba o nicku Ayame ktora to wraz z elik pojechaly do missieek zrobily zdjecia ktore ukazaly nam kojce zewnetrzne nie zadaszone a koszt jednej doby wynosi 13 zl. +dojazdy do weta +uslugi weta. Czesc dogomaniakow nie byla zadowolona z warunkow jakie zafundowala missieek dla psow. Nalezy jednak podkreslic ze missieek zajmuje sie zwierzeta od okolo 10 lat i dobrze zna psychike psow, ich potrzeby, ma spora wiedze o chorobach psow, kotow i nie zaczynala od prowadzenia hoteliku a przez dlugie lata pomagala zwierzetom charytatywnie z pomoca dogomaniakow w zakupie karmy i leczeniu zwierzat. Kilka dni pozniej powstaje nowy hotel u Betkak wodzierejem i glowna naganiaczka psow w to miejsce jest Ayame. Cena na poczatek dla pierwszych dwoch psow 180 zl. miesiecznie lacznie z karma i uslugami weta. Sama jedzie do Olkusza i wyciaga kilka szczeniakow, bezinteresownie ale juz wspanialomyslna Ayame zwoluje cioteczki do pomocy w utrzymaniu wyciagnietych szczeniakow, no bo przeciez Betkak wspanialomyslnie nie dosc ze ma bardzo konkurencyjna cene to trzeba jednak ja wesprzec, gdyz sama nie da rady. Biegiem wyciagaja ciezarna sunie ktora oczywiscie laduje u Betkak, podejmuja decyzje nie usypiania slepego miotu, za to trzeba zbierac kase na kolejna suke wraz z 5 szczeniakami. w akcje jak zwykle wkracza Ayame podkreslajac ze cena jest konkurencyjna, przeciez w innych hotelikach koszt psa to 13 zl.doba wiec mozna u Betkak, bo taniej. Nie wazne ze ta osoba nie ma zielonego pojecia o psychice psow, ze nawet na pocztku nie wiedziala co to jest parvo, wazne ze zaklamanie bierze gore, hotelik domowy. Wstretna Doda (przepraszam Cie) znow wola o fotki, znow zadaje niewygodne pytania. Betkak korzysta z podpowiedzi roznych nawiedzonych i zaczyna wciskac kit na watkach, ze hotel sprawdzony przez inspektorow TOZ Strazy dla zwierzat, ze chlew spelnia normy unijne. W ciagu dwoch miesiecy nazbierala juz okolo 15 psow a cena juz nie 180, 190, ani 200 zl. tylko juz 300 zl. za miejsce dla psow na betonie w chlewie i opisuje swoje bajki dla naiwnych, 3 x dziennie psy maja spacery, kocha pieski, wychowywala sie z nimi od dziecka itd. Wystarczy czytac i czekac na afere, zanim jednak to nastapi, kasa plynie strumieniem. Jest tez coraz wiecej skarbnikow, a dogo sluzy za kase zapomogowo-pozyczkowa.[/QUOTE]

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Hotel prowadzi się na książce przychodów i rozchodów , ceny podane brutto. Wątpię, aby wskoczyła na Vat mimo takiej ilości psów... ciekawe też na ile z nich tak na prawdę się rozlicza i wystawia rachunki...



Że co????? OMG!!
I tak to się właśnie zaczyna... Jednak wina w takiej sytuacji leży również po stronie tych co dają tam psy - już nie tylko kwestia warunków powinna ludzi zainteresować, ale także cena hotelowania . 190zł - to co te psy będą jadły??? Potem , aby mieć zysk z działalności musi przyjąć bardzo dużo psów , a wtedy już doby nie starczy , aby wychodzić z nimi 3x dziennie na spacerki , nie mówiąc o reszcie zajęć...
Kto ma choć jakiekolwiek pojęcie na temat opieki nad psami bezdomnymi powinien o takich rzeczach myśleć... jednak większość krzykaczek , to baby z jednym pieskiem , które myślą, że wszystkie pieski będą miały w hotelu tak dobrze jak ich.... a prowadzenie hotelu, to kurewsko ciężka praca bez dnia wolnego.

