Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='Diamant']Łapy nie sa pogryzione sa wynikiem leżenia\przebywania - spania na twardym\mokrym podłożu ...[/QUOTE]

Łapy [B]SĄ[/B] pogryzione, była o tym informacja, gryzł sobie z bezsilności/depresji.
Dlaczego AST-y odmówiły wtedy pomocy, chciałabym wiedzieć. Czy ktoś wie, z kim ta osoba rozmawiała?

Edit: tu jest o łapach, post 908, 912
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare/page37[/url]

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Łapy [B]SĄ[/B] pogryzione, była o tym informacja, gryzł sobie z bezsilności/depresji.[/QUOTE]
Łapy nie [B]SĄ POGRYZIONE[/B] - to są odleżyny mam przytoczyć w jakim wypadku powstają??
[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10155860_10202396844577184_2365045723131213217_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1613877_10202396849897317_2120687247721232689_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Łapy [B]SĄ[/B] pogryzione, była o tym informacja, gryzł sobie z bezsilności/depresji.
Dlaczego AST-y odmówiły wtedy pomocy, chciałabym wiedzieć. Czy ktoś wie, z kim ta osoba rozmawiała?

Edit: tu jest o łapach, post 908, 912
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare/page37[/URL][/QUOTE]
Rozi ale jak ktos mowi ,ze to sa odleżyny ,a pis byl u weta i pewnie wet tak stwierdził i osoba powtarza taka informacje to czemu uparcie twierdzisz ze sa pogryzione....zobacz kiedy byl pisany ten post przez jume ,bylo zimno ,a on siedzial w kojcu moze bez slomy ,bo jej juz tam nie było tak ,post był pisany w lutym wiec co miala pisac ze mu sie odlezyny na łapach porobiły w tym super hotelu ....?
A czy byl zglaszany do astow to tez nie wiadomo ,bo gdzie jest napisane do kogo sie zwracala ,moze wcale nigdzie nie dzwonila ...

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

Wszystkim, którzy roztrząsają jak doszło do obecnej sytuacji, proponuję przeczytać wątek, tak jak ja to w końcu zrobiłam.
Np.posty z końcówki listopada:

[quote name='yumanji']Fundacja nie rozliczyla sie ze mna jeszcez za okres 15lipca-15 sierpnia.[/QUOTE]

[quote name='yumanji']Musze odwiezc drugie dziecko do szkoly,jak wroce to napisze tekst dla Tobego,ok?A jesli chodzi o Skinniego...odszukam ogl na jego watku,natomiast fundacja zerwala ze mna kontakt ,nie odzywaja sie,nie mam zielonego pojecia,czy w chwili obecnej ktos z fundacji mu robi ogloszenia.[/QUOTE]

Która to fundacja?

Na wątku cały czas były obecne dogodziałaczki biegle w adopcjach i w ogóle oblatane w bezdomniakach. Część tych osób kontaktowała się z yumanji bezpośrednio, bywała u niej i [B]znała doskonale sytuację z jesieni oraz ciąg dalszy, szczegóły przeprowadzki, warunki w jakich zostały psy[/B]. Te osoby są moim zdaniem odpowiedzialne za stan obecny, ponieważ przez cały czas utwierdzały yumanji w przekonaniu, że wszystko jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

na wątku skinniego jest wszystko, wstawic potwierdzenia przelewów??? owszem były obsuwy w płatnościach ale dwie osobo wpłacały bezposrednio na konto yumanji na karme dla skinniego, robiły to regularnie...kontakt telefoniczny z yumanji polegał na rzucaniu przez nią mięsem ,zwłaszcza kiedy mowa była że możemy go zabrać do siebie...temat wałkowany wielokrotnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']kontakt telefoniczny z yumanji polegał na rzucaniu przez nią mięsem ,zwłaszcza kiedy mowa była że możemy go zabrać do siebie[/QUOTE]
Kontakt był tylko telefoniczny?
Jeżeli mogliście (mieliście gdzie) go zabrać, to dlaczego tam został? Skoro współpraca się nie układała.

