Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='Ewa i flatki']Napisz to, proszę, na wątku hotelików, których nie polecamy. Właśnie to, co wyżej DRUKOWANYMI.
Ale i tak nie zrozumieją :([/QUOTE]
Oj, nie zrozumieja, i tam juz jest cala masa adwokatow, majacych bielmo na oczach, chlew, betonowe boksy, sloma za podsciolke, zero wiedzy o psychice psow, zero wiedzy o chorobach psow, ale pieknie pisanie i reklamowanie sie. Dla osob majacych dobro zwierzat na pierwszym miejscu, w belkocie innych nie umknie ani jedno zaklamane slowo. Musi dojsc do kolejnej tragedii zwierzat eby pozniej zrzucac wine na innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Jestem autorką tego posta.
Zdjęcia dostałam na PW i nie mogłam ich nie opublikować. Wychodzę bowiem z założenia, ze wszystko powinno być jawne, a zwłaszcza warunki w jakich mają przebywać psy, za które płacimy!
Dodać muszę, że oprócz boksów w chlewni, hotelik dysponuje boksami w budynku mieszkalnym, ale nie wiem ile ich jest.
Najbardziej bulwersyje mnie fakt, iż pani "dumnie" nazwała swój hotelik: "domowy"- po wykonaniu czegoś takiego: Dlaczego nikt, oprócz mnie nie zabrał głosu w tej sprawie?! Czy chodzi o to, że nie ma miejsc dla wyciąganych psów i dobre każde miejsce??!!
Ciotki z dogo obudźcie się!!! Jak pójdziecie do restauracji i zapłacicie za nieświeże, niedobre jedzenie - to też cicho siedzicie i grzecznie płacicie???

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/t1.0-9/10170856_609332592491043_257257518_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
Do kogo Ty to piszesz, jak do tej pory wiesz ze na watkach w tym hotelu jest grupa popierajaca to zlo, byc moze nawet spokrewniona, dopoki nie wejda na watki osoby z poza tej grupy hotel bedzie przyjmowal coraz wiecej psow, najwazniejsze zeby kasa sie zgadzala. Do 30 psow jeszcze troche brakuje. Za nasze pieniadze nie trafi tam zadne zywe stworzenie. A zapomnialam, chlewnia spelnia warunki unijne tak napisala sama wlascicielke hotelu o tym pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Jestem autorką tego posta.
Zdjęcia dostałam na PW i nie mogłam ich nie opublikować. Wychodzę bowiem z założenia, ze wszystko powinno być jawne, a zwłaszcza warunki w jakich mają przebywać psy, za które płacimy!
Dodać muszę, że oprócz boksów w chlewni, hotelik dysponuje boksami w budynku mieszkalnym, ale nie wiem ile ich jest.
Najbardziej bulwersyje mnie fakt, iż pani "dumnie" nazwała swój hotelik: "domowy"- po wykonaniu czegoś takiego: Dlaczego nikt, oprócz mnie nie zabrał głosu w tej sprawie?! Czy chodzi o to, że nie ma miejsc dla wyciąganych psów i dobre każde miejsce??!!
Ciotki z dogo obudźcie się!!! Jak pójdziecie do restauracji i zapłacicie za nieświeże, niedobre jedzenie - to też cicho siedzicie i grzecznie płacicie???[/QUOTE]

Ja zawsze zabieram głos ! Absolutnie nie toleruję takich warunków !
Nie wspomnę już o reklamowanie się że to domowy hotelik!

[quote name='Ada-jeje']Oj, nie zrozumieja, i tam juz jest cala masa adwokatow, majacych bielmo na oczach, chlew, betonowe boksy, sloma za podsciolke, zero wiedzy o psychice psow, zero wiedzy o chorobach psow, ale pieknie pisanie i reklamowanie sie. Dla osob majacych dobro zwierzat na pierwszym miejscu, w belkocie innych nie umknie ani jedno zaklamane slowo. Musi dojsc do kolejnej tragedii zwierzat eby pozniej zrzucac wine na innych.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Do kogo Ty to piszesz, jak do tej pory wiesz ze na watkach w tym hotelu jest grupa popierajaca to zlo, byc moze nawet spokrewniona, dopoki nie wejda na watki osoby z poza tej grupy hotel bedzie przyjmowal coraz wiecej psow, najwazniejsze zeby kasa sie zgadzala. Do 30 psow jeszcze troche brakuje. Za nasze pieniadze nie trafi tam zadne zywe stworzenie. A zapomnialam, chlewnia spelnia warunki unijne tak napisala sama wlascicielke hotelu o tym pomieszczeniu.[/QUOTE]

Brawo, ada!



CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII, ŻEBY CIOTECZKI-OBROŃCY TEGO HOTELIKU SIĘ OBUDZIŁY ?!

A najciekawsze to że... zdjecia chlewni zostaly pousuwane z FB :razz: wszystkie.
Ale my mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja zawsze zabieram głos ! Absolutnie nie toleruję takich warunków !
Nie wspomnę już o reklamowanie się że to domowy hotelik!



CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII, ŻEBY CIOTECZKI-OBROŃCY TEGO HOTELIKU SIĘ OBUDZIŁY ?!

[B]A najciekawsze to że... zdjecia chlewni zostaly pousuwane z FB :razz: wszystkie. [/B]
Ale my mamy.[/QUOTE]
Czyli juz probuja zamiatac afere pod dywan i ukrywac panujace tam warunki, nie zauwazylam zeby wlasciciele hotelikow spelniajacych wlasciwe warunki bytowania zwierzat musialy usuwac swoje zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Czytam ten wątek i czytam i mam wrażenie powtórki z rozrywki ( Czarodziejka i jej podobne biznesmenki)

Szkoda słów,szkoda nerwów ,szkoda czasu na wyjaśnianie że trawa jest zielona ..............
Dopóki będą osoby które ŚWIADOMIE upychają psiaki w takich ''hotelikach'' nic się nie zmieni.
Na dogo jestem dość krótko,ale z moich obserwacji wynika ,że hoteliki -chlewnie wyrastają jak grzyby po deszczu, a dlaczego ??? proste bo jest zapotrzebowanie.
A''dostosować'' chlew można w miarę tanio i szybko.
Jak to mówią ''swój swojego zawsze znajdzie'' Dla tych którzy oddają psy w takie miejsca są super warunki i Ci którzy oferują takie miejsca też uważają ,że jest super.
Przecież te hoteliki są nastawione na zysk z bezdomnych psów ,nie są głupi i zdają sobie sprawę ,że nikt swojego osobistego psa w takie warunki nie odda wyjeżdżając np. na urlop.
Tak więc jest popyt jest podaż.

A swoją drogą to jestem ciekawa czy któraś z osób które upchały psiaka bezdomniaka w takim przybytku ,oddała by pod opiekę np.na 2 tygodnie swojego prywatnego ???
Wątpię ,ale bezdomniaki się upycha ,''odfajkowuje'' kolejnego pieseczka któremu się pomogło i jest GIT. Bo to tylko bezdomniak i na pewno będzie miał lepiej niż w schronisku,na wolności ........czy aby na pewno ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Dla wszystkich, którzy się martwią o psy, które zostały w kojcach przekazuję info od Yumanji, że psy dziś (tak jak i wczoraj) nakarmione, dostały wodę, były na spacerze .......

życzę wszystkim spokojnej nocy ......[/QUOTE]
Noc nie bardzo spokojna, bo to nie jest żadne rozwiązanie !

Nie może tak być, że opiekun psów mieszka w innym miejscu i sobie dojeżdża jak ma czas i ochotę.
[B]Psy nie mogą siedzieć cały czas zamknięte w betonowym boksie.
Potrzebują ruchu, stałego kontaktu z człowiekiem, żeby doszczętnie nie zdziczały.[/B]
Jak opiekunka nie ma warunków, żeby się nimi zajmować, to niech je odda póki są chętni.
Sprawa ucichnie, ludzie odpłyną z wątku i znów nie będzie nikogo do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Dla wszystkich, którzy się martwią o psy, które zostały w kojcach[COLOR="#FF0000"][B] przekazuję info od Yumanji[/B][/COLOR], że psy dziś (tak jak i wczoraj) nakarmione, dostały wodę, były na spacerze .......