Ciekawe , kto zajmie się psami w tym hotelu, gdy oni np będą chcieli wyjechać na wakacje rodzinne? Mając rodzinę, dzieci ma się tez inne priorytety...[/QUOTE]

[quote name='Poprawna']Tam od znajomych pojechało 5 psów, ktore miały trafić do Ruskiej Wsi. Ostrzegłam dziewczyny. Mają skontrolować hotelik. Tylko tyle mogłam zrobić w tym temacie :([/QUOTE]

przecież to lider roku 2014
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-%C5%9Bmier%C4%87!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!?p=22083485#post22083485[/url]
po dwóch miesiącach działania....

ja już tez się nie odzywam na tych wątkach bo zostałam zakrzyczana

Link to comment
Share on other sites

Ech, czepiacie się - hotelik domowy jak się patrzy - dach na głową jest? Jest! Nawet kaloryfer... wisi :) A już z normami unijnymi to się chyba dyskutować nie da! ;)

Popyt = podaż - prosta zależność ekonomiczna. Ktoś, kto bierze pieniądze za opiekę nad psami powinien się tej opiece poświęcić tak, jak inni ludzie poświęcają się pracy, za którą biorą pieniądze. No i prowadzić biznes legalnie!

Jeśli ja pracuję i nie ma mnie w domu 10 godzin, a tymczasami zajmuję się po pracy, na równi z moim psami, to chyba bym się ze wstydu pod ziemię zapadła, gdybym miała na tym zyskać choć złotówkę! Uczciwie stawiam sprawę, że na utrzymanie kolejnego psa mnie nie stać, więc mogę przygarnąć tymczasa, ale potrzebuję pieniędzy na karmę i weta. Łatwo policzyć ile wtedy kosztuje utrzymanie psa przez miesiąc i zapewniam, że jest to koszt wielce odbiegający od kilkuset złotych.

A co do wtykania kija w mrowisko, czyli odzywania się nie wątkach, gdzie gołym okiem widać, że nie dzieje się najlepiej... Warto się wpisać i dać oblać pomyjami, bo może dzięki temu komuś się czerwona lampka w głowie zapali. A jak nie - trudno - całego świata zbawić się po prostu nie da...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']przecież to lider roku 2014
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!?p=22083485#post22083485[/URL]
po dwóch miesiącach działania....

ja już tez się nie odzywam na tych wątkach bo zostałam zakrzyczana[/QUOTE]
Bo zadajemy niewygodne pytania, gdyz zalezy nam na dobru zwierzat, stajemy sie niewygodni, probujemy nie dopuscic do kolejnej tragedi, tylko dla tych ktorzy kieruja sie innymi pobudkami to nie dociera.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, mnie sie juz dawno dostalo od CIOTECZEK popierajacych aktywnie niektore hoteliki, zadna nie umiescilaby swojego psa w tych przybytkach na pol dnia a co dopiero na miesiace, lata?...
Probowalam, naprawde probowalam cos robic, przekonywac - ale nie da sie! No nie da sie i juz. Zawsze beda CIOTECZKI i kolko wzajemnej adoracji, bedzie wciaganie z jednego schronu do drugiego. Po jednej aferze przyjdzie nastepna, bedzie duzo szumu i zas to samo bedzie sie dzialo. Przeciez ten proceder trwa lata cale, trzeba zawiadomic skarbowke, trzeba za za tym pochodzic- kto ma czas? Kto ma czas kontrolowac , sprawdzac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']przecież to lider roku 2014
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!?p=22083485#post22083485[/URL]
po dwóch miesiącach działania....

