Jump to content
Dogomania

luisien

Members
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About luisien

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Kobietą tworzącą/ walczącą
 • Location
  Radom
 • Interests
  SZTUKA, PRAWA ZWIERZĄT, GENDER
 1. ..ode mnie też dotarł,mam nadzieję;) przelew zrobiłam 31.9. Mam nadzieję również ,że Satyrek jest szczęśliwy, że ma tam człowieka którego uważa za swojego,że jest mocno przytulany i jest mu ciepło. To by było dużo, plus dobre ,syte jedzenie. Zastanawiam się np.,czy ten "swój,mały prywatny wybieg", to nie jest kojec w którym doskwiera mu staruszkowa samotność..? Nie widziałam, więc nie wiem- mam tylko nadzieję,że jest dokładnie inaczej
 2. Pomóż bezdomnym zwierzętom!

  W niedzielę, 18 września (JUTRO) będzie można przynieść karmę dla zwierząt albo niezbędne artykuły typu koce, kołdry, smycze czy miski. II Niedziela na 4 łapach odbędzie się 18 września od godz. 11 do 17 na Placu przed Urzędem Miejskim. Podczas spotkania prowadzona będzie zbiórka żywności dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Przydadzą się sucha karma, karma mokra, kasze, ryż i inne. Prosimy też o przynoszenie innych niezbędnych artykułów typu: koce, kołdry, smycze, miski czy odzież. Goście będą mogli zasiegnąć porady lekarza weterynarii oraz psiego psychologa. Dla całych rodzin, a zwłaszcza dla najmłodszych będą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami!!!!!! Na placu będzie specjalny punkt sprzedaży karmy, którą będzie można kupić i na miejscu przekazać dla bezdomnych zwierząt. I to wszystko po atrakcyjnej cenie, bo o 50 procent taniej!

 3. [quote name='Beatkaa']Myślę,że ten co jest na pierwszej stronie :) Kontakt z Gosią (pracownikiem schroniska) e-mail: [email][email protected][/email] tel.: 692-581-343[/QUOTE] A nie jest to czasem kontakt do osoby ze schronu, w którym go już nie ma /Śląsk? Wszak ON jest teraz w hoteliku, z którym Biuta i Syla wciąż rozmawiają przez telefon , więc na pewno nowy numer podadzą ;)
 4. [url]http://swiatkarm.pl/p,hills_hills_pd_caninefeline_ad__puszka_156g,1695.html[/url] może takie puszeczki postawiły by Satyrka na nogi- ...
 5. Smutny jest.., może go coś boli..? Wiadomo, czy choć czasem zdradza przejawy nieuzasadnionej wesołości?:roll: Malutki♥
 6. [quote name='pati851']wiem, byłam ostatnio i pytałam o niego. Pamiątam tego biedaczka, jest prze mega cudownym psiakiem[/QUOTE] Gdy go ostatni raz widziałam był w bytowych 2, między szczeniaczkami a kotami... jest bardzo pro-ludzki, wdzięczny za wszystko/a za chwilę poza boksem najbardziej; człowieka "bierze"sobie na własność w sekundę, bardzo prosi by go kochać.
 7. luisien