życzę wszystkim spokojnej nocy ......[/QUOTE]

bez komentarza!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Dla wszystkich, którzy się martwią o psy, które zostały w kojcach przekazuję info od Yumanji, że psy dziś (tak jak i wczoraj) nakarmione, dostały wodę, były na spacerze .......

życzę wszystkim spokojnej nocy ......[/QUOTE]

Żartujesz, prawda ? Wszystko o.k., nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało ? Gdybyś pojechała i widziała na własne oczy, to o.k. ale Ty tylko dajesz wiarę yumanii ............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!/page6[/URL]

post 136 zdjęcia[/QUOTE]

po tym o czym tu przeczytałam natychmiast zareagowałam na tym wątku,ale jak możecie doczytać zostałam zbluzgana jak i te osoby które potwierdziły moje obiekcje

tu fb i reklama tego chotelu domowego - chlewni [url]https://www.facebook.com/hotelik.psiaprzystan/media_set?set=a.1390717564537381.1073741841.100007974524004&type=3[/url]
warto poczytać!!!

Edited by Marta72
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FF0000][/COLOR][quote name='epe']Jestem autorką tego posta.
Zdjęcia dostałam na PW i nie mogłam ich nie opublikować. Wychodzę bowiem z założenia, ze wszystko powinno być jawne, a zwłaszcza warunki w jakich mają przebywać psy, za które płacimy!
Dodać muszę, że oprócz boksów w chlewni, hotelik dysponuje boksami w budynku mieszkalnym, ale nie wiem ile ich jest.
Najbardziej bulwersyje mnie fakt, iż pani "dumnie" nazwała swój hotelik: "domowy"- po wykonaniu czegoś takiego: Dlaczego nikt, oprócz mnie nie zabrał głosu w tej sprawie?! Czy chodzi o to, że nie ma miejsc dla wyciąganych psów i dobre każde miejsce??!!
Ciotki z dogo obudźcie się!!! Jak pójdziecie do restauracji i zapłacicie za nieświeże, niedobre jedzenie - to też cicho siedzicie i grzecznie płacicie???

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/t1.0-9/10170856_609332592491043_257257518_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

przecież walczyłam na przytoczonym watku przez Kasię z włascicielką tego holtelu domowego w chlewie!!! Ja i kilka innych osób!
Zostałyśmy obrzucone obelgami i posadzone o złe intencje i sianie nieprawdziwych informacji o tym miejscu
Jeszcze raz zachęcam do przeczytanie wymiany zdań tam!!!
[COLOR="#FF0000"][B]Oczywiście zostałam podsumowana, jako ta która się kłóci zamiast zrobić coś dobrego dla psa!!!:shake:


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oooo następna , której się wydaje , że samą miłością do psów uda się poprowadzić taką działalność... dwójka dzieci, w tym jedno małe i mąż , który ma własny interes... 30 boksów... nie realne, aby sama prowadziła go na takim poziomie o którym wypisuje... szkoda tylko psów ... znowu!!!!
Bo chętnych na pewno będzie sporo- 300zł za psa dużego, to prawdziwa okazja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']oooo następna , której się wydaje , że samą miłością do psów uda się poprowadzić taką działalność... dwójka dzieci, w tym jedno małe i mąż , który ma własny interes... 30 boksów... nie realne, aby sama prowadziła go na takim poziomie o którym wypisuje... szkoda tylko psów ... znowu!!!!
Bo chętnych na pewno będzie sporo- [B]300zł za psa dużego, to prawdziwa okazja[/B].[/QUOTE]

Zastanawiam się tylko czy 300,- to końcowa kwota? Czy to jest netto, czy brutto? Przepisy o VAT podają konkretną kwotę przychodu do której jest się zwolnionym z VAT. Powyżej chyba zostaje się vatowcem obowiązkowo?
Jak ktoś wie, proszę o wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']
Dopóki będą osoby które ŚWIADOMIE upychają psiaki w takich ''hotelikach'' nic się nie zmieni.
Na dogo jestem dość krótko,ale z moich obserwacji wynika ,że hoteliki -chlewnie wyrastają jak grzyby po deszczu, a dlaczego ??? proste bo jest zapotrzebowanie.
A''dostosować'' chlew można w miarę tanio i szybko.
Jak to mówią ''swój swojego zawsze znajdzie'' Dla tych którzy oddają psy w takie miejsca są super warunki i Ci którzy oferują takie miejsca też uważają ,że jest super.
Przecież te hoteliki są nastawione na zysk z bezdomnych psów ,nie są głupi i zdają sobie sprawę ,że nikt swojego osobistego psa w takie warunki nie odda wyjeżdżając np. na urlop.
Tak więc jest popyt jest podaż.
[/QUOTE]