Pytam, bo np. 23 listopada widzę taki wpis:
[quote name='yumanji']Tak serio....najbardziej potrzebna jest w tej chwili[B] karma[/B],bo juz przedwczoraj kazdy dostal garstke i patrzyl zdziwiony,ze tak malo i[B] genialne pomysly[/B],jak wyadoptowac czesc towarzystwa chociaz.[/QUOTE]

Edited by rozi
dodanie cytatau
Link to comment
Share on other sites

bo osoby tam bywajace podobno często, zapewniały że on ma tam raj! wiem... nauczka dla nas że nie warto NIKOMU ufać nawet tym które ciesza się ogromnym zaufaniem na tym forum....Skinni miał szansę na dom, adopcje zblokowała i ostatecznie utwierdziło nas to w tym że po psa jedziemy...nie spodziewałyśmy się że jak tam pojedziemy zastaniemy takie coś....że nie tylko Skinni wymaga zabrania...
dodam tylko obiektywnie że takiego syfu nie było od początku, a skinni wygladał dobrze...nie miałyśmy żadnej informacji od niej że nie mieszka juz tam...gdybyśmy wiedziały Skinniego dawno by tam nie było. W momencie odbierania twierdziła policji że to nie nasz pies, że był podrzucony w nocy , a wpłaty na niego to była darowizna... 3 dni będąc na miejscu nie chciała psa pokazać widziałyśmy go przez brudne okno na pietrze...to był koszmar...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']bo osoby tam bywajace podobno często, zapewniały że on ma tam raj! wiem... nauczka dla nas że nie warto NIKOMU ufać nawet tym które ciesza się ogromnym zaufaniem na tym forum..[/QUOTE]

Właśnie o te osoby mi chodzi, może powiedz kto to jest.
Te osoby wiedziały, powtarzam, że yumanji się wyprowadza i że zostawia tam psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984'] NIC nie usprawiedliwia stanu w jakim są psy ani syfu w jakim były.[/QUOTE]

Nic. Ale nie doszłoby do tego, gdyby yumanji nie miała poparcia, więc w tym całym linczu nie można pominąć osób [B]doświadczonych[/B], które spokojnie patrzyły jak ta tratwa zanurza się w bagnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nic. Ale nie doszłoby do tego, gdyby yumanji nie miała poparcia, więc w tym całym linczu nie można pominąć osób [B]doświadczonych[/B], które spokojnie patrzyły jak ta tratwa zanurza się w bagnie.[/QUOTE]


Z takim poparciem sie nie wygra. Obecnie sa sygnaly o pewnym hoteliku,ktory nie ma za dobrych warunkow-betonowe bunkry-tak jak u Yumanji i moze tak zamo sie skonczyc. Tylko hotelik ma juz obroncow i glowa muru nie przebijesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Z takim poparciem sie nie wygra. Obecnie sa sygnaly o pewnym hoteliku,ktory nie ma za dobrych warunkow-betonowe bunkry-tak jak u Yumanji i moze tak zamo sie skonczyc. Tylko hotelik ma juz obroncow i glowa muru nie przebijesz.[/QUOTE]

Do czasu.
Jest dział "czarne kwiatki wolontariuszy', gdzie spokojnie możnaby umieszczać tych, którzy dają fałszywe świadectwo.

Edit: o tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/945-Czarne-kwiatki[/url]

Przez nich psy doznają niedoli i upodlenia, jak najbardziej się to do Kwiatków kwalifikuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Obecnie sa sygnaly o pewnym hoteliku,ktory nie ma za dobrych warunkow-betonowe bunkry-tak jak u Yumanji i moze tak zamo sie skonczyc. Tylko hotelik ma juz obroncow i glowa muru nie przebijesz.[/QUOTE]