  Zmarnowany Łajtus - zaginal bez sladu

  [quote name='stonka1125']Ja wierzę że jest zeszyt adopcji, ale nie wierzę ze w tym zeszycie widnieje Łajtuch ........ Tak naprawdę to co chcemy zobaczyć, zeszyt w którym widnieje jakiś pies, jaki był jego numer ewidencyjny, czy miał czip, czy cokolwiek, nawet gdyby chcieli mogą nam pokazać cokolwiek ale czy to będą dane dotyczące Łajtucha????????[/QUOTE] To jest normalnie, wyuczona bezradność- na której też się momentami przyłapuję- nie ma bata, w schronisku mają obowiązek prowadzenia ewidencji psów, oraz spisania danych nowego właściciela/umowa adopcyjna. Naprawdę, poszłabym na komisariat i zgłosiła podejrzenie znęcania się/zaginięcie,na piśmie, za potwierdzeniem - są uzasadnione podejrzenia- policja musi to wyjaśnić i sprawdzić miejsce przebywania psa. Są zdjęcia sprzed tygodnia- nikt łaski nie robi; jest ustawa o ochronie zwierząt, a policjant chodzi do pracy i ma za to płacone. Schronisko zaś nie jest wyspą, brak kontroli rodzi patologię; martwię się o tego psiaka...
 8. [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/stawy_kosci/happy_dog/31024[/url] Trafiłam w necie na preparat który zdaje się być doskonały i mógłby pomóc Satyrkowi(...)-?
 9. Cudowny piesek:loveu:- tylko dlaczego za kratą:razz:
 10. [quote name='Syla']Mogłaś dodać cioteczko luisien, że to było tylko dla mojej wiadomości ;):eviltong:Nie licz u mnie na żaden dystans.Zawsze kieruję sie tylko uczuciami i jakoś tego nie żałuję.Stwierdzenie faktu, to nie komplement, za to czysta przyjemność dla mnie :loveu:Poza tym raz w miesiącu, co najmniej, dzwonię do Przebieczan i wtedy przekazuję czułości i mizania od wszystkich cioteczek:evil_lol: i bez wyjątku:lol::eviltong::evil_lol:[/QUOTE] Ten brak dystansu to u mnie ;) Ale jak widzę nie jestem sama w kosmosie- czakra serca włada !:evil_lol: [B] MIŁOŚCI NIGDY ZA WIELE!!![/B] :diabloti: :loveu:
 11. Tak tak, sama widzę:kompletny brak dystansu- i jeszcze wywleczony na forum publicum;)
 12. [quote name='dota&koka']jest ok,pożyczyłam kasiorę z przeznaczenia na kurtkę dla synka. doktor na pewno może zrobić mu zastrzyk,ale czy będzie miał ten antybiotyk?nie wykupywałam na zapas,więc nie będę miała przy sobie.wetka liczy mi 12 zł-za sam lek,a jeśli doktor ma,to czy policzy tak samo?[/QUOTE] Warto zadzwonić do weta. zapytać czy ma ten antybiotyk/ no i ewentualnie za ile. Szkoda ,że dzieli nas 100km, już bym biegła z zastrzykiem:evil_lol: Swoją drogą w sobotę mam być w Wa-wie, na wykładzie( na Żurawiej) gdyby nie tylko duch mój ,ale i materialny byt mógł się przydać/ służę pomocą:lol:
 13. [quote name='dota&koka']facundo pije jak oszalały.uciekł do łazienki na terakotę,więc niestety wydaje mi się że gorączka wróciła.spodobało mu się drapanie po doopce.nawet ogonek trochę pofruwał :) czy antybiotyk można podac mu o godz 18?na 19 wizyta u doktora,więc siłą rzeczy niemożliwe jest być w dwóch miejscach na raz.[/QUOTE] Do godziny przed lub po , należy podać. Taki chory, ale umie docenić pieszczotę, kochany mój!:lol:
 14. [quote name='dota&koka']ale jest problem natury finansowej...obliczyłam moje "zasoby" i z przykrością musze stwierdzić że nie bardzo mnie stać na wizytę. jeśli nie uda mi się przekonać doktora,przysłowiowo leżę i kwiczę :([/QUOTE] Przelałam rano 50zł, za 10 buziaków:lol: pożegnalnych , pewnie je najwcześniej jutro dostaniesz, jak Moni zrobi przelew..[B] Mam nadzieję,ze reszta "buziaków" i deklaracji też spływa na konto Twixa !!![/B](bardzo bym chciała szczodrzej GO obdarować, ale w dniu w którym przybył do mnie Twixio ,przybyła też Raiska, ze schronu, z babesziozą i anemią, na wstępnie za wet. zapłaciłam 150zyli, a mam w sumie 10 zwierzaków w domu, z czego 7 na tymczasie za który osobiście płacę ( na Boha,że nie ma tu ikonki z żyłami na szyi;-) )
×