Agato, trudno powiedzieć, że yumanji prowadziła hotelik. Psy, które były odpłatnie, były w znaczącej mniejszości (3-4 płatne, a około 20 na utrzymaniu yumanji) i w zasadzie można powiedzieć, że psy odpłatne utrzymywały psy na BDT. Yumanji wielokrotnie prosiła się o pieniądze za te odpłatne, a i tak niektóre psy były zadłużone na 2 tys. zł. W takiej sytuacji był np. Fuks (choć chyba jego opiekunka potem spłacała swój dług). Znalazł dom na Mazurach, gdzie yumanji zawiozła go sama. Skinni też miał długi, a sytuacja na jego wątku zagęściła się, gdy yumanji upominała się o wpłaty.

I z Twoim postem w całej rozciągłości się zgadzam, i nie lubię umieszczać psów w hotelikach (robię to w podbramkowych sytuacjach i zawsze mam psa na oku), również przeraża mnie częsta beztroska dogomaniaków w kwestii wydawania psów na BDT, DT, do hoteliku. Często po umieszczeniu psa w takim miejscu, opiekun zapomina nawet o szukaniu psu domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A tu Mila w warunkach domowym w tym hoteliku za siatką.Nie wiem,może tak powinno być.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252468-Sunia-z-Olkusza-Mila-juz-po-porodzie[/URL][/QUOTE]

tak ..... w Olkuszu było jej zdecydowanie lepiej .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']tak ..... w Olkuszu było jej zdecydowanie lepiej .......[/QUOTE]
Nie, w Olkuszu nie bylo by jej lepiej ale miala moliwosc pojechac do hotelu w ktorym slepy miot zostal by uspiony, skoro na sterylke bylo juz za pozno, ale Betkat uciekla by kasa a ta liczyla sie w pierwszej kolejnosci bo napewno nie dobro psa a zwlaszcza tych nowo narodzonych, beda schodzic jak swieze buleczki do najlepszych domkow na swiecie, po to zeby po czasie wyladowaly gdzies porzucone, przy budzie itp.

Link to comment
Share on other sites

Hotelik Psia Przystań niemal bił sie o psy, które miały jechać z Pudwąg do schroniska w Ruskiej Wsi (wygrany przetarg). To była jedna wielka awantura między organizatorką wydarzenia a grupą krzyczących pań, które uparły się, że zabierają psy do Psiej Przystani 500 km dalej. Najpierw miał być to jeden pies, potem dwa, trzy, nie wiem w końcu ile ich wzięły ale na pewno kilka, Psia Przystań brzmiała na zdesperowaną, zeszła do ceny 190 / pies + jeden gratis (??). Była bardzo aktywna na wydarzeniu i wszyscy krzyczeli, że miejsce sprawdzone. Ja juz wtedy widząc powyższe zdjęcia pomyślałam, że coś jest nie tak, ale... w końcu ja jestem dziwna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pj.']Hotelik Psia Przystań niemal bił sie o psy, które miały jechać z Pudwąg do schroniska w Ruskiej Wsi (wygrany przetarg). To była jedna wielka awantura między organizatorką wydarzenia a grupą krzyczących pań, które uparły się, że zabierają psy do Psiej Przystani 500 km dalej. Najpierw miał być to jeden pies, potem dwa, trzy, nie wiem w końcu ile ich wzięły ale na pewno kilka, Psia Przystań brzmiała na zdesperowaną, zeszła do ceny 190 / pies + jeden gratis (??). Była bardzo aktywna na wydarzeniu i wszyscy krzyczeli, że miejsce sprawdzone. Ja juz wtedy widząc powyższe zdjęcia pomyślałam, że coś jest nie tak, ale... w końcu ja jestem dziwna...[/QUOTE]
znajdie sie na watku taka jak Ty lub ja, ktora napisze prawde i juz robisz zadyme na watku a bylo tak pieknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']znajdie sie na watku taka jak Ty lub ja, ktora napisze prawde i juz robisz zadyme na watku a bylo tak pieknie.[/QUOTE]