Poproszę o info na temat tego hoteliku. Przecież to cholernie ważne ...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie zmienimy tego sami to problem nie zniknie.
Pytanie o zdjęcia lub wizytę wzbudza agresję lub jest ignorowane.
W tej chwili także obecne są takie reakcje na innych wątkach.Tuż pod naszymi nosami.
Bardzo proszę przejrzyjcie je i poproście o aktualne fotografie. Lub jeżeli macie tam psy to pojedźcie i sprawdźcie.
Dobremu hotelowi ujmy to nie przyniesie.
Przecież lokujecie tam własne ciężko zarobione pieniądze i nie jest to żadna łaska.
Ten problem znam tylko teoretycznie. Nigdy nie korzystałam z usług hotelu ani pdt.
Popieram bdt i własną kanapę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Z takim poparciem sie nie wygra. Obecnie sa sygnaly o pewnym hoteliku,ktory nie ma za dobrych warunkow-betonowe bunkry-tak jak u Yumanji i moze tak zamo sie skonczyc. Tylko hotelik ma juz obroncow i glowa muru nie przebijesz.[/QUOTE]

A można wiedzieć który ? Na PW oczywiście.
Płacę parę deklaracji stałych, chciałabym wiedzieć czy słusznie.
Jak widać zdjęcia psów na tle trawy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']A można wiedzieć który ? Na PW oczywiście.
Płacę parę deklaracji stałych, chciałabym wiedzieć czy słusznie.
Jak widać zdjęcia psów na tle trawy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.[/QUOTE]

Ja tez poprosze o taka informacje. Skarpeta wspiera owczarki w roznych hotelikach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']A można wiedzieć który ? Na PW oczywiście.
Płacę parę deklaracji stałych, chciałabym wiedzieć czy słusznie.
Jak widać zdjęcia psów na tle trawy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.[/QUOTE]

Dlaczego na pw?
Wszystkie wątpliwości dot. hotelu i warunków powinny być jawne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Dlaczego na pw?
Wszystkie wątpliwości dot. hotelu i warunków powinny być jawne.[/QUOTE]
Też tak uważam. Nie rozwiąże się tego problemu w inny sposób.
Jeżeli podejrzenia będą bezpodstawne to należy to także wyraźnie napisać.
Padła tu chyba propozycja założenia wątku rekomendowanych i sprawdzanych miejsc do których można oddawać zwierzęta bez obaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Jeżeli nie zmienimy tego sami to problem nie zniknie.
Pytanie o zdjęcia lub wizytę wzbudza agresję lub jest ignorowane.
W tej chwili także obecne są takie reakcje na innych wątkach.Tuż pod naszymi nosami.
Bardzo proszę przejrzyjcie je i poproście o aktualne fotografie. Lub jeżeli macie tam psy to pojedźcie i sprawdźcie.
Dobremu hotelowi ujmy to nie przyniesie.
Przecież lokujecie tam własne ciężko zarobione pieniądze i nie jest to żadna łaska.
Ten problem znam tylko teoretycznie. Nigdy nie korzystałam z usług hotelu ani pdt.
Popieram bdt i własną kanapę.[/QUOTE]

Napisz to, proszę, na wątku hotelików, których nie polecamy. Właśnie to, co wyżej DRUKOWANYMI.
Ale i tak nie zrozumieją :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-śmierć!-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka!!!!kielce!!/page6[/URL]

post 136 zdjęcia[/QUOTE]

Jestem autorką tego posta.
Zdjęcia dostałam na PW i nie mogłam ich nie opublikować. Wychodzę bowiem z założenia, ze wszystko powinno być jawne, a zwłaszcza warunki w jakich mają przebywać psy, za które płacimy!
Dodać muszę, że oprócz boksów w chlewni, hotelik dysponuje boksami w budynku mieszkalnym, ale nie wiem ile ich jest.
Najbardziej bulwersyje mnie fakt, iż pani "dumnie" nazwała swój hotelik: "domowy"- po wykonaniu czegoś takiego: Dlaczego nikt, oprócz mnie nie zabrał głosu w tej sprawie?! Czy chodzi o to, że nie ma miejsc dla wyciąganych psów i dobre każde miejsce??!!
Ciotki z dogo obudźcie się!!! Jak pójdziecie do restauracji i zapłacicie za nieświeże, niedobre jedzenie - to też cicho siedzicie i grzecznie płacicie???

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/t1.0-9/10170856_609332592491043_257257518_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...