Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi::lol:Teraz czekam na dane do przelewu,bo u mnie to potrwa,bo ja przez pocztę,jakoś jeszcze w internecie nie mam odwagi:oops:,ale skoro ketunia placi za pierwszy miesiąc to będzie z górki;).A gdzie ma Dziadzius jechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']10zł -stała deklracja.[/QUOTE]

dziękujemy :loveu:


Stałe deklaracje:
20 zł - Ingrid44
20 zł - Syla
20 zł - czerda
10 zł - paulinken
20 zł - Doda_
5 zł - Bjuta
10 zł - Atomowka
10 zł- TZ Atomowka
5 zł - BasiaD
10 zł - karusiap
20 zł - lika1770
20 zł - _Goldenek2
70 zł - WIGA
10 zł - Ladymonia0610
-------------
razem 250 zł

cioteczki kochane, jak tylko Dziadziuś będzie mieć księgowego to wyślemy PW z numerem konta i danymi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Cudownie, mam nadzieje ze za kilka dni Rambus bedzie juz w Hoteliku:lol::lol::lol::lol::multi:[/QUOTE]

Oby jak naszybciej Rambusiu.Proszę o PW z kontem.Przebimbam kasę i co potem...nie urodzę :lol:;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Jeszcze nie ma ksiegowej wiec schowaj kase bardzo gleboko :) :) :)[/QUOTE]

Nie schowam, ale na pewno wydam na moje psiaczki.Do fryzjera wybieram się już od stycznia, ale jak jeszcze nikt na mój widok nie ucieka...to spoko...widocznie nie straszę.Na lato jakieś klapki tylko muszę kupić.W końcu 6 razy na spacerki codziennie zapycham :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zbieram na 2 zabrzańskie "kundle".Z tym że tak, od razu uprzedzam, konto nie jest na mnie, tylko na mojego syna w ING Bank Śląski.Bezpłatne, syn pobiera na nim tylko zasiłek pięlęgnacyjny, na pewno się nie pogubię, a zamierzam sobie też w tym banku założyć swoje konto, bo PKO pobiera okropne, moim zdaniem, prowizje.Jak nie ma sprzeciwu do jutra, to po południu mogę konto porozsyłać.Jeszcze nie rozliczałam się tu z księgowaniem żadnego psa i mogę nie być wiarygodna.Kapsiliczek miał być pierwszy.Według uznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Pikuś ma jechac we wtorek to moze zacznijmy się już rozgladac za transportem dla Rambusia bo ten hotelik to daleko...[/QUOTE]

Gdzie Rambuś ma jechać ?Gdyby coś, to przypominam o Nikusiu.Wozi pieski, mnie przywiózł dwa.Pojechał do Sochaczewa i z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...