I ja też :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251929-Lobo-wyrwany-z-Olkusza?p=22097592#post22097592[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']A można wiedzieć który ? Na PW oczywiście.
Płacę parę deklaracji stałych, chciałabym wiedzieć czy słusznie.
Jak widać zdjęcia psów na tle trawy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.[/QUOTE]


[quote name='egradska']Ja tez poprosze o taka informacje. Skarpeta wspiera owczarki w roznych hotelikach.[/QUOTE]


właśnie o tym hoteliku pisałam,już nie nazywa się domowy;zastanawia mnie jak ludzie mogą wysyłać psy do tych betonowych bunkrów,przecież w większości schronisk jest lepiej a na pewno nie gorzej


[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!/page6[/URL]

post 136 zdjęcia[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meps']I ja też :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251929-Lobo-wyrwany-z-Olkusza?p=22097592#post22097592[/URL][/QUOTE]

Meps!
Zapewne doczekasz się odpowiedzi Ayame, która to jak widać z różnych wątków jest główną "naganiajacą" klientów do hoteliku, jak również adwokatem tego przybytku. Zastanawiam się tylko dlaczego?
Niby wykształcona kobita, a nic złego w tym hotelu i braku kwalifikacji u właścicielki nie widzi?

Pragnę równocześnie przeprosić Dodę i Martę72 - tak, tylko WY ośmieliłyście się wyrazić słowa krytyki, za co zostałyście "objechane" przez pyskatą Ayame!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']oooo następna , której się wydaje , że samą miłością do psów uda się poprowadzić taką działalność... dwójka dzieci, w tym jedno małe i mąż , który ma własny interes... 30 boksów... nie realne, aby sama prowadziła go na takim poziomie o którym wypisuje... szkoda tylko psów ... znowu!!!!
Bo chętnych na pewno będzie sporo- 300zł za psa dużego, to prawdziwa okazja.[/QUOTE]

ja nie widzę tu miłości do psów:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Meps!
Zapewne doczekasz się odpowiedzi Ayame, która to jak widać z różnych wątków jest główną "naganiajacą" klientów do hoteliku, jak również adwokatem tego przybytku. Zastanawiam się tylko dlaczego?
Niby wykształcona kobita, a nic złego w tym hotelu i braku kwalifikacji u właścicielki nie widzi?

