Jump to content
Dogomania

"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...


Recommended Posts

Ja porozwieszam jak bede w Lodzi na poczatku lipca.

[B]Czarodziejko[/B], moglabys uzyc swoich czarow i zmienic tytul watku na np. "przez moja postepujaca chorobe musze ja oddac". To sa slowa Kasi, a ze dla kazdej dogomaniaczki oddanie wlasnego psa, to ogromna tragedia, zajrzy tutaj wiecej osob.

Link to comment
Share on other sites

Zdrapka prosiła o przekazanie dwóch informacji:
- dzisiaj w Tygodniku Zamojskim ma się ukazać ogłoszenie Soni (o ile zdążyli przed zamknięciem numeru)
- w czwartek sprawa ma trafić do lokalnej telewizji
O więcej szczegółów pytajcie Zdrapkę , jak się pojawi (ja tu tylko sprzątam):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Anita, moze zadzwon i powiedz Kasi, ze o niej myslimy i o tym co wyzej napisala matrioszka2. Kasia pewnie ciekawa, czy cos sie dzieje w sprawie Soni. Mysle ze w rozmowie wyczujesz, czy nie za wczesnie, albo spytaj wprost, kiedy chcialaby Cie spotkac.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku:
[quote name='MyszkaMiki']Ponieważ jest tak dużo zamówień stwierdziłam, że aby tak długo nie musieliście czekać każdemu psiakowi po kolei robię po pierwsze 10 ogłoszeń ...
Przynajmniej już gdzieś będą poogłaszane.

Dzisiaj 10 ogłoszeń zrobiłam dla Lulki i Soni.

[/QUOTE]
Tak wiec mamy zmasowany atak na prase, TV i Internet. Musi sie udac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Zdrapka prosiła o przekazanie dwóch informacji:
- dzisiaj w Tygodniku Zamojskim ma się ukazać ogłoszenie Soni (o ile zdążyli przed zamknięciem numeru)
- w czwartek sprawa ma trafić do lokalnej telewizji
O więcej szczegółów pytajcie Zdrapkę , jak się pojawi (ja tu tylko sprzątam):eviltong:[/QUOTE]

Nie zdążą i miejsca nie ma - wybory ... dzisiaj zamykali wydanie.
Czwartek aktualny.

Co z tymi wymiotami Soni ? stres czy coś zjadła ?

Link to comment
Share on other sites

Poker, ja tez tak uwazam, dlatego mam nadzieje, ze jak [B]Czarodziejka[/B] tu zajrzy, to zmieni tytul. Ona jest modem. Jak nie, to napisze wieczorem PW.

[quote name='hesia']

[B]Czarodziejko[/B], moglabys uzyc swoich czarow i zmienic tytul watku na np. "przez moja postepujaca chorobe musze ja oddac". To sa slowa Kasi, a ze dla kazdej dogomaniaczki oddanie wlasnego psa, to ogromna tragedia, zajrzy tutaj wiecej osob.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ewanka, ja nie widze tu zadnych duzych problemow. Chyba prawie kazda mala sunia po przejsciach, szczeka. Moja robi tak juz 5 lat, ale nikomu to specjalnie nie przeszkadza. Dodatkowo, najchetniej zaatakowalaby kazdego biegacza, rowerzyste, itp., ale malych sun na smyczy ludzie sie nie boja. Polowa, wrecz przeciwnie, niezle sie usmieje, widzac "groznego" malucha. Ja nie widze specjalnych problemow, ale oczywiscie trzeba uprzedzic o szczekaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna.cane']Dziewczyny przed wyjazdem jeszcze chce powiedziec o wadach soni bo niestety je ma. Jest to pies ktory raczej powinien byc w domu gdzie nie ma zwierzat innych bo nie wiem czy sie zaklimatyzuje, lubi sobie strozowac czyli poszczekac na gosci ale przestaje. Ma uraz do łancucha dzwieku gdy go slyszy szczeka i sie go boi, tak samo jest z ogniem ucieka bardzo na widok nawet zapalonych zapalek. Much gzyczenia nie toleruje szczeka na nie az ich ktos nie dorwie i co wazne nie mozna przy niej nogami nagle czegos nadepnac bo wtedy sie nakreca i moze nieswiadomie zlapac za noge. Mycie nie lubi ale stoi w wannie w miare ladnie. Z rekami przy jej pyszczku tez ostroznie, swoich nie ugryzie ale gdy lezy w swoim kegowisku a obcy ocha rece to potrafi zawarczec-to jej azyl. To chyba najwazniejsze rzeczy. Jeszcze z godzinke bede wiec jak sa jakies pytania to prosze pisac.[/QUOTE]

Miałam na myśli tę wypowiedź Kasi ... sunia szczeka i lubi złapać za nogę itp.

To kochana sunia, ale dla 'swoich' , więc na początku trzeba z nią troszkę cierpliwie 'popracować'.

Nie jest to z pewnością, słodki szczeniaczek, który kocha wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...