ja już tez się nie odzywam na tych wątkach bo zostałam zakrzyczana[/QUOTE]... właśnie że musisz ( właściwe słowo to chyba.. powinnaś) się odzywać! ... dla dobra tych nieszczęsnych psów, które i tak w swoim życiu już się wystarczająco nacierpiały! .. i nie mieści się w moich kategoriach myślowych... postępowanie tych :angryy: pseudohoteli...
ale skoro nie mają sumienia.... to zresztą ,inny temat!... konkluzja jest taka!... im więcej osób będzie wiedziało tym lepiej!( niech też takim jak ja otworzą się oczy)... nie ma popytu!- nie ma podaży!!!... proste!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Mam wielką prośbę - to jest wątek psów od yumanii i na tym się tutaj skupmy ![/QUOTE]
Masz racje, czekamy z niepokojem na dalszy rozwoj wydarzen, i przeczytaniu ze psy juz bezpiecznie zabrane.
Niemniej jednak dobrze bylo tez na tym watku pokazac kwitnacy nowo powstajacy biznes na bezbronnych zwierzetach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Mam wielką prośbę - to jest wątek psów od yumanii i na tym się tutaj skupmy ![/QUOTE]

Ale na czym tu się skupiać?
Psy "cudze" zostały zabrane, zresztą mają swoje wątki, a te, które zostały, to są jej własne, przygarnięte psy. TO NIE JEST HOTELIK, tylko zbieractwo (z zachętą dogocioć), biznesy to nie tutaj.

Chcesz, żeby dostała "za swoje" i wyniosła się stamtąd w diabły, ale tego się raczej nie załatwi na Dogo, zwłaszcza w kwietniu - trzeba było robić dym w zimie, kiedy psy strasznie cierpiały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Tam od znajomych pojechało 5 psów, ktore miały trafić do Ruskiej Wsi. Ostrzegłam dziewczyny. Mają skontrolować hotelik. Tylko tyle mogłam zrobić w tym temacie :([/QUOTE]

To bardzo dobrze, że ktoś pojedzie i skontroluje ten hotelik. Zawsze mówię, że nie należy wierzyć NIKOMU, jeśli powtarza tylko zasłyszane opinie. Już było wiele przypadków, gdy osoby powierzające psy piały z zachwytu, a kiedy bania pękła to okazywało się, że właściwie to nie znają prowadzącej hotelik czy płatny DT i nic nie wiedzą o rzeczywistych warunkach przebywania psów. Zamiast płakać po fakcie, lepiej sprawdzać (niezapowiedzianie!) w trakcie pobytu psa. Więc może poczekajmy na relację naocznego, bezstronnego "wizytatora". Nie wiem skąd są zdjęcia z betonowych boksów-chlewni (fakt, nieładnie to wygląda, delikatnie mówiąc), ale fotki z pomieszczeń robią inne wrażenie. Jest czysto, światło dzienne, przyzwoite legowisko i miski. mam nadzieję, że psy mają spacery, a że boksy są zamykane - no cóż, nie wszystkie psy muszą się kochać i nie wyobrażam sobie przebywania razem nawet tylko 10 psów, bez ryzyka scysji i pogryzień. Jeśli ktoś mieszka niedaleko od Kazimierzy Wlk. i jest zmotoryzowany - to może odwiedzi psiaki. Żałuję, że nie jestem pełnosprawna i już nie mam samochodu, bo sama bym to zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']czy jest gdzieś lista hotelików godnych zaufania?[/QUOTE]