Pragnę równocześnie przeprosić Dodę i Martę72 - tak, tylko WY ośmieliłyście się wyrazić słowa krytyki, za co zostałyście "objechane" przez pyskatą Ayame![/QUOTE]
W tym momencie nalezalo by sie cofnac do watku chyba psa o imieniu Max ktory byl hotelowany u miissiek, na tamtym watku Doda tez dopominala sie o zdjecia z hoteliku missieek, ni z gruszki ni z pietruszki na watek zalogowala sie nowa osoba o nicku Ayame ktora to wraz z elik pojechaly do missieek zrobily zdjecia ktore ukazaly nam kojce zewnetrzne nie zadaszone a koszt jednej doby wynosi 13 zl. +dojazdy do weta +uslugi weta. Czesc dogomaniakow nie byla zadowolona z warunkow jakie zafundowala missieek dla psow. Nalezy jednak podkreslic ze missieek zajmuje sie zwierzeta od okolo 10 lat i dobrze zna psychike psow, ich potrzeby, ma spora wiedze o chorobach psow, kotow i nie zaczynala od prowadzenia hoteliku a przez dlugie lata pomagala zwierzetom charytatywnie z pomoca dogomaniakow w zakupie karmy i leczeniu zwierzat. Kilka dni pozniej powstaje nowy hotel u Betkak wodzierejem i glowna naganiaczka psow w to miejsce jest Ayame. Cena na poczatek dla pierwszych dwoch psow 180 zl. miesiecznie lacznie z karma i uslugami weta. Sama jedzie do Olkusza i wyciaga kilka szczeniakow, bezinteresownie ale juz wspanialomyslna Ayame zwoluje cioteczki do pomocy w utrzymaniu wyciagnietych szczeniakow, no bo przeciez Betkak wspanialomyslnie nie dosc ze ma bardzo konkurencyjna cene to trzeba jednak ja wesprzec, gdyz sama nie da rady. Biegiem wyciagaja ciezarna sunie ktora oczywiscie laduje u Betkak, podejmuja decyzje nie usypiania slepego miotu, za to trzeba zbierac kase na kolejna suke wraz z 5 szczeniakami. w akcje jak zwykle wkracza Ayame podkreslajac ze cena jest konkurencyjna, przeciez w innych hotelikach koszt psa to 13 zl.doba wiec mozna u Betkak, bo taniej. Nie wazne ze ta osoba nie ma zielonego pojecia o psychice psow, ze nawet na pocztku nie wiedziala co to jest parvo, wazne ze zaklamanie bierze gore, hotelik domowy. Wstretna Doda (przepraszam Cie) znow wola o fotki, znow zadaje niewygodne pytania. Betkak korzysta z podpowiedzi roznych nawiedzonych i zaczyna wciskac kit na watkach, ze hotel sprawdzony przez inspektorow TOZ Strazy dla zwierzat, ze chlew spelnia normy unijne. W ciagu dwoch miesiecy nazbierala juz okolo 15 psow a cena juz nie 180, 190, ani 200 zl. tylko juz 300 zl. za miejsce dla psow na betonie w chlewie i opisuje swoje bajki dla naiwnych, 3 x dziennie psy maja spacery, kocha pieski, wychowywala sie z nimi od dziecka itd. Wystarczy czytac i czekac na afere, zanim jednak to nastapi, kasa plynie strumieniem. Jest tez coraz wiecej skarbnikow, a dogo sluzy za kase zapomogowo-pozyczkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Zastanawiam się tylko czy 300,- to końcowa kwota? Czy to jest netto, czy brutto? Przepisy o VAT podają konkretną kwotę przychodu do której jest się zwolnionym z VAT. Powyżej chyba zostaje się vatowcem obowiązkowo?
Jak ktoś wie, proszę o wypowiedź.[/QUOTE]

Hotel prowadzi się na książce przychodów i rozchodów , ceny podane brutto. Wątpię, aby wskoczyła na Vat mimo takiej ilości psów... ciekawe też na ile z nich tak na prawdę się rozlicza i wystawia rachunki...

[quote name='pj.']Hotelik Psia Przystań niemal bił sie o psy, które miały jechać z Pudwąg do schroniska w Ruskiej Wsi (wygrany przetarg). To była jedna wielka awantura między organizatorką wydarzenia a grupą krzyczących pań, które uparły się, że zabierają psy do Psiej Przystani 500 km dalej. Najpierw miał być to jeden pies, potem dwa, trzy, nie wiem w końcu ile ich wzięły ale na pewno kilka, Psia Przystań brzmiała na zdesperowaną,[B] zeszła do ceny 190 / pies + jeden gratis (??)[/B]. Była bardzo aktywna na wydarzeniu i wszyscy krzyczeli, że miejsce sprawdzone. Ja juz wtedy widząc powyższe zdjęcia pomyślałam, że coś jest nie tak, ale... w końcu ja jestem dziwna...[/QUOTE]

Że co????? OMG!!
I tak to się właśnie zaczyna... Jednak wina w takiej sytuacji leży również po stronie tych co dają tam psy - już nie tylko kwestia warunków powinna ludzi zainteresować, ale także cena hotelowania . 190zł - to co te psy będą jadły??? Potem , aby mieć zysk z działalności musi przyjąć bardzo dużo psów , a wtedy już doby nie starczy , aby wychodzić z nimi 3x dziennie na spacerki , nie mówiąc o reszcie zajęć...
Kto ma choć jakiekolwiek pojęcie na temat opieki nad psami bezdomnymi powinien o takich rzeczach myśleć... jednak większość krzykaczek , to baby z jednym pieskiem , które myślą, że wszystkie pieski będą miały w hotelu tak dobrze jak ich.... a prowadzenie hotelu, to kurewsko ciężka praca bez dnia wolnego.

Ciekawe , kto zajmie się psami w tym hotelu, gdy oni np będą chcieli wyjechać na wakacje rodzinne? Mając rodzinę, dzieci ma się tez inne priorytety...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...