Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śpieszę donieść, że na koncie Rambusia mamy aż 500 zł :multi:
Dzisiaj mam wpłaty od ketunia - 300 zł :loveu:
od _Goldenek2 - 40 zł :loveu: za 2 miesiące
od paulinken - 10 zł :loveu:
od luisien - 100 zł :loveu: na Rambusiowe lekarstwa

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty !!!
Jak dostanę miejsce na rozliczenia, to wszystkich wpiszę, teraz tylko tu i jeszcze mam ważne pytanie.Umknęła mi gdzieś kwota należności za pobyt Rambusia w DT.Nie jestem pewna czy to było 240 czy 250 zł.Skoro ketunia wysłała za cały miesiąc, to jeszcze z tego 50 lub 60 zł zostanie.Co mam zrobić z wpłatami za czerwiec...przesunąć na lipiec ?Wolę zapytać, żeby nie było potem na mnie ;):lol::evil_lol::diabloti:Proszę też mnie sprawdzać z rozliczeniem i gdyby coś nie było ok, to proszę o PW (w pedałówie z matmy byłam kiepska)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a ile będziemy czekać na wieści Pikusiowe, znaczy chodzi mi o to, kiedy najwcześniej Rambuś mógłby jechać do dt?

Syla,dobrze, że jest nadpłata, to Rambuś ją wykorzysta pewnie na weta lub leki, szczepienia itp.[/QUOTE]

Akrum, na pewno Rambusio wykorzysta, to w końcu staruszek.Liczę na jakieś 170 zł dodatkowych....według deklaracji + reszta od ketunii.Może transport też kosztować.Przegląd pewnie trzeba będzie mu zrobić...zdrowotny.W Zabrzu dbają, z tego co wiem i widziałam, o szczepienia, czipy, itd itp...ale może coś na stawy i bieżące potrzeby.Spadam coś zjeść, bo już mi żołądek przyrośnie do krzyża, a ja kocham jedzonko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']moje pieniazki tez powinny lada chwila dotrzec[/QUOTE]

Dotarły pieniążki od karusiap - 10 zł :loveu:
od Bjuta - 25 zł :loveu: deklaracja + 20 zł np. na benzynę.
Bardzo serdecznie dziękujemy !!!Kwota = 535 zł :crazyeye::multi:

Rambusiu zmykaj do DT już.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dzwoniłam dzisiaj do Arktyki - DT do którego miał jechać Pikuś, mam jej wysłać link do wątku Rambusia i jutro dostaniemy odpowiedź czy i kiedy dziadziuś mógłby do niej przyjechać. Miesięczny koszt byłby taki sam jak w przypadku Pikusia - 240zł miesięcznie + ewentualne koszty weta i leków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luisien']Gdy wszystko co związane z Rambusiem można będzie nazwać WSZELKĄ WSPANIAŁOŚCIĄ:p ,może ktoś mógłby zanieść dobre wieści plus zdjęcie szczęśliwego pieska byłemu właścicielowi? Byłoby wspaniale, czyż nie?[/QUOTE]

Gdybym wiedziała gdzie jest ten Dom Opieki i jak jego pan się nazywa to podjęłabym się tego.Mam kontakty w kilku takich i okolicznych dla Zabrza..Nie wiadomo też, w jakim stanie zdrowia ten pan jest.Czasem, przy np. demencji starczej...różnie to bywa.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam jego pan był trochę w ,,swoim świecie".. O ile czegoś nie pomieszlam wydaje mi się, ze to był tak(w razie czego Mysiu popraw jak cos pofyrtam:diabloti:)..starszy, chyba juz w powaznym wieku Pan, ktory kiedys mial psa o imieniu Rambo, ktory mu odszedl. Pan byl tak zżyty i kochal swojego rambusia, że bardzo za nim tęsknił i ,,szukał go" dlatego dostał starszego dziadziusia z naszego schroniska, którego tez nazwał Rambuś.. szczerze mówiąc sama jestem ciekawa czy z tym panem daloby sie porozmawiac, czy to ma sens no i gdzie dokladnie przebywa..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dostałam wiadomośc od Arktyki iiiiii......... a zresztą przeczytajcie same:

"Witam, odwiedziłam na stronie dogmanii biednego staruszka i przeczytałam
wątek. Po niedzieli możecie szykować transport.
Pozdrawiam Serdecznie Ania"

:multi::multi::multi:

Aniu dziękujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Cioteczki dostałam wiadomośc od Arktyki iiiiii......... a zresztą przeczytajcie same:

"Witam, odwiedziłam na stronie dogmanii biednego staruszka i przeczytałam
wątek. Po niedzieli możecie szykować transport.
Pozdrawiam Serdecznie Ania"

:multi::multi::multi:

Aniu dziękujemy!!!![/QUOTE]

Wspaniała wiadomosć !!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...