Nie wiem czy jest, ale pomysł świetny!!
Stwórzmy taką listę, bardzo jest potrzebna. Wiem, że z opinii i fotek podoba mi się jeden hotelik, ale teraz nie pamiętam nazwy - w okolicach Częstochowy. Nawet staw jest i psy łowią ryby z panem.
Wiem, że ma tam pojechać stary pudel z Jastrzębia Zdroju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia'][B]To bardzo dobrze, że ktoś pojedzie i skontroluje ten hotelik.[/B] Zawsze mówię, że nie należy wierzyć NIKOMU, jeśli powtarza tylko zasłyszane opinie. Już było wiele przypadków, gdy osoby powierzające psy piały z zachwytu, a kiedy bania pękła to okazywało się, że właściwie to nie znają prowadzącej hotelik czy płatny DT i nic nie wiedzą o rzeczywistych warunkach przebywania psów. Zamiast płakać po fakcie, lepiej sprawdzać (niezapowiedzianie!) w trakcie pobytu psa. Więc może poczekajmy na relację naocznego, bezstronnego "wizytatora". Nie wiem skąd są zdjęcia z betonowych boksów-chlewni (fakt, nieładnie to wygląda, delikatnie mówiąc), ale fotki z pomieszczeń robią inne wrażenie. Jest czysto, światło dzienne, przyzwoite legowisko i miski. mam nadzieję, że psy mają spacery, a że boksy są zamykane - no cóż, nie wszystkie psy muszą się kochać i nie wyobrażam sobie przebywania razem nawet tylko 10 psów, bez ryzyka scysji i pogryzień. Jeśli ktoś mieszka niedaleko od Kazimierzy Wlk. i jest zmotoryzowany - to może odwiedzi psiaki. Żałuję, że nie jestem pełnosprawna i już nie mam samochodu, bo sama bym to zrobiła.[/QUOTE]
Zdjecia nie klamia, natomiast, kolejni ktorzy pojade wcale nie musza miec takiego samego zdania jak wielu z nas, im sie moga podobac pomalowane sciany w chlewie, i pieknie opowiadajaca Betkak, o spacerach z psami, o socjalizacji psow, itd.
Musze wiedziec na co patrzec, doswiadczonym wystarcza zdjecia zeby wyciagnac wlasciwe wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Info na dzis
Info od Zwierzecej Polany -psów juz tam nie ma ,psy miały zostac wywiezione w nocy
nie wiem czy to potwierxdzone ,czy ktos był sprawdzał ,ale taka jest informacja na fb .[/QUOTE]

"miały zostać wywiezione" - w sensie ktoś kazał yumanji je wywieźć, czy yumanji sama z siebie je wywiozła?

edit - przepraszam, już dopisałyście.

Link to comment
Share on other sites

Info na fb jest bardzo lakoniczne ,wlasciwie jednozdaniowe i odpowiedz twierdzaca na pytanie czy wszystkie psy zostały wywiezione zacytuje z nazwiskami zeby nie bylo znów nieporozumien
cytaty z fb

[LIST]
[*][URL="https://www.facebook.com/OjGry"]Ola Grynczewska[/URL] psów już tam nie ma, na co pewnie liczyli.
[COLOR=#898F9C][URL="https://www.facebook.com/events/264391927073530/permalink/265898000256256/?comment_id=266953703484019&offset=0&total_comments=12"]3 godz.[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/events/264391927073530/265898000256256/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply#"]Lubię to![/URL][/COLOR]






[*][URL="https://www.facebook.com/aniela.roehr?fref=ufi"][IMG]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash3/t1.0-1/p32x32/10013326_10152318875624275_599204475_t.jpg[/IMG][/URL]

[URL="https://www.facebook.com/aniela.roehr?fref=ufi"]Aniela Roehr[/URL] wszystkich?
[COLOR=#898F9C][URL="https://www.facebook.com/events/264391927073530/permalink/265898000256256/?comment_id=267002340145822&offset=0&total_comments=12"]52 min[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/events/264391927073530/265898000256256/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply#"]Lubię to![/URL][/COLOR]






[*][URL="https://www.facebook.com/OjGry"][IMG]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-prn1/t1.0-1/p32x32/1558547_10202293050222390_6798404412655226575_t.jpg[/IMG][/URL]

[URL="https://www.facebook.com/OjGry"]Ola Grynczewska[/URL] tak. dziś o 1 w nocy dostałam smsa ze wywozi psy





[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']ale co da lista zaufanych hotelików, skoro każdy będzie tam mógł wyrazić opinię, że ufa, bo jest super - tutaj też są takie, które mówią, że u yumanji super, u beatak super, ba, nawet u czarodziejki super.[/QUOTE]
Dokładnie.

A o tym, co się dzieje z psami yumanji, to chyba możnaby się dowiedzieć od tych jej znajomych, które tutaj pisały że są dobrze poinformowane, więc i aktualną sytuację pewnie znają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...