Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

wieści wspaniałe :multi:

A wracając do tego Pana to z tego co wiem to on nie miał być nigdzie na Śląsku w tym domu opieki... Podobno załatwili mu jakiś bardzo dobry, ale gdzie daleko od nas.. Jednak nie wiem ile w tym prawdy jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deklaracje stałe - Wpłaty

Czerwiec
240 - ketunia (16.06.) zapłaciła za cały miesiąc pobytu Rambusia w hoteliku.

Lipiec
20 - Syla (14.06.)
20 - _Goldenek2 (16.06.)
10 - paulinken (16.06.)
10 - karusiap (16.06.)
5 - Bjuta (16.06.)

Sierpień
20 - _Goldenek2 (16.06.)

Deklaracje jednorazowe

30 - Jolanta08 (15.06.)
60 - ketunia (16.06.) 300 wpłata - 240 hotelik = 60 reszty
100 - luisien (16.06.) na lekarstwa
20 - Bjuta (16.06.) np. na benzynę

Słuchajcie proszę.Ponawiam pytanie.Skoro ketunia zapłaciła 300 zł za cały miesiąc hoteliku Rambusia, to co z wpłatami stałymi za czerwiec, czy przesunąć na lipiec, czy jakoś inaczej zrobić.Czekam, a jak się nie doczekam, to każdego z osobna będę molestować na PW.Hotelik Rambusia to 240 zł, od ketunii zostanie jeszcze 60 zł i tak to zapiszę, a ją samą jeszcze też zapytam.Czy może zostać tak jak jest teraz ?

Link to comment
Share on other sites

Mój praktyczny umysł mówi,że dobrze mieć jakąś"górkę"kasy,bo pieniążki raz,że będą wpływać przez cały miesiąc,a za tymczas trzeba zapłcic z góry,jeśli uda się dziadzia wytransportować jeszcze w czerwcu,to też trzeba za ten czas zapłacić,To dzięki ketunii mamy zapłacone za lipiec,to co wpłynie teraz w czerwcu,to będzie na sierpień,itd,w dt na pewno trzeba będzie mu zrobić"przegląd "zdrowotny,może będzie musiał brać jakieś dodatkowe leki,jak to dziadziuś,więc zawsze przyda się zapas wolnej kasy.Ty Syla,jako bankier,będziesz miała spokojniejszą głowę,jak kasy będzie na miesiąc do przodu.To bardzo dobrze,że schron w Zabrzu tak przestrzega zgromadzenia deklaracji przed wydaniem psiaka, łatwiej i mniej stresów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WIGA']Mój praktyczny umysł mówi,że dobrze mieć jakąś"górkę"kasy,bo pieniążki raz,że będą wpływać przez cały miesiąc,a za tymczas trzeba zapłcic z góry,jeśli uda się dziadzia wytransportować jeszcze w czerwcu,to też trzeba za ten czas zapłacić,To dzięki ketunii mamy zapłacone za lipiec,to co wpłynie teraz w czerwcu,to będzie na sierpień,itd,w dt na pewno trzeba będzie mu zrobić"przegląd "zdrowotny,może będzie musiał brać jakieś dodatkowe leki,jak to dziadziuś,więc zawsze przyda się zapas wolnej kasy.Ty Syla,jako bankier,będziesz miała spokojniejszą głowę,jak kasy będzie na miesiąc do przodu.To bardzo dobrze,że schron w Zabrzu tak przestrzega zgromadzenia deklaracji przed wydaniem psiaka, łatwiej i mniej stresów.[/QUOTE]

Podpisuje sie pod tym czterema lapkami :) :) Od przybytku glowa nie boli :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym zrobiła całomiesięczny zapas zaskórniaków do takiego worka z napisem żelazny zapas. To że Ketunia funduje jeden miesiąc = nie powoduje, że mamy miesiąc nie płacenia, tylko, że da się zgromadzić górkę na nieprzewidziane wydatki.

Link to comment
Share on other sites

tak właśnie, tym bardziej że ostatnio na wielu wątkach dochodziło do tego, że niektóre zdeklarowane ciotki nie płaciły swoich deklaracji, więc moim zdaniem lepiej wpłacać i to mieć w zapasie... a po drugie i tak nie wiadomo, czy to się na leki bądź leczenie nie przyda, a jeszcze trzeba zabezpieczyć Rambusia przed kleszczami, a szczepienia, odrobaczenie....

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe - Wpłaty

CZERWIEC
20 - Syla (14.06.)
20 - _Goldenek2 (16.06.)
10 - paulinken (16.06.)
10 - karusiap (16.06.)
5 - Bjuta (16.06.)
20 - Doda_ (18.06.)
70 - WIGA (21.06.)

LIPIEC
20 - _Goldenek2 (16.06.)

Deklaracje jednorazowe

30 - Jolanta08 (15.06.)
300 - ketunia (16.06.)
100 - luisien (16.06.) na lekarstwa
20 - Bjuta (16.06.) np. na benzynę
20 - Beatkaa (18.06.) na leczenie

Stan konta na dzień 21.06. - 645 zł :multi:

Bardzo dziękuję za wypowiedzi.Zmieniłam rozliczenie.Jak jeszcze jakieś uwagi, to proszę, mile widziane wszystkie.Jak tak może zostać to ok.Dzięki ketunii będzie "duża górka", za co bardzo serdecznie dziękuję.Cioteczki, jak będziecie coś konkretnego wiedziały, co z transportem....to ja też chcę wiedzieć ;) Czy ten DT ma swój wątek? Jak nie, to proszę o namiary na Arktykę, lubię wiedzieć pewne szczegóły :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Syla, który post bierzemy na rozliczenia, może być ten powyższy? to przekopiuje link na pierwszą i będzie bezpośrednio kierować.....[/QUOTE]

Myślę Mysia_, że post 263.To wtedy będzie tak, że Ty nie musisz za każdym razem nic zmieniać i wklejać?Jak ja w nim, tutaj,poprzez edytuj post, będę wpisywać na bieżąco i jak ktoś po linku wejdzie, to będzie widział stan aktualny.Już rozumiem.Mnie pasuje.Miłego dzionka wszystkim życzę i słoneczka, bo u mnie go niestety nie ma i pada deszcz :-(Rambuniu jeszcze tylko kilka dni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a można tak poprostu zmienić autora? Kiedyś (no już troche czasu temu o to pytałam) to się dowiedziałam, ze można tylko pousuwać posty, które są przed tym, ktory chcę mieć z przodu... no ale skoro jednak mozna inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...